Φόλα SOS!!


Status
Κλειδωμένο θέμα






kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
καλε αδέσποτο σώζει η κοπέλα..
Δεν έχει σημασία.... κι αν ήταν ο δικός της? Εγώ και τώρα που μιλάμε έχω ατροπίνες στην τσάντα μου (και διάφορα άλλα). Δε νοείται να είσαι ιδιοκτήτης σκύλου και να μην έχεις τα στοιχειώδη για να αντιμετωπίσεις μια έκτακτη κατάσταση.:(
 




MARAKI

Active Member
23 Μαϊου 2009
29
0
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
παιδια ο σκυλοσ πεθανε μακη εχεισ δικιο ειμαι ηλιθια φευγω απο το φορουμ ουτε εδω δεν αξιζει να ειμαι
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΕ? Γιατρός είσαι? Μπορεί να έχασε τις αισθήσεις του!!! Μη γράφεις άλλο στο φόρουμ, κάνε αυτό που σου λέω, τρέχα σε ένα φαρμακείο!!!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
παιδια ο σκυλοσ πεθανε μακη εχεισ δικιο ειμαι ηλιθια φευγω απο το φορουμ ουτε εδω δεν αξιζει να ειμαι
Δεν είπε κανείς ότι είσαι ηλίθια. Απροετοίμαστη ήσουν. Φρόντισε απο δω και πέρα να προετοιμαστείς καλύτερα για παν ενδεχόμενο, ωστε να κάνεις ότι μπορείς καλύτερο για το σκύλο σου αλλά και για άλλους, αν προκύψει κάτι.

Φυσικά δεν υπάρχει κανένας λόγος να φύγεις απο το φόρουμ.....

Λυπάμαι πολύ για το σκυλάκι.... και μη στενοχωριέσαι..... δεδομένων των συνθηκών, τουλάχιστον προσπάθησες.
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Το θέμα κλειδώνεται γιατί την κατάληξη είναι εύκολο να την φανταστούμε πλέον και θα είναι εξίσου δυσάρεστη με αυτή του ζώου.

Φυσικά δεν προτείνεται να ανοιχθεί θέμα για απαντήσεις ή οτιδήποτε παρόμοιο.

Οτιδήποτε τέτοιο θα διαγραφεί αυτόματα και τα μέλη θα έχουν κάποια απαγόρευση (ban)!
 


MARAKI

Active Member
23 Μαϊου 2009
29
0
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
ΤΟΝ ΕΣΩΣΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ

:)ειμαι τοσο περιφανη για αυτον με ειπε να παω στο σπιτι του φαρμακοποιου πηγαμε κ πηραμε ενεσεις μετα εβαλε το σκυλο στο αμαξι κ εφυγε.με πηρε τηλεφωνο τωρα και με λεει παρε τη μαμα τηλεφωνο κ πεσ την οτι αποκτησαμε καινουργιο κατοικιδιο τον σωσαμε τον μαγκα!!
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Να επαναλάβω πως:

Φυσικά δεν προτείνεται να ανοιχθεί θέμα για απαντήσεις ή οτιδήποτε παρόμοιο.

Οτιδήποτε τέτοιο θα διαγραφεί αυτόματα και τα μέλη θα έχουν κάποια απαγόρευση (ban)!
Χαριστικά το παραπάνω μήνυμα μεταφέρθηκε.

* MARAKI θα λάβεις το παρόν μήνυμα σε π.μ.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα