Χάθηκε γερμανικό ποιμενικό στην Αγ.Παρασκευή


pankon

New Member
30 Οκτωβρίου 2010
3
0
Χθες Τετάρτη 14/12/2011 χάσαμε τον Ρόμπιν, γερμανικό λυκόσκυλο, 3 ετών ,χρώματος μαύρο με καφέ , με τσιπάκι και μια μικρή ασημένια αλυσίδα στο λαιμό.
Μας είπαν ότι τριγυρνούσε αρκετή ώρα στο μέρος που πάει βόλτα (πλατεία Αγίας Παρασκεύης) αλλά μετά χάθηκαν τα ίχνη του. Μπορεί να είναι σε οποιοδήποτε σημείο της Μεσογείων.

Το χειρότερο είναι ότι ο σκύλος είναι σοβαρά άρρωστος με δερματικά και πρέπει να παίρνει τα φάρμακά του καθώς και ειδική τροφή..

Όποιος-α τον δει ή μάθει κάτι σχετικό ας καλέσει στο 693-6182482 .

Ευχαριστούμε πολύ 19032010524..jpg19032010521..jpg17022010363..jpg
 
Last edited by a moderator:








pankon

New Member
30 Οκτωβρίου 2010
3
0
Να είστε καλά παιδιά!
Να ρωτήσω κάτι? Υπάρχει περίπτωση αν έχει κλαπεί , να πάει για πώληση στο παζάρι του Σχιστού? Εννοώ εκτός από κουτάβια, εκεί πουλούν κ σκύλους μεγαλύτερης ηλικίας κ μάλιστα μεγαλόσωμους ενήλικους σκύλους? Γνωρίζετε?
 


joan3

Member
2 Δεκεμβρίου 2011
16
0
Γειά χαρά,

χάθηκε ή μαλλον κλάπηκε και ο ποιμενικός της αδελφής μου τέλη Νοέμβρη.Πήγαμε 2 Κυριακές στο παζάρι αλλά δεν είδαμε κάτι ύποπτο.Πουλούσαν πτηνά,κουνέλια κτλ.Τώρα τι να σου πώ κάνε καμια βόλτα για να είστε ήσυχοι.
Μακάρι να τον βρείτε!!!
Ιωάννα
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Γειά χαρά,

χάθηκε ή μαλλον κλάπηκε και ο ποιμενικός της αδελφής μου τέλη Νοέμβρη.Πήγαμε 2 Κυριακές στο παζάρι αλλά δεν είδαμε κάτι ύποπτο.Πουλούσαν πτηνά,κουνέλια κτλ.Τώρα τι να σου πώ κάνε καμια βόλτα για να είστε ήσυχοι.
Μακάρι να τον βρείτε!!!
Ιωάννα
Κανένα νέο είχες? Πω πω βρε παιδιά καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σας.....
Pankon εσύ κανένα νέο?
 


pankon

New Member
30 Οκτωβρίου 2010
3
0
Κανενα νεο δυστυχως!!! :( Ο σκυλος ειναι ενος γνωστου μου, θα τον ενημερωσω να περασει καλου-κακου κ απο το Σχιστο! Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες! Joan3 καλη τυχη κ σε εσας!!
Να ρωτησω κ κατι αλλο? Υπαρχει δυνατοτητα να επεξεργαστω ξανα το αρχικο μου μηνυμα , ωστε να βγαλω τον αριθμο του microchip? Μαλλον ειναι καλυτερο να μην φαινεται ο αριθμος..
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.655
7.764
Είδα σήμερα στη βόλτα με τον σκύλο μου ένα γ.π. , σε απόσταση 2-3 μέτρα εκεί που μένω. Ανέβασα τον σκύλο μου σπιτι και κατέβηκα αμέσως με φαί αλλά όπως είναι αναμενόμενο είχε εξαφανιστεί. Σκέφτηκα να το γράψω μήπως και...Σε pm είναι στην διάθεση σας ο δρόμος που το είδα.