Χάθηκε σκυλάκι στην Πάτρα


Giwrgosm

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2017
137
155
34
Χάθηκε η Φρίντα 3,5μηνών περιοχή Ψάχου-Λαδόπουλου στην Πάτρα σήμερα το πρωί 13/7/2017, φοράει ροζ κολάρο. Κοινοποίηστε αν μπορείτε ώστε να βρεθεί σύντομα, δίνεται αμοιβή.

Το σκυλί δέν είναι δικό μου αλλά αν το δει κάποιος ας με ενημερώσει γτ μπορώ να επικοινωνήσω και εγώ η ας στείλει ενα μην εδώ : https://www.facebook.com/profile.php?id=100017044965215
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Ηταν στην βεράντα λέει και..λύθηκε και την κοπάνησε!!!
Και μετά, είναι ένας άλλος, που βρήκε ένα ίδιο και το πουλάει!!!

:notworthy::notworthy::notworthy:
 


Giwrgosm

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2017
137
155
34
Ηταν στην βεράντα λέει και..λύθηκε και την κοπάνησε!!!
Και μετά, είναι ένας άλλος, που βρήκε ένα ίδιο και το πουλάει!!!

:notworthy::notworthy::notworthy:

Καλα αυτο το πωλειται σκυλος με τρελαινει... Αποτι ακουσα πηγε τ παιδι να δει και δεν ηταν το δικο του το σκυλι τελικα. Δεν γνωριζω προσωπικα το παιδι απλα τυχαινει να μενω σχετικα κοντα και βοηθαω μηπως το βρει.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Αν με το καλό το βρει [που δεν το νομίζω] και αν θέλεις όντως να τον βοηθήσεις για μελλοντική χρήση, κάντου μερικά εντατικά μαθήματα σκυλοασφάλειας, γιατί δεν βλέπω να το κατέχει το άθλημα :confused:
 


Giwrgosm

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2017
137
155
34
Αν με το καλό το βρει [που δεν το νομίζω] και αν θέλεις όντως να τον βοηθήσεις για μελλοντική χρήση, κάντου μερικά εντατικά μαθήματα σκυλοασφάλειας, γιατί δεν βλέπω να το κατέχει το άθλημα :confused:

Μωρε σημασια εχει να το βρει το παιδι για αρχη γτ ειναι πολυ ασχημο να χασεις σκυλι ειτε απο απροσεξια ειτε απο αμελεια ειτε επειδη "αρεσε" σε καποιον... Θελει πολυ προσοχη ρε συ... Εγω και που φευγω προτιμω να μου βομβαρδισει ολο το σπιτι παρα εξω.. (Αν και σπανια θα κανει καμια μα...κια)
 
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Παντως στις μοναδικες φωτο δεν ειναι δεμενο στη βεραντα καν...φαινεται ο δρομος πισω. Δεν ξερω αλλα αν ηταν εκει ελπιζω να το ειδε καποιος και να το λυπηθηκε. Γενικα σε ισογεια βεραντα δεμενο τετοιο σκυλακι ασπρο και μαλλιαρο πολυ πιθανο και να κλαπηκε .
 


Giwrgosm

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2017
137
155
34
Παντως στις μοναδικες φωτο δεν ειναι δεμενο στη βεραντα καν...φαινεται ο δρομος πισω. Δεν ξερω αλλα αν ηταν εκει ελπιζω να το ειδε καποιος και να το λυπηθηκε. Γενικα σε ισογεια βεραντα δεμενο τετοιο σκυλακι ασπρο και μαλλιαρο πολυ πιθανο και να κλαπηκε .
Τι να σου πω δεν ξέρω πραγματικά...
Και εγω νομίζω οτι το έκλεψαν παντως
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3