Χαρίζονται ημίαιμα τζάκ ράσελ (jack Russell)


Axilleastsiou

Member
29 Μαρτίου 2020
5
1
32
Τα δυο είναι αρσενικά και το ένα κοριτσάκι... Τα κουταβάκια είναι τριών μηνών περίπου....
 

Attachments









mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.876
Μπράβο που τα μαζέψατε αρχικά, αλλά μην γράφετε ότι έχουν jack russell γιατί δεν το ξέρετε και πιθανότατα να μην έχουν καμία σχέση.
Αγγελία στο fb υπάρχει; Να μας βάζατε το Link να προωθήσουμε.
Και οπωσδήποτε πόλη που βρίσκονται και στοιχεία επικοινωνίας.
 


Axilleastsiou

Member
29 Μαρτίου 2020
5
1
32
Μπράβο που τα μαζέψατε αρχικά, αλλά μην γράφετε ότι έχουν jack russell γιατί δεν το ξέρετε και πιθανότατα να μην έχουν καμία σχέση.
Αγγελία στο fb υπάρχει; Να μας βάζατε το Link να προωθήσουμε.
Και οπωσδήποτε πόλη που βρίσκονται και στοιχεία επικοινωνίας.
Τα πήγα σε κτηνίατρο και μου είπε πως είναι σίγουρα τζάκ αλλά δεν ξέρει αν είναι καθαρόαιμα γιαυτο έχω βάλει ημίαιμα
 


Axilleastsiou

Member
29 Μαρτίου 2020
5
1
32
Μπράβο που τα μαζέψατε αρχικά, αλλά μην γράφετε ότι έχουν jack russell γιατί δεν το ξέρετε και πιθανότατα να μην έχουν καμία σχέση.
Αγγελία στο fb υπάρχει; Να μας βάζατε το Link να προωθήσουμε.
Και οπωσδήποτε πόλη που βρίσκονται και στοιχεία επικοινωνίας.
Πώς θα βάλω στοιχεία και τέτοια; Είμαι άσχετος από αυτά... μπορείς να με βοηθήσεις;;
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.226
7.771
φειςμπουκ χρησιμοποιεις? Βαλε καμια αγγελια σε ομαδες π.χ
εδω, εδω, εδω θα βρεις κι αλλες πολλες και ψαξε και καμια σελιδα της πολης σου/περιοχης σου.

Βγαζεις καμια χαριτωμενη φωτο να παιζουν , βαζεις καμια καρδουλα πανω :LOL: , γραφεις που βρισκονται (πόλη δηλ) , ηλικια, φυλο, τι μεγεθος περιπου θα γινουν ( σε γενικες γραμμες π.χ μικρο, μεσαιο, μεγαλο) , στοιχεια επικοινωνιας, καμια γλυκια ατακα ... και ελπιζεις μηπως και βρεθει κανεις. Απεφυγε το τζακ ρασελ οπως σου ειπαν, ασε που δεν εχουν και τρελη ομοιοτητα αχχαχαχ

Ψαξε επισης φιλοζωικες ομαδες κοντα σου και μεσα απο το Fb και ζητα τους ενημερωση και βοηθεια στη προωθηση , θα ξερουν αν εχει ο δημος σου τιποτα προγραμματα εμβολιασμου να τρεχουν κ.τλ και θα σε κατευθυνουν γενικοτερα τι να προσεξεις στην υιοθεσια.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mareco


22 Αυγούστου 2021
1
0
21
Καλησπερα ενδιαφέρομαι για το κουταβάκι εάν δεν εχει ηδη δωθεί αλλού. Παρακαλω επικοινωνήστε μαζι μου εάν ισχύει ακόμα η αγγελία σας. Ευχαριστώ πολυ
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Καλησπερα ενδιαφέρομαι για το κουταβάκι εάν δεν εχει ηδη δωθεί αλλού. Παρακαλω επικοινωνήστε μαζι μου εάν ισχύει ακόμα η αγγελία σας. Ευχαριστώ πολυ
Μετά από σχεδόν ενάμιση χρόνο δεν θα είναι πια κουταβάκι :)
 
  • Haha
Reactions: sis, Berna and Orjo