Χαρίζονται (12+ μηνών)




Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Αυτη ειναι η Χάιντι.
Η κομψή και πανέμορφη Χάιντι μας, είναι το Σαμογιέτ των ονείρων σας!
Μια όμορφη κοπέλα σχεδόν δυο χρονών, με αθώα ψυχή κουταβιού!
Είναι στειρωμένη και εμβολιασμένη!
Είναι το πλάσμα που σε κερδίζει με την πρώτη ματιά. Ένα ευγενικό ζώο με χαμογελαστό πρόσωπο και ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα.
Της αρέσουν πολύ τα παιχνίδια. Τρελαίνεται για βόλτες και είναι πολύ ήσυχη όταν μπαίνει στο αυτοκίνητο.
Δεν έχει κανένα προβλημα με τα γατιά ή άλλα σκυλιά κι αυτό τη καθιστά ιδανική σύντροφο κι αφοσιωμένη φίλη για όλη την οικογένεια.
Θα δοθεί εντός Αττικής με το βιβλιάριό της, φόρμα υιοθεσίας και microchip (του οποίου κόστος βαραίνει τον αναδοχό της).
Όποιος την υιοθετήσει θ'αποκτήσει ένα εξαιρετικό, πιστό και αφοσιωμένο πλάσμα!!!
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6936976310.
Δημοσίευση στο fb: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.710042429029504.1073741878.586179998082415&type=1

ΥΓ: Η Χάιντι εχει ολοκληρωσει θεραπεία με μιλτεφοραν για Λεϊσμανιωση (καλαζαρ) και πρεπει να παρακολουθειται ο τιτλος της καθε εξαμηνο καθως και να της δινονται καθημερινα τα χαπακια ζυλαπουρ μεχρι να κριθει εκ του κτηνιατρου οτι δεν χρηζει αλλο αγωγης.

 


fotis1960

Well-Known Member
4 Μαρτίου 2008
365
68
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ


Χαριζεται ο "ΡΑΜΠΟ" 14 μηνων.
Ο λευκος που φαινεται δευτερος απο δεξια,
περιπου 35 κιλα,πολυ καλου χαρακτηρα,υπακουος,
για ιδιοκτητη,με αλητικες διαθεσεις.
Πιστευω οτι ειναι ιδανικος για Agility.
Ο λογος που δινεται,ειναι οτι ειναι ονομα και πραγμα.
Δηλαδη Ραμπο.
Ειναι μαζι με την "παρεα" σε κτημα 4 στρεματων, με περιφραξη 2 μετρα,
αλλα εδω και καιρο πηδαει το φραχτη,
και μπαινοβγαινει οποτε θελει.
Δινεται με βαρια καρδια,περισσοτερο επειδη κινδυνευει λογω του δεν ειμαστε συνεχεια εκει
να τον ελεγχουμε.
Τελευταια γειτονας εκανε παραπονο οτι βρηκε μια χηνα φαγωμενη,
και απειλησε οτι αν σιγουρευτει οτι φταιει ο ΡΑΜΠΟ θα τον σκοτωσει.
Περιοχη Κορινθος.
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.975
630
Athens


ΟΝΟΜΑ: ΒΑΣΙΛΗΣ
ΗΛΙΚΙΑ: περίπου 3 ετών

ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ: Πολύ φιλικός με τους ανθρώπους, φιλικός με τα άλλα σκυλιά, κυρίως θηλυκά, παιχνιδιάρης, ξέρει να περπατάει καλά με λουρί αλλά λόγω του όγκου του χρειάζεται έναν δυναμικό κηδεμόνα

ΑΡ. ΜΙΚΡΟΤΣΙΠ: 900164000159862

ΥΓΕΙΑ: Υγιής, εμβολιασμένος και τσιπαρισμένος. Θα δοθεί στειρωμένος.

Ο Βασίλης εγκαταλείφθηκε δεμένος σε ένα δέντρο παραμονή Πρωτοχρονιάς του 2014. Λόγω του όγκου δεν θα μπορούσε να γίνει αποδεκτός στον δρόμο, έτσι μεταφέρθηκε σε εμάς για να δοθεί η φροντίδα που χρειάζεται μέχρι να βρεθεί η οικογένεια που θα τον αγαπήσει.
Είναι ένας μεγαλόσωμος, δυνατός σκύλος με την καρδιά ενός κουταβιού! Του αρέσει πάρα πολύ η βόλτα, το παιχνίδι και να ασχολούνται μαζί του! Ξέρει να περπατάει με λουρί αλλά φυσικά, λόγω του όγκου του, θα χρειαστεί έναν δυναμικό κηδεμόνα.
Τα πάει καλά κυρίως με θηλυκά σκυλιά.

Ποιος θα κάνει χώρο στην καρδιά του για τον γλυκό αυτό γιγαντάκο;

Θα δοθεί με Συμβόλαιο Υιοθεσίας, Βιβλιάριο Υγείας κ microchip.

Τηλ για Υιοθεσια 694.4949.741
Φιλοζωικός Σύλλογος Ν.Φιλαδέλφειας (αρ.πρ.25700/2005)

FB album
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.975
630
Athens


ΟΝΟΜΑ: ΝΤΑΛΙΑ
ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ (εκτίμηση): 2011
ΜΕΓΕΘΟΣ: Μεσαίο

ΑΡ. ΜΙΚΡΟΤΣΙΠ: 900164000642641

ΥΓΕΙΑ: Εμβολιασμένη, τσιπαρισμένη και στειρωμένη.

Η Ντάλια ήρθε στο καταφύγιο τον Ιούνιο του 2014 με ένα μικρό - όπως νομίζαμε τότε - αναπνευστικό πρόβλημα. Πιστέψαμε ότι θα έβρισκε πολύ γρήγορα σπίτι, δεδομένου ότι είναι ένα σκυλί με χρυσή καρδιά, πολύ φιλική, πολύ κοινωνική με τους ανθρώπους που γνωρίζει και φιλική με τα άλλα σκυλιά. Είναι ένα σκυλί με πολλή θετική ενέργεια που θα έδινε πολλή χαρά σε όποιον αποφάσιζε να την υιοθετήσει.

Δυστυχώς το αναπνευστικό της πρόβλημα της αποδείχθηκε μόνιμο και παρόλο που έλαβε θεραπεία με κορτιζόνη σε διάφορες περιπτώσεις, το πρόβλημα της επανέρχεται αμέσως μόλις σταματήσει να παίρνει.
Η κατάστασή της όλον αυτόν τον καιρό δεν έχει βελτιωθεί και ο κτηνίατρος που την παρακολουθεί είπε ότι πάσχει από από χρόνια αναπνευστική πνευμονοπάθεια :(

Αυτό την οδηγεί να βήχει όταν είναι σε ένταση, όταν είναι χαρούμενη, όταν τρέχει κτλ.
Επιπλέον, έχει βγει θετική σε λεϊσμανίωση αλλά με πολύ χαμηλό τίτλο (στις τελευταίες της εξετάσεις τον Φεβρουάριο 2016 βγήκε τίτλος 1/50, επομένως παίρνει Zylapour κυρίως προληπτικά).

Οι ελάχιστοι που έχουν δείξει ενδιαφέρον για αυτήν, αφού μάθαιναν το πρόβλημά της άλλαζαν γνώμη.

Η Ντάλια χαίρεται να γνωρίζει άλλα σκυλιά, αλλά ξέρει πως να τα ξεγελά ώστε να φάει το φαγητό τους οπότε θα συμβίωνε καλύτερα με σκυλιά που δεν είναι κτητικά με την τροφή τους :)
Αγαπά τις βόλτες και το τρέξιμο.
Αγαπάει τους ανθρώπους, αγαπάει τα παιδιά. Δεν έχει δοκιμαστεί με γάτες, αλλά δεν πιστεύουμε ότι θα είχε πρόβλημα.

Η Ντάλια είναι ένα πολύ ιδιαίτερο σκυλί που ψάχνει έναν εξίσου μοναδικό άνθρωπο να της δώσει μια ευκαιρία, παρά τα ζητήματα υγείας της.

Αν μπορείτε να προσφέρετε Ντάλια όλα όσα αξίζει, ελάτε να τη γνωρίσετε!

Θα δοθεί με Συμβόλαιο Υιοθεσίας, Βιβλιάριο Υγείας κ microchip.
Τηλ για Υιοθεσια 694.4949.741
Φιλοζωικός Σύλλογος Ν.Φιλαδέλφειας (αρ.πρ.25700/2005)

Fb album
 
  • Like
Reactions: spyv and ioanna a


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.975
630
Athens


ΟΝΟΜΑ: ΜΠΡΟΥΝΟ
ΗΜ.ΓΕΝΝΗΣΗΣ (εκτίμηση): αρχές 2013

ΑΡ. ΜΙΚΡΟΤΣΙΠ: 966000100122691

ΥΓΕΙΑ: Υγιής, εμβολιασμένος, τσιπαρισμένος και στειρωμένος.

Ο Μπρούνο δυστυχώς ξαναψάχνει οικογένεια... Ένα μόλις μήνα μετά την υιοθεσία του, η οικογένειά του μας ενημέρωσε ότι πρέπει να φύγει εσπευσμένα για το εξωτερικό και ο Μπρούνο δυστυχώς επέστρεψε στο καταφύγιο :-(

Όσο ήταν στο σπίτι, μας είπαν ότι ήταν άψογος, ακόμα και την κτητικότητα που είχε εμφανίσει με το φαγητό στο καταφύγιο, δεν την διαπίστωσαν καθόλου ένα μήνα που τον είχαν.

Ο Μπρούνο είναι ένα σκυλί που έχει περάσει πολλά και περίμενε πολύ καιρό να βρει μια οικογένεια.
Η επιστροφή του, και για αυτόν και για εμάς, ήταν μια πολύ θλιβερή στιγμή αλλά ελπίζουμε ότι σύντομα θα του δοθεί μια δεύτερη και παντοτινή ευκαιρία.

Θα δοθεί με Συμβόλαιο Υιοθεσίας, Βιβλιάριο Υγείας κ microchip.
Τηλ για Υιοθεσια 694.4949.741
Φιλοζωικός Σύλλογος Ν.Φιλαδέλφειας (αρ.πρ.25700/2005)

FB album
 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Αυτό το γλυκύτατο κορίτσι το βρήκε ένα παιδί εδώ στη γειτονιά (Ν. Κυψέλη) και το φιλοξενεί παρόλο που ούτε χώρος του περισσεύει, ούτε χρήματα και το κυριότερο παρόλο που τα υπόλοιπα ζωάκια του δεν ενθουσιάστηκαν ακριβώς με το όλο σκηνικό. Βάζω εδώ την αγγελία της μπας και γίνει κάνα καλό "προξενιό" :love::)

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την όποια κοινοποίηση...

https://www.facebook.com/ltryfonos/posts/10213734710974749
 
  • Like
Reactions: spyv and mareco


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Αυτο το κορίτσι πρέπει να φύγει απο εκει που βρίσκεται. Ψαχνει ενα σωστό σπιτάκι. Μοιαζει μεγαλόσωμη στις φωτο αλλα είναι μονο 20 κιλα....2 ετων, πολυ γλυκουλα και κουκλίτσα.

λινκ ΕΔΩ

94913869_261518278362626_1264548958760337408_n.jpg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mareco and spyv


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Γκρόχερ

Ένας άγγελος προς ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!

Θες να γνωρίσεις την πραγματική αγάπη? Θες ενα πλάσμα που το μόνο που ζητάει ειναι αγκαλίτσες? Θες εναν μικρό κλόουν στην ζωή σου που θα σε κάνει μόνο να χαμογελάς?
Τότε χρειάζεσαι εμένα....


Η προσωρινή μαμά μου λέει οτι είμαι ένα απίστευτο πλάσμα!
Δεν έχω γαυγίσει ποτέ, είμαι πολύ υπάκουη , κάθομαι μόνη μου όσες ώρες και να με αφήσουν χωρίς να βγάλω κιχ, δεν τραβάω στην βόλτα, πάω έξω τουαλέτα, δεν έχω αγγίξει ούτε ενα αντικείμενο στο σπίτι! Θέλω απλά να κάθομαι δίπλα σου και να έχω μια αγκαλίτσα που και που! Νομίζω δεν ζητάω πολλά!

Και λίγα πράγματα για μένα....είμαι μια πιτμπουλοφατσούλα μικρόσωμη , κοντούλα με καμπύλες
, κάπου στα 18-20 κιλάκια. Ηλικία είμαι κάπου στα 4,5 ..αν και δεν εχει καμία σημασία γιατι στη ψυχή είμαι κουτάβι! Εχω κάνει τα εμβολιά μου , αποπαρασιτώσεις, εχω στειρωθεί και έχω τσιπάκι . Αυτή την στιγμή συμβιώνω απροβλημάτιστα σε μικρό διαμέρισμα μαζί με ενα αρσενικό σκυλάκι.

Το μόνο που δεν καταφέρνω να βρω είναι ενα μόνιμο σπιτάκι.....Επειδή έχω περάσει πολλά, εχω χάσει ήδη την πρώτη μαμά μου, μετά με παραμέλησαν, μετά έπρεπε να φύγω απο το επόμενο σπίτι... η προσωρινή μαμά θα σε περάσει απο αυστηρό έλεγχο να το ξέρεις απο τώρα , δε με δίνει όπου και όπου! Αυτή την φορά πρέπει να πάω σε ενα παντοτινό σπίτι!

Εαν θες να με γνωρίσεις, θα χαρώ πολύ... κάλεσε στα 6972433521, 6946022996 . Βρίσκομαι Αθήνα.
Και εσείς που δε θέλετε να αποκτήσετε ενα σκυλάκι, κοινοποιήστε με ώστε να βρω γρήγορα σπιτάκι!
Αγγελία ΕΔΩ

IMG_9489.JPG
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
ΦΟΙΒΟΣ, ΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!


Ο Φοίβος , ενα γλυκύτατο σκυλάκι, ψάχνει να βρεί ενα νέο σπιτάκι !!!

Μεγάλωσε απο μωράκι σε σπίτι με σωστή φροντίδα, αλλά υπήρξε άτυχος
Η κηδεμόνας του, μεγάλης ηλικίας, εισήχθη στο νοσοκομείο και δεν θα είναι σε θέση να τον φροντίσει απο εδώ και πέρα!

Εκτός απο το γεγονός οτι είναι πάρα πολύ όμορφος, έχει και υπέροχη προσωπικότητα! Είναι ευγενικός, καλοσυνάτος και ήπιος γλυκός χαρακτηρας, παιχνιδιάρης, μαθημένος σε σπίτι, κανει τουαλέτα έξω, δεν κάνει ζημιές και δεν έχει μεγάλες απαιτήσεις άσκησης καθώς εχει περάσει την κουταβίσια ηλικία.... ένα σκυλάκι ιδανικό για συγκατοίκηση! Κατάλληλος και για οικογένεια με παιδιά!

Είναι περίπου 5 ετων , μεσαίου μεγέθους γυρω στα 18-20 κιλά, εμβολιασμένος, τσιπαρισμένος και υγειέστατος. Θα δοθεί με συμβολαιο υιοθεσίας και ο,τι προβλέπει ο νόμος.

Χρειάζεται την βοηθειά σας, έχασε ήδη την κηδεμόνα του, ας μη βρεθεί ξαφνικά σε ενα αφιλόξενο κλουβί.....!

Αν δεν ενδιαφέρεστε να τον υιοθετήσετε, βοηθήστε το Φοίβο να βρεί ένα σπιτάκι κοινοποιώντας την αγγελία του! Ευχαριστούμε!!! Βρίσκεται Αθήνα, τηλ 6974357899

Αγγελία ΕΔΩ

121955448_269171761018249_1484349851397517670_n.jpg
 
  • Like
Reactions: fanta and spyv


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Ο Όλιβερ ψάχνει ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!

Πιτμπουλάκος νεαρός (περιπου 1,5 ετών), παιχνιδιάρης, ανθρωποκεντρικός, γεμάτος τόση τρέλα που δε κάθεται ακίνητος για μια καλή φωτογραφία
.
Ψάχνει εναν άνθρωπο που θα έχει όρεξη για μεγάλες βόλτες και μπόλικα παιχνίδια και θα του δώσει ασφάλεια και την αγάπη που τόσο ζητά.

Ο μικρός έχει ταλαιπωρηθεί αρκετά, αυτη την φορά πρεπει να βρεί ενα μόνιμο σπιτάκι !
Θα δοθεί μέσω του δήμου Αγίου Δημητρίου, με συμβόλαιο υιοθεσίας και οτι προβλέπει ο νόμος. Θα δοθεί ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ.
Για πληροφορίες στείλτε μήνυμα στην σελίδα ή καλέστε στο 6974357899

 
  • Like
Reactions: spyv


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Δανάη & Ερμής


Δυο υπέροχα αδερφάκια, περίπου 1,5 ετών, μεσαίου μεγέθους, ψάχνουν το παντοτινό τους σπιτάκι! Πολυ καλοι χαρακτήρες, παιχνιδιάρικα, γλυκά και πολύ φιλικά πλασματάκια... ο,τι πρέπει για να γίνουν παντοτινοί σας φίλοι ! Το μόνο που ζητούν είναι το χάδι και η ανθρώπινη επαφή! Και φυσικά λιχουδίτσες

Η Δανάη είναι η γλυκύτατη ασπρούλα με τα μπαλωματάκια και ο Ερμής ο ψιλόλιγνος κανελλής κούκλος.


Είναι στειρωμένα, εμβολιασμένα, αποπαρασιτωμένα και υγειέστατα! Θα δoθούν μαζί ή και χωριστά μέσω του Δήμου Δάφνης-Υμηττού με συμβόλαιο υιοθεσίας και ό,τι προβλέπει ο νόμος!
Αν θές να γνωρίσεις κάποιο απο τα δύο αδερφάκια κάλεσε στα τηλ 6936601677, 2132050817. Βρίσκονται Αθήνα.

Λινκ κοινοποίησης ΕΔΩ

foto04.jpg
 
  • Like
  • Love
Reactions: mareco and spyv


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
ημίαιμος 14 μηνών, 22 με 25 κιλα περίπου, αναζητά την νέα του οικογένεια....
πρόκειται για υπερενεργητικό σκύλο που του αρέσει να ηγείται....
Χρειάζεται έμπειρο χειριστή , αυλή ..... και κατά προτίμηση λόγω υπερβολικής ενέργειας σε άτομο που θέλει να ασχοληθεί με σπορ (αγκιλιτι, οποιαδήποτε εργασία - είναι ιδανικός ακόμα και για σωματοφυλακή!.)
ο Μπρους ( το όνομα του ) έχει παρθεί από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη του, ο οποίος τον είχε μονιμα δεμένο με μικρή αλυσίδα, έχει στειρωθεί και έχει δηλωμένο μικροτσιπ στην οικογένεια που το φιλοξενεί προσωρινά.
Δυστυχώς η απειρία τους, ο δυναμικός χαρακτήρας του κούταβου και η συγκεκριμένη κατάσταση με τον κορωνοιό δεν επιτρέπει την βοηθεια τους στον ορθό χειρισμό του, με αποτέλεσμα να τους κάνει την συμβίωση αδύνατη.
Επείγει να βρεθεί άμεσα νέα οικογένεια με τα προηγούμενα χαρακτηριστικά!
(θα δοθεί οποιαδήποτε βοήθεια σε εκπαιδευτικά θέματα!)

τηλ επικοινωνίας 6983154160 Πέτρος.
 

Attachments



medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Μηπως ενδιαφέρεται ακνεις συμφορουμίτης για μια μπουλτερίτσα ?
Την λένε Πούμα, είναι μόλις 2,5 ετων, βρέθηκε Ζάκυνθο σκελετωμένη, μαυρα χάλια, την ανέστησαν, στείρωσαν, φρόντισαν κ.τ.λ . Ειναι ακόμα εκεί αλλα αν βρεθει κάποιος απο αθήνα μπορεί να γίνει πρωτευουσιάνα!
τηλ 6946022996

αγγελια ΕΔΩ

128904242_225624348958167_6094818763125323241_n.jpg
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Ζιζέλ....

Η ιστορία της 3,5 ετών Ζιζελ, έγινε γνωστή στο πανελλήνιο. Η πιτμπουλίτσα που καθ εντολή σκότωνε γάτες σε Άγιο Δημήτριο, Δάφνη, Υμηττό. Αφαιρέθηκε απο τους προηγουμενους ιδιοκτήτες και παραδόθηκε στον δήμο Αγιου Δημητρίου. Φροντίζεται καλά έχει ανέσεις αλλα είναι ωρα να βρει ξανα ενα κανονικό σπίτι.

Η Ζιζελ αξιολογήθηκε από εκπαιδευτή, χαρακτηρίστηκε "βούτυρο" και είναι έτοιμη να βρει το παντοτινο της σπίτι. Είναι πολύ καλος χαρακτήρας , αψογη εντος σπιτιού, πολυ υπάκουη και έχει αδυναμία στους άντρες.

Είναι υγιέστατη, εμβολιασμενη, φέρει microchip και θα στειρωθεί με έξοδα του δήμου .
Θα δοθεί με όλα όσα ορίζει η κείμενη νομοθεσία με συμβόλαιο μέσω του Δήμου Αγίου Δημητρίου.

Ψάχνουμε υπευθυνο κηδεμόνα και σπίτι που δεν θα έχει γάτες και μικρόσωμα σκυλιά ή γενικά μικρόσωμα ζώα.
Εαν ενδιαφέρεται κάποιος συμφορουμίτης ή γνωρίζετε κάποιον υπευθυνο ανθρωπο που να θελει να χαρίσει μόνιμη αγκαλιά, αγάπη και ζεστασιά σε αυτό το πλάσμα ας επικοινωνήσει.

149019628_3779134828800217_3058604903047060189_n.jpg149271246_3779134945466872_6527005254623016000_n.jpg
151794242_441593520291248_1001699910240689634_n.jpg
 
Last edited:


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Ελα ρε, του την πήραν τελικά;
Μπράβο!!! Αρκεί να μην την αντικαταστήσει και συνεχίσει το σπορ.
Υπερκούκλα είναι! Νομίζω εύκολα θα βρει σπίτι!
 
  • Like
Reactions: medusa


ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
1.150
2.016
Η σκύλα μου έχει φανεί μια χαρά. Αυτός ο τρι-μ@λ@κ@ς την παρακινούσε.
Μια φορά τον έβρισα άσχημα.

Ελπίζω τα καλύτερα.
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Ηταν γειτονισα μου η μικρη, ειναι καλή και πολυ υπακουη. @mareco Το κακο ειναι οτι απο το Fb εμφανιζονται πολλοι μα πολλοι ακαταλληλοι και τεσπα και γι αλλους λόγους δε θελω να την προωθουμε απο εκει. Εχει γινει ενα ποστ βεβαια.
@ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ Δεν εβαζαν μυαλο, πήγαιναν γυρευοντας. Τωρα η καημενη η μικρη ξεσπιτωθηκε. Τουλάχιστον απο φροντιδα είναι πολυ καλα μέχρι και την μπαρφ της τρωει κ.τ.λ , εκτονωνεται καλα, εχει γυμναστει κιολας και δεν εχει στρεσαριστει. Αλλα χρειάζεται σπιτάκι.
 
  • Like
Reactions: mareco


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3