Ψάχνω μαλινουα..


Alpol9

Member
4 Ιανουαρίου 2017
18
19
37
Θα ηθελα να βάλω στην οικογένεια ενα μαλινουα μήπως ξερεις κάποιος αξιόπιστο εκτροφέα;;;
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Αν θες μαλινουά, έρχεσαι σε επικοινωνία με τον Κυνοφιλικό Όμιλο Βέλγικου Ποιμενικού Ελλάδας κι ενημερωνεσαι για τους εκτροφείς.
 
  • Like
Reactions: gki


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Αν θες μαλινουά, έρχεσαι σε επικοινωνία με τον Κυνοφιλικό Όμιλο Βέλγικου Ποιμενικού Ελλάδας κι ενημερωνεσαι για τους εκτροφείς.
μαλλον στον ΚΟΕ θα πρεπει να ρωτησει ο ανθρωπος
 
  • Like
Reactions: Orilis


Alpol9

Member
4 Ιανουαρίου 2017
18
19
37
Ε Ναι κακάσχημο Χαχα ..!!!! Αν κρίνω απο το δικό σου στην φωτό Τάσο :)!! Ευχαριστώ παιδια για τις άμεσες απαντήσεις
 
  • Like
Reactions: ioanna a




Alpol9

Member
4 Ιανουαρίου 2017
18
19
37
Πανέξυπνα,αθλητικά με υπέροχο χαρακτήρα πολυ δυνατά στην εκπαιδευςη και γενικά παλιά αγάπη παιδική. Και ο ροκι μου (κόκερ) μου ζητάει σωματοφύλακα.
 
Last edited:


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
@Alpol9 λοιπον
αφου σαρεουν θα αποφασισεις πρωτα τι θελεις απο ενα μαλι
μετα θα παρεις στον κοε να σου δωσουν μια λιστα με ολους τους εκτροφεις
θα περασεις μια βολτα να δεις σκυλια τους και τι κανουν με τα σκυλια τους
θα ψαξεις λιγο στο ιντερνετ ακομα,θα κανεις τον σταυρο σου και θα αποφασισεις.

κανεις δεν μπορει να σου δωσει λεπτομερειες την στιγμη που δεν δινεις εσυ λεπτομερειες

@ioanna a
αν εννοειες εμενα καμια μπιχτη,ισα ισα
να σου δωσω ενα παραδειγμα..αν εγω αυριο αποφασισω να κανω μια γεννα ειμαι υποχρεωμενος να ειμαι γραμμενος στον κοε αλλα δεν ειμαι υποχρεωμενος να ειμαι γραμμενος στν ομιλο.
ο κοε ειναι υποχρεωμενος να δωσει και εμενα στην λιστα,ο ομιλος δεν ειναι υποχρεωμενος να με ξερει καν.
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
@Alpol9 αν θες κάποια συγκεκριμένη δουλειά , ναι ψάξε την παλια παιδική σου αγάπη.
Αν θές κατοικίδιο ''δυνατό στην εκπαίδεση'' (τι σκατα σημαίνει αυτό; ), ασε τα μαλινουά στην ησυχία τους καλύτερα.

@tasos malinoua σου είπαν τη σκύλα κακάσχημη και ούτε που το ένιωσες
 
  • Like
Reactions: sea-mol


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
[

@tasos malinoua σου είπαν τη σκύλα κακάσχημη και ούτε που το ένιωσες
αααα οκ
δεν ειναι η ομορφια που θα σε κανει να διαλεξεις ενα μαλι
εγω το εχω ξαναπει,ειναι ασχημα σκλια οποτε γιατι να με πειραξει αν καποιος πει ασχημο το σκλι μου.
 
  • Like
Reactions: ioanna a




east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Απορια:
-Αν εισαι εκτροφεας μιας φυλης στην οποια υπαρχει Ομιλος γιατι να μην εισαι γραμμενος σε αυτον;

-Ενας υποψηφιος ιδιοκτητης απο ποιον θα ενημερωθει καλυτερα; απο τον ΚΟΕ που αν απαντησει θα δωσει ξερα μια λιστα με τηλεφωνα, μεσα στα οποια θα υπαρχουν κ ιδιωτες που εκαναν δηλωμενη γεννα, η αν απευθυνθει στον Ομιλο φυλης;
 
  • Like
Reactions: zenio


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
Απορια:
-Αν εισαι εκτροφεας μιας φυλης στην οποια υπαρχει Ομιλος γιατι να μην εισαι γραμμενος σε αυτον;

-Ενας υποψηφιος ιδιοκτητης απο ποιον θα ενημερωθει καλυτερα; απο τον ΚΟΕ που αν απαντησει θα δωσει ξερα μια λιστα με τηλεφωνα, μεσα στα οποια θα υπαρχουν κ ιδιωτες που εκαναν δηλωμενη γεννα, η αν απευθυνθει στον Ομιλο φυλης;
πιθανά να υπάρχουν πολλά σημεία διαφωνίας σε προσωπικό επίπεδο με έναν όμιλο...

η απάντηση του ΚΟΕ είτε του ομίλου θα έπρεπε να είναι το εναρκτήριο λάκτισμα της ενημέρωσης και τίποτε παραπάνω...
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Απορια:
-Αν εισαι εκτροφεας μιας φυλης στην οποια υπαρχει Ομιλος γιατι να μην εισαι γραμμενος σε αυτον;

-Ενας υποψηφιος ιδιοκτητης απο ποιον θα ενημερωθει καλυτερα; απο τον ΚΟΕ που αν απαντησει θα δωσει ξερα μια λιστα με τηλεφωνα, μεσα στα οποια θα υπαρχουν κ ιδιωτες που εκαναν δηλωμενη γεννα, η αν απευθυνθει στον Ομιλο φυλης;
Πλάκα κάνεις
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua




cygor

Well-Known Member
15 Νοεμβρίου 2015
623
1.496
41
Απορια:
-Αν εισαι εκτροφεας μιας φυλης στην οποια υπαρχει Ομιλος γιατι να μην εισαι γραμμενος σε αυτον;

-Ενας υποψηφιος ιδιοκτητης απο ποιον θα ενημερωθει καλυτερα; απο τον ΚΟΕ που αν απαντησει θα δωσει ξερα μια λιστα με τηλεφωνα, μεσα στα οποια θα υπαρχουν κ ιδιωτες που εκαναν δηλωμενη γεννα, η αν απευθυνθει στον Ομιλο φυλης;

ναι μωρε, αφου τα ξερεις...
εδω ο ενας δε μιλαει με τον αλλον, πως να συνυπαρξουν ολοι κατω απο μια διοικηση που σε οποιαδηποτε δραστηριοτητα της θα αμφισβητειται οπως γινεται παντα...μιλαω γενικα οχι για τα βελγικα...
Πιστευω, εν κατακλειδι, οτι η παραδοσιακη ερευνα ΚΟΕ-ιντερνετ(σαητς-φεησμπουκ)- εκτροφοτσαρκα... ειναι η καλυτερη επιλογη με την προυποθεση οτι εχουμε κανει τη μελετη μας και ξερουμε τι ψαχνουμε
 


ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
αααα οκ
δεν ειναι η ομορφια που θα σε κανει να διαλεξεις ενα μαλι
εγω το εχω ξαναπει,ειναι ασχημα σκλια οποτε γιατι να με πειραξει αν καποιος πει ασχημο το σκλι μου.
Φίλε Τάσο , έχει κ μερικά μαλινουα που είναι πανέμορφα , βέβαια θα μου πεις σχετικό είναι αυτό !! Αυτός είναι ο επιβήτορας από ένα εκτροφείο στη Γαλλία , από τότε που ψαχνόμουν.

IMG_0674.PNG
 




ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
Αυτός πέρα απο την πλάκα ειναι πανέμορφος
Πιστεύω πως Μάλι θα βρεις σίγουρα κ στην Ελλάδα πολύ καλό , βέβαια δεν ξέρω γιατί ακριβώς το θέλεις (γιατί ένα μαλινουα που θα είναι όπως πρέπει να είναι μπορεί να μην είναι κ πολύ καλό για εσένα )εάν πάλι θέλεις από εξωτερικό ,αυτός είναι από ένα εκτροφείο με σπορ γραμμές , που και οι ιδιοκτήτες του ασχολούνται με σπορ .

IMG_0676.PNG

Ρίξε με μάτια !
 
  • Like
Reactions: Alpol9




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.607
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3