γνωμες για belcando


14 Οκτωβρίου 2015
8
0
28
Γεια χαρα!!
Θα ηθελα τη γνωμη σας για την belcando puppy gravy ολιστικη .Ειχα πολυ καλη εντυπωση μεχρι που πριν λιγες μερες συναντησα δυο κυριες στο παρκο που παω το ρασελακι μου και μου ειπαν οτι ειναι απ τις χειροτερες :(:( Εσεις τι πιστευετε?Και αν συμφωνειται με τις κυριες τοτε ποια τροφη μου προτεινεται για jack russell terrier?
ευχαριστω!!!!!!!!!!!
 




zaher

Well-Known Member
24 Μαρτίου 2014
225
96
Πρόκειται για μια μέτρια τροφή στην οποία περιπου το 43% είναι ρύζι και καλαμποκι.
Σίγουρα δεν είναι ουτε από τις χειρότερες ούτε από τις καλύτερες.
Γενικά τις τροφές της συγκεκριμένης εταιριας βάσει συστατικων και κατ' αναλογία τιμής δε θα της επελεγα.
Τωρα... αν το κουτάβι σου το βλέπεις καλά και επειδή είναι κουτάβι πρέπει να είσαι προσεκτικος σε πιθανή αλλαγή και να τη σκεφτεις καλά πριν την πράξεις!
 




zaher

Well-Known Member
24 Μαρτίου 2014
225
96
Κακό δεν ειναι, το καλαμπόκι ίσως ναι... Γενικά είναι μια τροφή με πολλά φυτικά συστατικά και για μένα υπερτιμημένη...
Εγώ από 5 μηνών ξεκινησα την Farmina N&D low grain Adult κοτόπουλο και εδώ και 2 μήνες το αρνι... Τωρα είμαστε 23 μηνων και φαινομαστε κούκλες... Μεθαύριο κάνουμε και βιοχημικές να δούμε που είμαστε... Naturea Naturals puppy και κοτοπουλο, Barking Heads τις θεωρώ πολυ τιμιες τροφές
 






14 Οκτωβρίου 2015
8
0
28
Στο ιντερνετσστα αγγλικα εχει ως πρωτο συστατικο poultry meal flower ενω στην συσκευασία εχει dry poultry meat...γιατι?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.806
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf