εκτροφεας Διαμαντης Μαλαμουτ Αλασκα


maroon198444

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2020
55
13
39
ηθελα καποιες γνωμες για τον συγκεκριμενο εκτροφεα στα Ιωαννινα.Ειδα μια αναρτηση εδω στο Φορουμ αλλα δεν ειδα κατι συγκεκριμενο που να αφορα το εκτροφειο και στο ιντερνετ δεν υπαρχει τιποτα.Μιλησα στο τηλεφωνο με τον κυριο γενικα φανηκε ενταξει και μου ειπε κιολας αν θελω μπορω να επισκεφτω το χωρο μιας και ειμαι σχετικα κοντα στα 100χιλ. εχει κανεις εμπειρια η εστω να εχει ακουσει κατι? ευχαριστω.
 


ondin

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2018
209
123
ηθελα καποιες γνωμες για τον συγκεκριμενο εκτροφεα στα Ιωαννινα.Ειδα μια αναρτηση εδω στο Φορουμ αλλα δεν ειδα κατι συγκεκριμενο που να αφορα το εκτροφειο και στο ιντερνετ δεν υπαρχει τιποτα.Μιλησα στο τηλεφωνο με τον κυριο γενικα φανηκε ενταξει και μου ειπε κιολας αν θελω μπορω να επισκεφτω το χωρο μιας και ειμαι σχετικα κοντα στα 100χιλ. εχει κανεις εμπειρια η εστω να εχει ακουσει κατι? ευχαριστω.
 


ondin

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2018
209
123
Δεν θα έλεγα ότι είναι ενεργό εδώ και χρόνια.κανει κάποιες γέννες αραιά και που. Δεν έχω δεί τα σκυλιά του ποτέ σε εκθέσεις για να έχω άποψη .Δεν ξέρω καν αν έχουν χαρτια.(pedigree). Ψάξουν καλά πριν κάνεις οτιδήποτε..δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα βιαστικά.