θελω εναν ησυχο φυλακα




nightshark

Member
15 Μαρτίου 2008
23
0
συντομα θα μιλησω και με εναν κτηνιατρο :wink:
υπαρχει κανενας που να εχει η να ειχε αγγλ μπουλντογκ :?:
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
nightshark said:
-δυσκολη γεννα
-δυσκολη αναπαραγωγη
(κανεις δεν ειναι τελειος........) :wink:
τα τελευταια τι σε καινε ??


λοιπων πετ σοπ= puppy mils (βαλτο στο google και εδω και θα δεις )
 


nightshark

Member
15 Μαρτίου 2008
23
0
sir-elric said:
nightshark said:
-δυσκολη γεννα
-δυσκολη αναπαραγωγη
(κανεις δεν ειναι τελειος........) :wink:
τα τελευταια τι σε καινε ??


λοιπων πετ σοπ= puppy mils (βαλτο στο google και εδω και θα δεις )
καλα τα τελευταια δεν με ενδιαφερουν απλα τα ανεβαζουν την τιμη πωλησεις
το σωστο ειναι puppy mills(με δυο l) Κ Α Λ Α Τ Ι Λ Ε Σ Τ Ω Ρ Α ! ! ! !
ΠΑΤΗΣΑ ΕΙΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ
:evil: :shock: :shake:
 




nightshark

Member
15 Μαρτίου 2008
23
0
ειδα και :shock: καλα αυτο το ριμαδι το κρατος τι κανει?γιατι απλα δεν απαγορευει την πωληση τετραποδων απο πετ σοπ(οπως κανει η γερμανια)?
ξερετε ποσοι μελλοντικοι ιδιοκτητες τετραποδων εχουν αγνοια για αυτο το θεμα(πχ εγω πριν μια ωρα)
ξερετε σημερα το πρωι που επισκευτηκα ενα πετ σοπ ποσοι ζαχαρονανε να αγορασουνε κουταβια?πολλοι
και αντε το πηρανε το κουταβι αν τους παθει κατι στους πρωτους μηνες?τι κανουν?τσακονονται με τον ευατο τους?με τον ιδιοκτητη πετ σοπ?η πανε και περνουν με αλλα λεφτα αλλο κουταβι
δεν φταιει μονο ο ιδιοκτητης του πετ σοπ αλλα και πολλοι πελατες,αφου εχω δει πολλους να διαλεγουν κουταβι απλα ετσι γιατι τους αρεσε η φατσα του,γιατι τους γαυγισε,γιατι θελουν ενα πχ φυλακα (ραμπο)που θα τους προστατευει οπως αυτοι νομιζουν.τον αμολανε απλα στην αυλη τους η τον δενουν στην ταρατσα κατω απο τον ηλιο για μερες εχοντας μοναδικη επαφη το ταισμα τους και μονο. :(
δεν ειναι λιγες οι φορες που εχω ερθει σε αντιπαραθεσει με τετοιους ιδιοκτητες,οσο για τα αδεσοπτα φανερονουν την ανευθηνοτητα που εχουμε εμεις οι ανθρωποι σαν φυλη (τα χαπια μου τα νευρα μου και ενα ταξι να φυγω!!!!!!) :lol:
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Ωραια εσυ εμαθες και κατι σημερα..εμαθες γιατι ηθελες να μαθεις..

Αρχισε να λες και οτι μαθενεις στους φιλους -γνωστους σου που δεν πανε τα σκυλακια τους βολτα..

Αρχισε και εσυ να τους μιλας για puppy mils...αντε μπας και βγει κατι..


Οσον αφορα εσενα παρε ενα τηλ τον ΚΟΕ να μαθεις για εκτροφεις με αγγλικα μπουλτογκ η για οποια ρατσα καταληξεις..και παντα με προσοχη..

Επισης μακρια απο αγγελιες και εκτροφεις της πισω πορτας..

Διαβασε διαβασε διαβασε..
και θα δεις οταν θα εχεις την καλυτερη επιλογη στα χερια σου, ποσο δικιο ειχαμε...μετα αρχιζει αλλος αγωνας..ο πιο γλυκος που θα τον θυμασαι παντα.. :wink:
 


nightshark

Member
15 Μαρτίου 2008
23
0
kango1 said:
Ωραια εσυ εμαθες και κατι σημερα..εμαθες γιατι ηθελες να μαθεις..

Αρχισε να λες και οτι μαθενεις στους φιλους -γνωστους σου που δεν πανε τα σκυλακια τους βολτα..

Αρχισε και εσυ να τους μιλας για puppy mils...αντε μπας και βγει κατι..


Οσον αφορα εσενα παρε ενα τηλ τον ΚΟΕ να μαθεις για εκτροφεις με αγγλικα μπουλτογκ η για οποια ρατσα καταληξεις..και παντα με προσοχη..

Επισης μακρια απο αγγελιες και εκτροφεις της πισω πορτας..

Διαβασε διαβασε διαβασε..
και θα δεις οταν θα εχεις την καλυτερη επιλογη στα χερια σου, ποσο δικιο ειχαμε...μετα αρχιζει αλλος αγωνας..ο πιο γλυκος που θα τον θυμασαι παντα.. :wink:
+1