καλήμερα!


maria

Well-Known Member
18 Σεπτεμβρίου 2008
117
2
Κερατέα
Καλημέρα σας! Λέγομαι Μαρία και εδώ και καιρό παρακολουθώ τις συζητήσεις σας μέσα απο το forum και πραγματικά τα βρίσκω πολύ ενδιαφέρον !Δεν έχω κάποιο σκυλάκι αλλα το σκέφτομαι πολυ να αποκτήσω! Το Λαμπραντορ είναι το σκυλί που μ'άρεσει πάρα πολυ και ήθελα παντα αλλα επειδή μένω σε διαμέρισμα το βλέπω δύσκολο να το αποκτήσω!Επίσης μ'άρεσουν πολύ και τα Μαλτεζάκια και επειδή είναι κατα πολύ μικρότερα απο τα Λαμπραντορ πιστεύω πως δεν θα έχουν πρόβλημα σε διαμέρισμα! Απ'ότι έχω διαβάσει είναι έξυπνα και μαθαίνουν εύκολα! Προς το παρον είμαι σε φάση που μαζεύω πληροφορίες για τα σκυλία.. εκπαίδευση,κοινωνικοποίηση,εκτροφεις ωστε όταν αποκτήσω να ξέρω τι να κάνω!Αυτά απο μένα..καλή σας μέρα και καλώς σας βρήκα!!!
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
καλως ηρθες! αν εχει την ορεξη να του προσφερεις την ασκηση που χρειαζεται και το λαμπραντορ μια χαρα ζει σε διαμερισμα
 


BasKal

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2007
423
2
To Λαμπραντορ δεν θα εχει κανενα προβλημα σε διαμερισμα.
Εξαρταται και απο το χρονο που θα του αφιερωσεις.Ο σκυλος ασκειται στη βολτα.
Καλως ηλθες.
 
















eadie

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2008
246
0
αθηνα
γεια σου μαρια!!!!!!! εγω εχω μαλτεζακι!!!! βεβαια αν μπορουσα θα επαιρνα και γω λαμπραντορ αλλα........εδω θα μαθεις πολλα παντως.και γω ειμαι νεο μελος και ηδη εμαθα πολλα!!!!!!!!!
 


maria

Well-Known Member
18 Σεπτεμβρίου 2008
117
2
Κερατέα
Καλημέρα σε όλους! Eadie πολύ ομορφούλι το σκυλάκι σου!Πόσο χρονών είναι ? Να φανταστώ πως το είχες πάρει απο εκτροφέα ε?
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Καλως ηρθες.Οτι και να επιλεξεις πιστευω θα τα πας πολυ καλα μαζι του,γιατι εχεις πολυ σωστο τροπο σκεψης .Κοινωνικοποιηση/ερευνα/πληροφοριες κτλ.
 


maria

Well-Known Member
18 Σεπτεμβρίου 2008
117
2
Κερατέα
Γεία σου greedy!καλώς σας βρήκα!Γενικά το ψάχνω πολύ γιατι θεωρώ οτι είναι κάτι σοβάρο με μεγάλη ευθύνη αλλα και με μεγάλη χαρά :)