κυναθληματα και αλεξανδρουπολη


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
καλησπερα παιδιά,
ξερει μηπως κανένας σας τι γινεται (αν γινεται κατι δηλαδη)με τα κυναθληματα στην αλεξανδρουπολη?
κυριως με ενδιαφερει αν εχετε υπόψην σας κάποιο καλο εκπαιδευτή για IPO και τα σχετικά.
ευχαριστώ για το χρόνο σας!
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
ελάτε τωρα ,θελετε να μου πείτε δηλαδή οτι απο όλους τους σκυλάδες που τριγυρνούν στη πόλη, κανεις δεν είναι στο φορουμ, και κανεις δεν ασχολειται με σπορ??
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Εδώ βρε ioanna είναι μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού [νομίζω] οι της Θεσσαλονίκης.
Στην Αλεξανδρούπολη περιμένεις να βρεις;
Μακάρι...αλλά...δύσκολο.

Γερμανικό έχεις;
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Σιγά μωρέ...ένας προαστιακός απόσταση είναι...:D
χμ παλληνη ε??
κατι πρεπει να εχουμε εκει, θα παω να ριξω ενα λυομενο και θα ερχομαι!!!
Αλλιως ειναι ενα λεωφορειο και ενας προαστιακός! Λες να τεστάρουμε την εγκυκλιο της ΤΡΑΙΝΟΣΕ?
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
παιζεται να υιοθετησω ενα σκυλο που να εχει την δυνατοτητα για σκυλοσπορ και επρεπε να αρχισω να ψαχνομαι. ηθελα να δω αν μπορω να βρω τριτη αποψη απο μέλη του φορουμ για εκπαιδευτες. αλλα μάλλον παραημουν αισιόδοξη :p
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Εδώ βρε ioanna είναι μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού [νομίζω] οι της Θεσσαλονίκης.
Και το ένα χέρι θέλει παραπάνω από τους διπλούς ήδη υπάρχοντες για να φτουρίσει η χρήση του ως μέσο μέτρησης (κοινώς εγώ 2 ξέρω, μέχρι τα 5 δάχτυλα ουουου)
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
το πιο κοντινο που εχεις ειναι θεσσαλονικη,δεν υπαρχει κατι στην αλεξανδρουπολη
Και το ένα χέρι θέλει παραπάνω από τους διπλούς ήδη υπάρχοντες για να φτουρίσει η χρήση του ως μέσο μέτρησης (κοινώς εγώ 2 ξέρω, μέχρι τα 5 δάχτυλα ουουου)
ευχαριστω για τις απαντησεις παντως.:(
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU