μετά από πολλάαααα χρόνια...


rudy

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2011
155
11
θεσ-νικη
...σας ξαναβρήκα!
θυμάμαι σαν χθές που αγχωμένη με ένα μικρούτσικο κουταβάκι να κοιμάται στα πόδια μου διάβαζα σαν τρελή τα post σας και ρουφούσα κάθε πληροφορία που θα έκανε τη ζωή του μικρού μου καλύτερη και εμένα σοφότερη!
μεσολάβησαν 9 ολόκληρα χρόνια απο την τελευταία φορα..σκυλάκια που διάβαζα καθημερινά για τις τρέλες τους και γελούσα, σκυλάκια που με έκαναν να ονειρεύομαι το μέλλον με το δικό μου, έφυγαν και σήμερα που σας ξαναβρήκα, ειλικρινά πένθησα για το καθένα απο αυτά..
σας είχα βρεί την πιο χαρούμενη στιγμή της ζωής μου, όταν μπήκε σε αυτήν ο ρούντυ και ασυναίσθητα σας έψαξα και τώρα που είναι θέμα χρόνου να φύγει.
και αυτό το βρίσκω μαγικό!
τόσο σπουδαία λοιπόν είναι η παρέα σας και αυτό να σκέφτεστε κάθε φορά που κάνετε το οποιοδήποτε ποστ' το οτι κάποιος μπορεί να συγκινείται, να αγωνιά,να γελάει,να αμφισβητεί μαζί σας είναι τόσο μικρό και τόσο μεγάλο ταυτόχρονα!
χαιρομαι,λοιπόν, πολύ που ξαναείμαι στην παρέα σας και θα τα λέμε και πάλι!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.882
Welcome back :)

Γιατί καλέ είναι θέμα χρόνου να φύγει;
Εχει πρόβλημα υγείας;
 


rudy

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2011
155
11
θεσ-νικη
σακχαρώδη διαβήτη, τα τελευταια δυο χρόνια, που δυστυχώς επηρέασε τον καταρράκτη που είχε εμφανίσει και προκάλεσε τύφλωση.
ο παππούλης μου όμως είναι στην ψυχή το ίδιο τρελοκούταβο μόνο που τώρα αντί για εμένα έχει αδυναμία στην κόρη μου!
 
  • Like
Reactions: Hera08X08


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.882
Καταρχάς δεν είναι παππούλης στα 9 του. Ούτε καν δηλαδή.
Ούτε το ότι δεν βλέπει, πρέπει να τον επηρρεάζει δραματικά.
Μια χαρά θα είναι το αγόρι, για πολλά χρόνια ακόμη :)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf