ξυνεται στα αυτια!


ΓΕΩΡΓΙΑ

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2008
414
0
35
ξυνεται τοσο σε σημειο ορισμενες φορες να κλαιει και να τον ενοχλει...εχω χρησιμοποιησει το υγρο που μπαινει μεσα στα αυτια αν και το απεχθανεται και γενικα φροντιζω να διατηρουνται καθαρα..οσο μπορω φυσικα..τι λετε να φταιει??? μηπως επειδη μπορει να ειναι βρωμικα εσωτερικα????
 


Litsaki

Active Member
18 Σεπτεμβρίου 2008
32
0
Χανιά - Κρήτη
Λέω εγώ τώρα ...μήπως έχει καμία ωτύτιδα και τον πονάει το αυτακι???Μήπως θα έπρεπε να κάνετε καμία επίσκεψη στον κτηνίατρο????
 










ΓΕΩΡΓΙΑ

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2008
414
0
35
αν και ηδη οπως προανεφερα εχω παει ....θα ξαναπαω....ενημερωτικα ρωτησα τι γινεται σ αυτες τις περιπτωσεις...
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
"ανα πασα ωρα" μπορει να παθει ωτιτιδα,
αναγκαστικά θα ξαναπας να εξετασει τ'αυτακια
καλα και θα σου δωσει αναλογη αγωγη αν πασχει:)
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Mπορεί να είναι ωτίτιδα,μπορεί μύκητες ,μπορεί μόλυνση,μπορεί να έχει τσιμπουράκi η ψυλους..
Mυρίζει σαν μουχλιασμενο τυρί τα αυτάκια του?
 


ΓΕΩΡΓΙΑ

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2008
414
0
35
οχι!!! δεν μυριζει!!! το μονο σιγουρο ειναι οτι θα το ειχα αναφερει!!!! πωπω το σιχαινομαι κι ολας το τυρι...
 


BLUE

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2008
278
0
Ωτίτιδα σίγουρα...
Την έπαθε κι ο δικός μου το καλοκαίρι από τη θάλασσα, την παραλία και την άμμο...Μύριζαν τ΄αυτάκια του και το κατάλαβα αμέσως...Η θεραπεία μου πήρε ένα μήνα...
Πρέπει να πας σε κτηνίατρο...
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Η οτοδεκτικη ψωρα αποκλειεται?και αυτη δεν εχει τετοια συμπτωματα?
Αν και για να λες οτι τα καθαριζεις μαλλον καμια ωτιτιδα θα ειναι..
Εμενα το ειχε η μικρη μου οταν την πρωτοπηρα και με θεραπεια 3 βδομαδων περασε..αν και πρεπει να της καθαριζω συνεχως τα αυτακια γιατι βλεπω συχνα βρομιτσες..
 


ninaki

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2008
63
0
Θεσσαλονίκη
η Ηρα μου ειχε ωτιτιδα μου εδωσε σταγονες και αντιβιωση και ολα μια χαρα. Απλα οταν τον κανεις μπανιο προσεχε να μην μπει νερο στα αυτια του.Εμενα δεν ξυνοταν αλλα εγερνε το κεφαλι προς τα κατω απο την μερια του αυτιου που ειχε προβλημα. Ειχα ενα γκριφον ο οποιος ειχε ευαισθησια στα αυτια του εδω κανει μαστερ.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU