Aatu η orijen


theodss1

Well-Known Member
8 Απριλίου 2021
430
453
31
Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κάποιος αυτές της τροφές aatu puppy με σολομό η Origen puppy τώρα δίνω acana και σκέφτομαι για μια από της 2 ποια είναι καλύτερη κατά την γνώμη σας
 


GSD92

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2020
233
143
32
Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κάποιος αυτές της τροφές aatu puppy με σολομό η Origen puppy τώρα δίνω acana και σκέφτομαι για μια από της 2 ποια είναι καλύτερη κατά την γνώμη σας
Και οι τρεις είναι μεγάλα ονόματα...
Για την acana έχω ξανά γράψει για τις αμφιβολίες που έχω, όσον αφορά την ποιότητα και άλλα...
Τώρα και για τις άλλες δυο υπάρχουν ερωτηματικά.
Για την aatu πχ αν το μεγαλύτερο μέρος της πρωτεΐνης είναι powder και για την origen τι γίνεται από το 18 και μετά με τις αλλαγές στην παραγωγή, δηλαδή αμφισβητείται η ποιότητα της τροφής σε σχέση με την ποιότητα που είχε πριν το 18.
Από τις τρεις σίγουρα θα απέρριπτα την acana.
Για μένα αξίζει να δοκιμάσεις κάποια εταιρεία όπως η essential, η n&d ή και belcando.
 
  • Like
Reactions: markito


theodss1

Well-Known Member
8 Απριλίου 2021
430
453
31
Belcado έχω δοκιμάσει δεν είναι Powder από όσο θυμάμαι για την aatu τουλάχιστον με την acana παρατήρησα πολλά κόπρανα όχι ότι δεν ήταν κανονικα το σκυλί με την acana παρατήρησα ότι αναπτύχθηκε καλά βέβαια δίνω γλυκοζαμηνη και χονδροιτινη στης αναλογίες που μου είπε ο κτηνίατρος
 
  • Like
Reactions: GSD92


BiggBilly

Well-Known Member
28 Μαϊου 2010
4.237
407
Γλυφάδα
Και τα τρία θεωρούνται καλές τροφές. Προτίμησε ότι αρέσει περισσότερο στο σκυλί και που δεν το πειράζει. Δεν χρειάζεται να μπεις σε λεπτομέρειες, λες και ξέρουμε τι βάζουν μέσα.
 
  • Like
Reactions: markito


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf