Barfistas.gr


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Καλημέρα..έχει κανείς άποψη για το συγκεκριμένο σάιτ??Και αν ναι ποια είναι αυτή??
Μέχρι στιγμής ταισω τον αλιγάτορα brit care και μπορώ να πω ότι τα πάει εξαιρετικά...
Αλλά μετά από πολύ διάβασμα η άποψη μ κλείνει υπέρ της barf.Δυστυχώς όμως εμπειρία δεν υπάρχει.Και αν και είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρω σκέφτομαι μήπως πάρω από το εν λόγω σάιτ και μετά αρχίσω τα πειράματα μόνος μ με κρέατα κλπ και μπορέσω μέσα σε ένα μήνα ας πούμε να την φτιάχνω μόνος μ αποκλειστικά.
Το θέμα του κόστους δεν έχει τόση σημασία για μένα .Μάλλον μικρή θα έλεγα
Απλά επειδή μένω πύργο μην αρχίσετε να μ λέτε πόσο καλές είναι οι τιμές στη Βαρβάκειο.
Ευχαριστώ για το χρόνο και τη κατανόηση σας.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Αν βάλεις barfistas στην αναζήτηση και ξετικαρεις την "αναζήτηση στο παρόν φόρουμ μόνο" θα δεις ουκ ολίγα μηνύματα και θα πάρεις γνώμες. Υπάρχει ακόμα και νήμα με ακριβώς τον ίδιο τίτλο. Ίσως ο @admin να μπορεί να τα ενώσει, κρίμα είναι να βρίσκεται σκόρπια η πληροφορία ενώ θα μπορούσε να είναι συγκεντρωμένη
 


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Αν βάλεις barfistas στην αναζήτηση και ξετικαρεις την "αναζήτηση στο παρόν φόρουμ μόνο" θα δεις ουκ ολίγα μηνύματα και θα πάρεις γνώμες. Υπάρχει ακόμα και νήμα με ακριβώς τον ίδιο τίτλο. Ίσως ο @admin να μπορεί να τα ενώσει, κρίμα είναι να βρίσκεται σκόρπια η πληροφορία ενώ θα μπορούσε να είναι συγκεντρωμένη
Έβαλα barfistas αλλά δεν έκανα το άλλο που λες.. σορρυ αλλά δε το ήξερα..θα το κάνω τώρα..Ναι αν γίνεται να ενωθούν τα θέματα
 


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Ψαξε τα αλλα θεματα και αν θες γραψε εκει! Μην συνεχισω κ εγω εδω.. να πω μονο δυο! Δυο φορες εδωσα barfistas και εκλαιγε οσο εκανε κακα!! Την πρωτη δεν ημουν σιγουρη οτι εφταιγε αυτο γιαυτο και ξανα εδωσα.. και τα ιδια ακριβως! Δλδ μπορει να εχει να κανει με τον δικο μου σκυλο αλλα εγω δεν του ξαναδινω ουτε για αστειο!! Δεν το εχει ξανακανει ποτε αυτο και με τιποτα αλλο.. και το δευτερο που εχω να πω γενικα ειναι το εξης: αν δεν εισαι αθηνα, ειναι πολυ δυσκολο να δινεις μπαρφ και να ειναι και οικονομικο! Φαντασου εμενα πρωτα με συμφερει η platinum που δινω μετα voldog που εχω δωσει (ανακατεμενο με κομματια κρεατος γιατι σκετο του πεφτει πολυ κοκκαλο και φαινεται στα κακα του αυτο) και μετα κρεατα κανονικα τυπου barf..δυστυχως! Εγω δηλαδη του δινω μια απ ολα μεσα στην βδομαδα οσο μπορω..