BOSTON TERRIER Αναπαραγωγή


Status
Κλειδωμένο θέμα

kserg

New Member
19 Αυγούστου 2020
3
0
46
Καλησπέρα σας. Έχω ένα αγοράκι Boston Terrier και ενδιαφέρομαι να το φέρω σε επαφή με θηλυκό για αναπαραγωγή. Δυστυχώς Δεν γνωρίζω πως να ξεκινήσω την αναζήτηση. Επικοινώνησα με ΚΟΕ αλλά με παρέπεμψαν στους 2 καταχωρημένους εκτροφείς που υπάρχουν σε Ελλάδα και Κύπρο. Δεν έχω λάβει καμία απάντηση από τους συγκεκριμένους στα mails που τους απέστειλα. Εάν κάποιος ή κάποια από το forum γνωρίζει κατόχους Boston Terrier, παρακαλώ να με ενημερώσει. Ο σκυλάκος μου έχει το pedigree του και έχει κάνει όλες τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις. Το μόνο που μας απομένει, είναι να βρούμε νύφη! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
- Δεν επιτρέπονται αγγελίες ζευγαρώματος και πώλησης σκύλων από ιδιώτες παρά μόνο από αναγνωρισμένους εκτροφείς (με μη κατοχυρωμένη επωνυμία F.C.I.) στην ανάλογη ενότητα.

- Δεν επιτρέπονται από μη αναγνωρισμένους εκτροφείς (με κατοχυρωμένη επωνυμία F.C.I.):
  • Oι αναγγελίες επικείμενου ή μελλοντικού ζευγαρώματος/επικείμενης η μελλοντικής γέννας
  • Oι δημοσιεύσεις ή άνοιγμα θέματος με θεματολογία επικείμενου ή μελλοντικού ζευγαρώματος/επικείμενης η μελλοντικής γέννας ή σχετικά (διατροφή στην κύηση, διατροφή κουταβιών, υπέρηχο της εγκύου, κ.ο.κ.)
  • Εξαιρούνται τα θέματα αδέσποτων ζώων που βρέθηκαν σε κατάσταση προχωρημένης εγκυμοσύνης ή παρατημένων/πεταμένων κουταβιών

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
 


Status
Κλειδωμένο θέμα