Brit care dog show champion vs hills large chicken


toykaki

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2015
153
17
33
Aττικη
Εχω λαμπραντορ 2,5 ετων αρσενικο,του δινω hills adult large breed κοτοπουλο ευχαριστμενος ειμαι αλλα το τριχωμα του δεν ειναι τοσο λαμπερο,πηγα σημερα στο πετ και μου ειπε να δοκιμασω την brit care dog show xhampion.ξερουμε κατι;
 


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
Απλά καταπληκτική αυτή η brit. Καμία απολύτως σχέση με τη hills που λες.
Εμείς τη δίνουμε στο γουέστι που αντιμετώπιζε χρόνια διάρροια και του έκατσε σούπερ σε όλα (τρίχωμα, κακά, ζωντάνια κλπ).
Αν ταιριάξει του σκύλου σου, μην το σκέφτεσαι.
Το μόνο πρόβλημα είναι οτι υπάρχουν μόνο 3 σημεία πώλησης στην Αττική (Κτηνιατρική).
 


toykaki

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2015
153
17
33
Aττικη
Απλά καταπληκτική αυτή η brit. Καμία απολύτως σχέση με τη hills που λες.
Εμείς τη δίνουμε στο γουέστι που αντιμετώπιζε χρόνια διάρροια και του έκατσε σούπερ σε όλα (τρίχωμα, κακά, ζωντάνια κλπ).
Αν ταιριάξει του σκύλου σου, μην το σκέφτεσαι.
Το μόνο πρόβλημα είναι οτι υπάρχουν μόνο 3 σημεία πώλησης στην Αττική (Κτηνιατρική).
Μακαρι να του κατσει..και εγω απο κτηνιατρικη την πηρα εδω αττικη.ελπιζω να πανε ολα καλα.χαρηκα.και γιαβτα δικα σου καλα λογια
 


toykaki

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2015
153
17
33
Aττικη
Καλημέρα σας.Μετα απο τοσα χρόνια συνεχίζω και του δινω την συγκεκριμενη και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.και τα κοπρανα του ειναι οκ.ηθελα να ρωτησω ανοιξε ενα καταστημα εδω στην περιοχη μου του οποιου του δινεις τα συστατικα της τροφης και σου φτιαχνει..να ρωτησω εχει καποιος εμπειρια εαν ειναι οκ και αν αξιζει λογο διαφορας τιμης να το δοκιμάσω ή ουτε καν;
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf