Camping




christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Πες μου τωρα οτι μενεις μονιμα Σαντορινη!!!
Οχι.... Πες του μου αυτο!!!!!!!!!
Χμμμ... ε, ΝΑΙ το λέω!! Χαχαχαχα

Βαρέθηκα και την έκανα για Σαντορίνη!

ΥΓ. Έχει χώρο και για... μαυρόσκυλα κόκερ! χαχα
 




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Σαντορινη ε; Ονειρο....Μπραβο σου....
Σε κανα μηνα η μαυρη αυτου θα σκουπιζει στο ταβερνακι στο κουφονησι....
Αγονη περιπλανηση κ φετος....υποσχομαι πολλες φωτο.....
 




christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Σαντορινη ε; Ονειρο....Μπραβο σου....
Σε κανα μηνα η μαυρη αυτου θα σκουπιζει στο ταβερνακι στο κουφονησι....
Αγονη περιπλανηση κ φετος....υποσχομαι πολλες φωτο.....
Ωραίο ακούγεται...
 


Cisse

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2010
842
0
Athenes - Ag.Paraskevh
Χρηστο εχω περασει ενα απο τα καλυτερα καλοκαίρια μου στην Σαντορινη με αντροπαρεα (ειμαι 25χρ) κ μπορω να πω οτι θελω να ξαναπαω ΣΙΓΟΥΡΑΑ!!!

Δουλευε ενας φιλος σε ενα Beach-bar οχι αυτα που ειναι αναμεσα τους δρομος κ μετα παραλια, Ενα που πηγαινες κανα 5λεπτο χωματόδρομο κ εβρισκες το μπαρακι κ απο κατω θαλασσα κ ενα Beach-volley... ΛΙΩΝΑΜΕ ολοι μερα και μετα στο Tango(καλα θυμαμαι?) !!!
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Συγνώμη που δε διαβάζω 11 σελίδες αλλά θέλω να κάνω μερικές πρακτικές ερωτήσεις.
Κατ' αρχήν όσοι πηγαίνετε κάμπινγκ ποιοί πάτε με σκηνές και ποιοί με τροχόσπιτα; Το μόνο κάμπινγκ στο οποίο έχω πάει αρκετές φορές ήταν στην Αρκαδία κοντά σε έναν οικισμό που έχουν χτίσει αμερικανάκια. Έμενα πάντα στο τροχόσπιτο της θείας μου. Την τελευταία φορά πήγα με σκηνή έχοντας τους εξής αστάθμητους παράγοντες, τις σκυλούνες μου, την κοπέλα μου που δεν τα πάει καλά με αυτό το είδος διακοπών και το Ροτ της κοπέλας μου που συνεχώς τσακωνόταν με τη μεγάλη μου. Δεν περάσαμε καλά. Είτε κυνηγούσα τα σκυλιά, είτε άκουγα γκρίνιες για τη σκηνή και κουβέντες του τύπου ''που με 'φερες'' αλλά επί καθημερινής βάσης.
Το πρόβλημα μου είναι το εξής. Αν το επιχειρούσαμε πάλι τί πιστεύετε πώς πρέπει να κάνουμε για να περάσουμε καλά και πού θα μπορούσαμε να πάμε ώστε να είναι και ωραίο μέρος; Διάβασα κάπου ότι υπάρχουν και κάμπινγκ που νοικιάζουν τροχόσπιτα και κάτι σαν σκηνοδωμάτια αλλά έπεσα στις εξής περιπτώσεις γκουγκλάροντας το, είτε σε κάμπινγκ που δε δέχονταν σκυλιά (προσωπικά δεν ήξερα πως υπάρχουν και τέτοια) ή σε τιμές που τα ίδια λεφτά πληρώνω σε πρώτης κατηγορίας ξενοδοχείο. Έχετε να προτείνετε κάτι; Ευχαριστώ.
 


atoki

Active Member
6 Ιουνίου 2011
26
0
θεσσαλονικη
Καλησπερα grifo εχω καποιες ιδεες αλλα παιζει ρολο αν θα παρεις καραβι οπως και το μεγεθος των σκυλιων σας για την μετακινηση και την διαχειρηση τους!!
 




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
στο φοινικα σκαρλετ??
Χαχα!! Νατη η καμπιτζου!!!
Εχει κλεισει προ πολλου... Μενουμε σε ομορφα δωματια μπροστα στο λιμανακι:)
ενα κουκλιστικο νησακι με πολλους φανατικους....
Ποτε τον αυγουστο με τους πολλους ομως...
 






christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Ωραιο ειναι.... Δεν ειναι ομως ημεροβιγλι...
Ξέρεις πόσες φορές έχω πει... αχ να ήμουν στην Ανάφη ή κάπου με λίγο κόσμο; χαχαχα
Ποτέ δεν είμαστε ευχαριστημένοι...
 


christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Χρηστο, στη σαντορινη πως τα πανε οι ντοπιοι με τα σκυλια;
Γενικά υπάρχουν λίγοι... απελπιστικά λίγοι θα έλεγα που είναι σωστοί γενικότερα με τα ζώα. Σκυλιά δεμένα για... μήνες, φόλες στου γείτονα το σκύλο, πολλά μα πολλά αδέσποτα. Ακόμα και με τα άλογά τους είναι κάπως! Πρόσφατα έγραψα εδώ μέσα για κάποιον που έσκασε το άλογό του από τον πολύ καλπασμό στην άμμο!!
Ευτυχώς υπάρχει και ένα καταφύγιο ζώων πολύ κοντά μου και τα κορίτσια κάνουν το καλύτερο που μπορούν. Στέλνουν και αδέσποτα για υιοθεσία στη Γερμανία!
Τι να πω... τελευταία έχω εκνευριστεί αφάνταστα με πολλές περιπτώσεις αν όχι κακοποίησης, αδιαφορίας!!!!!!
 


christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Πρόσφατα φίλος βρήκε το άλογό του στο σταύλο άσχημα χτυπημένο από κάποιον γείτονα που είχε τη νοοτροπία... "να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Ξέρεις πόσες φορές έχω πει... αχ να ήμουν στην Ανάφη ή κάπου με λίγο κόσμο; χαχαχα
Ποτέ δεν είμαστε ευχαριστημένοι...
Αναφη.... Την λεω «μικρη αδελφη της Σαντορινης»

βγαινω οff αλλα θα το πω γιατι αποτελει μια απο τις πιο ευτυχισμενες στιγμες της ζωης μου....
Οταν τραγουδουσα στη χορωδια του οτε ειχαμε δωσει συναυλια εκει...
Μας πηγαν οπως ηταν φυσικο στην οια να δουμε το ηλιοβασιλεμα...
Οπως ειμασταν σκορπιοι ο μαεστρος μας εδωσε τονο κ εντελως αυθορμητα τραγουδησαμε αναμεσα στο πληθος κ στη θεα του φλογισμενου ηλιου το "φως ιλαρον»...
Μεχρι κ οι γιαπωνεζοι σταματησαν τα κλικ στις μηχανες τους....
Μια μοναδικη στιγμη με δεος μπροστα στη τεχνη ανθρωπου κ φυσης...
 




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Πρόσφατα φίλος βρήκε το άλογό του στο σταύλο άσχημα χτυπημένο από κάποιον γείτονα που είχε τη νοοτροπία... "να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σοβαρα;; Ποσο θλιβερα ειν'ολα αυτα;:(

το camping στο καμαρι υπαρχει ακομα ε;