Canne Corso - Μέγεθος Σπιτιού


illeo

New Member
16 Μαρτίου 2019
2
0
40
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ!

Νέος στο φόρουμ αλλά και πρώτη φορά με σκύλο, ένα Canne Corso (ημίαιμο με ελληνικό ποιμενικό), 11 μηνών αρσενικό.
Προσπαθώ να βγάλω άκρη πολύ καιρό σχετικά με το ελάχιστο μέγεθος σπιτιού και είμαι πολύ προβληματισμένος με την επιλογή.
Έως τώρα όπου κι αν ρώτησα έχω πάρει μόνο γενικές απαντήσεις του τύπου να είναι άνετο αλλά όχι πολύ για να νιώθει ""ζεστό", να στρίβει, κτλπ και στα petshops δε μου απαντάει κάποιος με σιγουριά.
Μπορεί κάποιος φίλος του φόρουμ να μου δώσει μια πιο συγκεκριμένη πληροφορία σχετικά με τις διαστάσεις?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας!
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
η πιο συγκεκριμεν πληροφορια που μπορεις να παρεις ειναι να παρεις τον σκυλο σου,να πας σε ενα πετ σοπ και να τα δοκιμασεις επιτοπου
 


illeo

New Member
16 Μαρτίου 2019
2
0
40
η πιο συγκεκριμεν πληροφορια που μπορεις να παρεις ειναι να παρεις τον σκυλο σου,να πας σε ενα πετ σοπ και να τα δοκιμασεις επιτοπου
Τάσο, ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σου αλλά δυστυχώς είμαι επαρχία και τα τοπικά petshop δεν έχουν τόσο μεγάλα σπιτάκια οπότε ψάχνω από Internet.
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Τάσο, ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σου αλλά δυστυχώς είμαι επαρχία και τα τοπικά petshop δεν έχουν τόσο μεγάλα σπιτάκια οπότε ψάχνω από Internet.
ε μετρα μετρα τον υψος,πλατος,βαρος,υψος που φτανει το κεφαλι κλπ τετοια και γραψτα εδω ωστε να σε βοηθησει κανεις που εχει ασχοληθει
αλλιως στο περιπου δεν γινετε δουλεια.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3