Eιναι φατσα δεν ειναι ρατσα!




canis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
1.409
6.533
Γεια σου!

Πέρα από την φωτογραφία στο avatar σου που είναι μικρή δε βλέπω κάποια άλλη. Αν έναζες μερικές πιο μεγάλες θα βοηθούσε περισσότερο. Όπως και αν μας έδινε περισσότερα σωματομετρικά στοιχεία και τρόπου απόκτησης.

Το μόνο σίγουρο είναι πως μικρή σημασία έχει τι φυλές και αν έχει ο μικρός πίσω του και πόσο πίσω, αλλά είναι ένα ευχάριστο παιχνίδι το "Με τι μοιάζει;" κάποιες φορές... :)
 


23 Αυγούστου 2018
12
4
28
Γεια σου!

Πέρα από την φωτογραφία στο avatar σου που είναι μικρή δε βλέπω κάποια άλλη. Αν έναζες μερικές πιο μεγάλες θα βοηθούσε περισσότερο. Όπως και αν μας έδινε περισσότερα σωματομετρικά στοιχεία και τρόπου απόκτησης.

Το μόνο σίγουρο είναι πως μικρή σημασία έχει τι φυλές και αν έχει ο μικρός πίσω του και πόσο πίσω, αλλά είναι ένα ευχάριστο παιχνίδι το "Με τι μοιάζει;" κάποιες φορές... :)
 

Attachments







canis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
1.409
6.533
Στο παιχνίδι "Με τι μοιάζει;" παραθέτω αυτά (θυμήσου πως είναι παιχνίδι και πως μπορεί να μην έχει καμία σχέση με τα παρακάτω ή και να έχει κάποια... Δεν έχει καμία σημασία):



Καλή συνέχεια! :)
 


23 Αυγούστου 2018
12
4
28
Τον βρήκε μια κοπέλα στην Κόρινθο μαζί με την μαμι του και τα 8 αδερφάκι του. Τον είδα σε μια αγγελία υιοθεσίας, έπαθα τρελό και παλαβό έρωτα με το σκατοφατσακι του και την επόμενη εβδομάδα έφτασε η χάρη μου στην Αθήνα όπου και τον πήρα πρώτη φορά αγγαλιτσα
 


23 Αυγούστου 2018
12
4
28
Και ξαναλέω. Ελπίζω να μην χρειαστεί να το ξαναπω πω αν ήθελα ράτσα δεν θα τον επέλεγα. Γενικά είμαι κατά και της αγοράς και της ράτσας. Ρωτάω απλώς από περίεργα ρε παιδάκια μου καλά. Ήθελα να μου πείτε σαν τι σας μοιάζει έλα να πέφτουν οι μαντεψιες
 
Last edited:


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
αν και ειμαι ασχετη απο φυλες ...θα ελεγα οτι εχει παιξει αρκετο μιξαρισμα!

παντως ειναι τρελη φατσα, να τον χαιρεσαι !Πόσο ειναι τωρα?
 


23 Αυγούστου 2018
12
4
28
αν και ειμαι ασχετη απο φυλες ...θα ελεγα οτι εχει παιξει αρκετο μιξαρισμα!

παντως ειναι τρελη φατσα, να τον χαιρεσαι !Πόσο ειναι τωρα?
Ωωω σε ευχαριστούμε πολύ πολύ για τα καλά σου λόγια. Και ο δικός σου είναι υπέροχος! Είναι σχεδόν 4 μηνών κουτάβουλης
 
  • Like
Reactions: medusa


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3