Eagle Pack holistic ...τελος


Tricky

Well-Known Member
20 Ιουλίου 2008
2.014
294
Ενημερωθηκα απο το pet shop που ψωνιζω πως σταματουν οι εισαγωγες Eagle Pack Holistic .Οσοι δινουν αυτη την τροφη , οπως και εγω , καλο θα ηταν να αρχιζουν τη μεταβαση σε καποια αλλη.
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
H εισαγωγη της τροφης εχει σταματησει εδω και 1μιση-2 μηνες περιπου.
Σε προσφατη επικοινωνια μου με τον εισαγωγεα εμαθα πως σταματησαν ΓΕΝΙΚΑ την εισαγωγη στην Ευρωπη.
 




nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Εγω δεν ξερω κατι.
Στην Αμερικα παντως βλεπω(μεσα απο σκυλοφορουμ) οτι κανονικα εχουν τη συγκεκριμενη τροφη.:rolleyes:
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Συζητώντας με έναν εκπρόσωπο της εισαγωγικής πριν από αρκετούς μήνες, όταν αποφασίστηκε να σταματήσει η εισαγωγή της, μου είπε ότι ήταν λόγω της οικονομικής κρίσης...ότι δεν τους συνέφερε να εισάγουν στην Ευρωπη....
 


Gizmo

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2009
563
1
Ηρακλειο Κρητης
Βασικα , ειχα μια παρομοια συζητηση με τον κτηνιατρο μου , κυριοι λογοι που σταματανε καποιες εισαγωγες ειναι οτι δεν περνουν τα απαρραιτητα πιστοποιητικα απο την Ε.Ε , δεν ξερω εαν ισχυει κατι τετοιο για την συγκεκριμενη τροφη
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Τι λέτε ωρέ παιδιά? Πριν δεκαπέντε μέρες πήρα τσουβάλι και δε μου είπε τίποτα ο πετσοπάς.

Σταματάει δηλαδή η εισαγωγή όλων των τύπων της holistic select? Μήπως εννοούσαν συγκεκριμένους κωδικούς?
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Από ότι μου είχε πει όλη η Eagle Pack, όλες της οι σειρές....Έχει σταματήσει λέει η εισαγωγή και θα πωλούνται όσο υπάρχουν αποθέματα στο εκάστοτε κατάστημα...