Fazoo: ανάγκη σε ξυλεία, κουβέρτες, σπιτάκια


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens
Σε όποιον περισσεύει κάτι από τα παραπάνω και μπορεί, η κατάσταση στο καταφύγιο αδέσποτων Fazoo επιδεινώθηκε με την κακοκαιρία και χρειάζονται βοήθεια.
Εκτός από ξυλεία, κουβέρτες και σπιτάκια κάθε βοήθεια σε τροφές ή και εθελοντική εργασία σε κατασκευές είναι πάντα ευπρόσδεκτη.
https://www.facebook.com/fazoo.farm/
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens
Mε παρακάλεσαν οι άνθρωποι του Fazoο να ποστάρω την παρακάτω έκκληση εκ μέρους τους μιας και δεν συμμετέχουν στο φόρουμ:

Αγαπημενοι φιλοι του dog forum. Οι περισσότεροι απο εσας γνωριζετε το εργο μας του Κωστα και της Μαριανθης FAZOO.GR. Οπως γνωριζετε οτι εχουμε δωσει πανω απο 400 ζωακια για υιοθεσία ολα αυτα τα χρόνια!! Αγγιξαμε πλεον τα 50 ετη ηλικιας και εχουμε κουραστει αφανταστα... Μας βγαινουν διαφορα προβληματα υγειας λογο χρονιας κοπωσης και εξαντλησης. Αυτη τη στιγμη αισιως τα ζωακια που ειναι να δοθουν για υιοθεσία ακομα ειναι 60. Εχουμε καποιες σημαντικες ελλείψεις για το φετινο χειμωνα αλλα.... Σκεφτομουνα οτι αν εβρισκα 10 φιλοξενιες σκυλων για φετος το χειμωνα αυτες οι ελλειψεις θα εξαφανιστουνδιοτι ουσιαστικα μου λειπουν 10 σπιτακια και 10 κουβερτες ... Θα ήθελα λοιπον να σας χιλιοπαρακαλεσω να ανοιξετε την ψυχη σας και το σπίτι σας για δεκα σκυλακια μονο για τους χειμωνιατικους μηνες δεκεμβριο μεχρι και μαρτιο. Οποιο σκυλακι θελετε και ταιριαζει σε σας!!! Σιγουρα τα ηλικιωμενα εχουν μεγαλυτερη αναγκη. Μεσα στο σπιτι μου εχω 20 σκυλακια και διπλα στο αποθηκακι 8... οποτε τα 28 ειναι αρκετα ασφαληαπο το κρυο.. τα υπολοιπα ειναι σε εξωτερικο χωρο με σκεπαστρο σπιτακια κλπ αλλα μας λειπουν 10 σπιτακια ! Αντι ναψαχνουμε σπιτακια λοιπον ας φιλοξενηθουν αυτα τα υπεροχσ πλασματα για το χειμωνα!! Με τις φωτογραφίες που θα βγουν στο σπιτι σας θα εχουν μια ευκαιρία να υιοθετηθουν πιο ευκολα!!! Σας χιλιοπαρακαλω!!! Ευχαριστούμε πολυ που μας ακουσατε!!!

Τηλέφωνο επικοινωνίας 6982977330
 
  • Like
Reactions: Hiraeth and spyv