Hello!!!


georgesar

Member
24 Ιουλίου 2007
10
0
Λάρισα
Γειά σας!!! Είμαι ο Γιώργος και εδω και μία εβδομάδα με την αρραβωνιαστικιά μου τη Βάσω, απόκτήσαμε ένα μικροσκοπικό κοριτσάκι, τη Ζιζή!!
Είναι Shih Tzu και μας έχει κλέψει την καρδιά (και τον υπνο... :D ). Παρ' όλα αυτά είναι πολύ ήσυχη και πηγαίνει κατά 90% στην πάνα της από τη μέρα που την πήραμε!! (με κάποια ατυχήματα στο "δύσκολο" αλλα που θα παει...γερά νεύρα και υπομονή :D ). Τρέχει σαν τρελή παντού και είναι γεμάτη περιέργεια!!

Το forum είναι πολύτιμη πηγή πληροφοριών και ειλικρινά μας έχει βοηθήσει πολύ στο να προετοιμαστούμε για την υποδοχή της μικρής. Keep it up!!

Οι φωτογραφίες είναι λίγο μεγάλες, sorry, αλλά δεν μπορω να αντισταθώ στο να τη μοιραστώ μαζί σας 8)

Σημείωση: Δεν είναι από pet-shop!









 






dior

Active Member
12 Αυγούστου 2007
36
0
γεια σου και απο μενα .εκτος απο τις διαφορες που εχουμε εδω και τις βλακειες που γραφουμε καμια φορα ετσι για να υπαρχει μια ενταση χωρις λογο και ουσια....το φορουμ ειναι πολυ καλο και πιστευω οτι θα σε βοηθηση σε πολλα θεματα που θα χρειαστεις ..οπως βοηθησαν και μενα

καλος ηρθες λοιπον!!
 












keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
μμμμμ,καλέ σαν ψεύτικο είναι :roll: :p Κουκλί,να σας ζήσει.Εχουμε και εμείς μια κουταβίνα και είμαστε στην ίδια ακριβώς φάση,της τρέλας,της αυπνίας,του αδιάκοπου σφουγγαρίσματος και γενικά στη φάση ''τα νεύρα μου τσατάλια'' :p Τα παιδιά εδώ στο φόρουμ όντως είναι μια πολύτιμη παρέα :D
 




Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Πανέμορφο...!!!!

Καλέ τι υπέροχο πλάσμα είναι αυτό...???

Να το χαίρεσαι, είναι σκέτη γλύκα...!!!! :lol:

Καλώς ορίσατε λοιπόν στην παρέα μας, Γιώργο !!! :)

Ζούλα το..., λίγο και από εμάς... :lol: :lol: :lol:
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
κούκλα!!!!
καλώς ορίσατε!

και ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ που δε την πήρες από πετ-σοπ!



georgesar said:
Γειά σας!!! Είμαι ο Γιώργος και εδω και μία εβδομάδα με την αρραβωνιαστικιά μου τη Βάσω, απόκτήσαμε ένα μικροσκοπικό κοριτσάκι, τη Ζιζή!!
Είναι Shih Tzu και μας έχει κλέψει την καρδιά (και τον υπνο... :D ). Παρ' όλα αυτά είναι πολύ ήσυχη και πηγαίνει κατά 90% στην πάνα της από τη μέρα που την πήραμε!! (με κάποια ατυχήματα στο "δύσκολο" αλλα που θα παει...γερά νεύρα και υπομονή :D ). Τρέχει σαν τρελή παντού και είναι γεμάτη περιέργεια!!

Το forum είναι πολύτιμη πηγή πληροφοριών και ειλικρινά μας έχει βοηθήσει πολύ στο να προετοιμαστούμε για την υποδοχή της μικρής. Keep it up!!

Οι φωτογραφίες είναι λίγο μεγάλες, sorry, αλλά δεν μπορω να αντισταθώ στο να τη μοιραστώ μαζί σας 8)

Σημείωση: Δεν είναι από pet-shop!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981