Proud to be Greek Archimedes(aka Midis)


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Ας παρουσιάσω και "επίσημα" το νέο μέλος της αγέλης μας...!Τον Proud to be Greek Archimedes (Αρχιμήδη ή Μίδη ή Μίδα ή Αρχ....ι κλπ:ROFLMAO: ) ο οποίος γεννήθηκε 24/7/2017 και είναι γιός της Ring Legend's Ronda Rosy και του Roy Jones Cosa Nostra Impero
http://www.pedigreedatabase.com/american_staffordshire_terrier/breeding.result?father=2372210&mother=2540241
Ήταν το πρώτο μωρό απο τη γέννα που κράτησα στα χέρια μου και ερωτεύτηκα με την πρώτη ματιά...οπότε καταλαβαίνετε :LOL::love:
Αυτά τα λίγα για αρχή...έπεται συνέχεια στις οθόνες σας...:D

Υ.Γ να αναφέρω για όσους δε γνωρίζουν οτι είναι American Staffordshire Terrier

3 ημερών


18 ημερών


20 ημερών


21 ημερών


21 ημερών
 
Last edited:














spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.969
Πειραιάς
στα bulls δε θυμαμαι να εχω δει ποτε εγχρωμο σκυλο που να ειναι εντελως λευκος απο τους ωμους και πανω. παντα εχουν καποιο σημαδι, στα αυτια ή στα ματια.
νομιζω παντως οτι εχω ξαναδει ast με τετοιο χρωματισμο.

να σου ζησει! ανυπομονω να τον δω ενηλικο.
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
στα bulls δε θυμαμαι να εχω δει ποτε εγχρωμο σκυλο που να ειναι εντελως λευκος απο τους ωμους και πανω. παντα εχουν καποιο σημαδι, στα αυτια ή στα ματια.
νομιζω παντως οτι εχω ξαναδει ast με τετοιο χρωματισμο.

να σου ζησει! ανυπομονω να τον δω ενηλικο.
Στα αμσταφ υπήρχε ενας σκύλος παλιός πρωταθλητής στην Αμερική,γενικά υπάρχουν αλλά όχι πολλά.Τιγρέ με ολόλευκο όμως δεν είναι συνηθισμένος χρωματισμός θα έλεγα.Και εγω ανυπομονώ :LOL::love:
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli and spyv














l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
Να σας ζήσει Αργυρούλα, υπέροχος κούταβος και τι χρώματα έχει, είναι απίστευτος!
Καλότυχος να είναι!
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Eίναι πανέμορφο κουτάβι! Παρακολουθώ την εξέλιξη του απο το FB. (y) Η μάνα του τον κοιτάει με μισό μάτι ή είναι ιδέα μου? Πρήχτης? :D
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Eίναι πανέμορφο κουτάβι! Παρακολουθώ την εξέλιξη του απο το FB. (y) Η μάνα του τον κοιτάει με μισό μάτι ή είναι ιδέα μου? Πρήχτης? :D
Σας ευχαριστώ όλους...η μάνα του τον λατρεύει υπερβολικά.Δυστυχώς δε τον διορθώνει καν...οπότε πρέπει να κρατάει λίγο τα γκέμια η "θεία" Μούκα!χαχαχαχαχαχα
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3