Run with your dog (2017)


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Κυνολογικο event που με καθε συμμετοχη, χαριζονται 4kg τροφη στην ΕΦΕ (Ελληνικη Φιλοζωικη Εταιρεια).
Δινω και λινκ: https://www.runwithyourdog.gr/

Θα παει κανεις απο εδω? Εμεις λεμε φετος να κανουμε την καλη να δωσουμε το παρων.
 
  • Like
Reactions: mareco and medusa




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
2 χιλιομετρα κανονικό τρέξιμο? πολυ φοβάμαι οτι μόνο διασκεδαση και γέλιο θα προσφέρω, μετα τα 100 μέτρα θα βλεπετε μια τύπισα να τη σέρνει ένα γκρεμλιν. :LOL:

ασχετο αλλα τι ειναι το λουράκι ασφαλείας που λέει μέσα?
 
  • Like
Reactions: myEnzo and spyv








Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Εμεις θα παμε πρωι να τρεξουμε οσο το δυνατον νωριτερα, γιατι εχει και παραλληλα καποιες ενημερωτικες ομιλιες μια απο ενα θετικο εκπαιδευτη και μια απο καποιο κτηνιατρο.....οχι οτι θα πουνε κατι που δεν ξερουμε....αλλα θα χουν καποιο ενδιαφερον τα οσα θα πουνε.
 
  • Like
Reactions: medusa and myEnzo


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Εμεις θα παμε πρωι να τρεξουμε οσο το δυνατον νωριτερα, γιατι εχει και παραλληλα καποιες ενημερωτικες ομιλιες μια απο ενα θετικο εκπαιδευτη και μια απο καποιο κτηνιατρο.....οχι οτι θα πουνε κατι που δεν ξερουμε....αλλα θα χουν καποιο ενδιαφερον τα οσα θα πουνε.
Πως ηταν? Και που ειναι τα ντοκουμέντα?:rolleyes:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Δεν ξέρω πως του φάνηκε του Γιάννη, εγώ πάντως για λίγο που πέρασα, τα απέκτησα τα νεύρα μου, με τον ηλίθιο τον εκφωνητή, να προτρέπει σε γνωριμίες, ραντεβουδάκια και ζευγαρώματα, κατ'επανάληψη! Απαράδεκτο :mad:
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.969
Πειραιάς
... με τον ηλίθιο τον εκφωνητή, να προτρέπει σε γνωριμίες, ραντεβουδάκια και ζευγαρώματα, κατ'επανάληψη! Απαράδεκτο :mad:
και να σκεφτεις οτι συνδιοργανωτης ηταν η ελληνικη φιλοζωικη εταιρεια...
 




archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Δεν ξέρω πως του φάνηκε του Γιάννη, εγώ πάντως για λίγο που πέρασα, τα απέκτησα τα νεύρα μου, με τον ηλίθιο τον εκφωνητή, να προτρέπει σε γνωριμίες, ραντεβουδάκια και ζευγαρώματα, κατ'επανάληψη! Απαράδεκτο :mad:
Χαχαχα ο τύπος ήταν λίγο ότι να ναι η αλήθεια είναι
 


archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Πήγαμε κ εμείς περπατήσαμε, βγήκαμε τελευταίοι κόβοντας δρόμο στο τέλος καθώς απένεμαν στους νικητές τ βραβεία. Είχε πλάκα, τ σεμινάρια γινόντουσαν από τ μεγάφωνα (τ πρώτο που άκουσα καθώς έφευγα) κ όποιος άκουγε καθώς παράλληλα έτρεχαν, έπαιζε μουσική κτλ. Υπέροχος ο χώρος δάσος μικρό. Off topic καλή επιτυχία στη ομάδα μας agility Τσεχία
 

Attachments



Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3