Tα καμώματα του γκρεμλιν....!

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.263
10.543
Μπράβο σου κυρία Μέδουσα.
ολα ηταν κανονισμενα απο μια πολυ φιλοζωη κυρια που τρεχει ολημερις σε ολη την αττικη για τα ζωακια, εμεις μονο βολτουλες, αγκαλιτσες και εναν ζεστο καναπε της προσφεραμε , και αυτον κυριως το γκρεμλιν γιατι δικος του ειναι :LOL::p

• Like
Reactions: Pepev50

mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
29.317
17.675
Τα ίδια τραβάει και ο άλλος Μπέμπης. Την ιδρώνει την φανέλα για το φαί του, αυτές τις μέρες :ROFLMAO:

• Haha
Reactions: medusa

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.263
10.543
Ο μικρός πράγματι, έχει γλυκάνει πολύ το βλέμμα του :love:
Ο άλλος πάλι, όσο πάει και στραβώνει το δικό του :ROFLMAO:
Ειναι αντιστροφως αναλογη η στριμαδα με την αποσταση του μικρου απο τον καναπε ΤΟΥ. :LOL:

Στο δωματιο την βγαζει το καημενο , μονο του κυριως . Τουλαχιστον αγχος απογχωρισμου δεν θα εχει. :LOL:

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.263
10.543
ΥΓ αυτό το γκρέμλιν πολύ καρδινάλιος την έχει δει εε? Καταδέχεται να περπατήσει μόνος του ή τον κουβαλάς στην πλάτη?? :LOL:
το γκρελιν δε θα καταδεχοταν να το σηκωσεις καταρχας.... :LOL:
Περπατημα ειναι το ατου του,σε παρακαλω . Κορδωνει κεφαλι, στητος, περπατημα σαν τις μυτες των ποδιων ,ουρα ως το ταβανι ... νομιζει οτι ειναι τουλαχιστον ντοπερμαν. :LOL: Οποιος περπαταει διπλα του ψηλωνει και αυτος.

Απο τα ταπεινα ανθρωπακια ,που παραδοξως αν και μαυρος ολα θελουν τη σημασια του γκρεμλιν και τον φωναζουν με μουτσμουτσ και διαφορες χαζες εκφρασεις , καταδεχεται να ριξει ματια σε ελαχιστους και να γυρισει το κωλο του για ξυσιμο σε ακομα λιγοτερους εκλεχτους . Τους υπολοιπους τους προσπερνα χωρις βλεμμα. Πολλακις με ρωτανε αν το σκυλι ειναι κουφο!!!!

ΥΣ. Καρδινάλιος? Θα μπει και αυτο στη συλλογη. Οι φιλοι μου τον φωναζουν Κομη, σνομπ, ξινο και κατακουζινο .Και ταυτοχρονα τον λατρευουν ακριβως γιατι ειναι ξινος, πολυ συμφεροντολογος αλλα και αγαπησιαρης και με καλη ψυχη , με διακυμανσεις σαν γατα ενα πραγμα.

SAM_9114.JPG

Last edited:

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.263
10.543
Η Γκροχερ .... με "μπαμπα" που την λατρευει, βαρος φυσιολογικο και ενα τεραστιο χαμογελο colgate πλεον !

SAM_9309.JPG
SAM_9322.JPG

Ειναι το πιο γλυκούτσικο πλάσμα που υπάρχει, ερωτας !!!

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.263
10.543
SAM_9324.JPG

ως γκρεμλιν εχω να δηλώσω οτι τα αδικηματα που μου προσάπτουν δεν υφίστανται.

Στην συγκεγκριμενη περίπτωση η Μέδουσα μιλουσε με ενα γνωστό της και χάζευαν. Ε αυτος εκοψε λιγο κουλούρι και οταν ηταν σχεδον στο στόμα του απλα πήδηξα και του αρπαξα την μπουκια. Για να δω αν ηταν καλο πριν δοκιμάσει!!! Και δεν τον ακουμπησα καν, οποτε attack δεν υπήρξε!

Ουτε κλεβω κατω απο τα τραπεζια τις μπουκιες απο τα πιρουνια και τα χερια τους χωρις να το καταλαβουν και κανω οτι κοιμαμαι. Οι ανθρωποι μου τις προσφερουν απο λατρεια και αγαπη!

Επίσης δεν αρπαξα εγω πριν κατι μηνες την φρατζολα μιας θειας που εξειχε απο την τσαντα, επεσε μόνη της! Και δεν παω να χωσω τη μουσουδα μου σε καθε τσαντα σουπερμαρκετ περαστικου, ποιοτικο ελεγχο κανω, να δω οτι ειναι ολα καλα.

Και ο περιπτεράς ειναι καρφί γιατι προχθες φωναξε στην Μέδουσα οτι περπατούσα και κρατουσα κατι στο στόμα. Βρηκα αδεσποτο ενα κομματι αρνι και απλα το πηρα για να το σωσω !

Πας να κανει ενα καλο και βρίσκεσαι κατηγορούμενος!

Last edited:

ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
751
1.312
Μια μέρα πήρε από μακρυά το μάτι μου τον μαυροτσουκαλο να περπατά δίπλα σε άλλο μαύρο ζαγαρι... Αμέριμνοι και καλά βγαίνουμε βόλτα, χμμμμ.

Μην εμφανίσεις ξαφνικά μαύρα κουτάβια προς υιοθεσία γιατί όλοι είναι ενήμεροι...

Με την αγάπη μας πάντα.

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.263
10.543
Β6 συντομη βολτα ακροπολη. :)
Ξεσκασε λιγακι το σκασμενο...

Σαν παλαβο εκανε απο την χαρα του που αλλαξαμε εικονες.

Παραδοξως (αποφυγαμε Πνυκα εννοειται) δεν ειδαμε πολλα σκυλια .

95050304_523704618309219_2983983899614380032_n.jpg
95012598_2697725337140078_5242935138790146048_n.jpg

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.263
10.543
ξεκινησαν οι μερες της σαυρας.....Καλο καλοκαιρι να πω, ανοιξη δε μοιαζει.....και συντομως λευθεροι απο covid Και 13033

το γκρεμλιν πηρε σχεδον ενα κιλο με τη καραντινα εφτασε 21,5 .....
Βασικα πηρε ενα κιλο οταν ηταν εδω ο κουταβος, πρεπει να του κλεψε κανα 3κιλο κροκετες αναπτυξης :LOL:

95224489_488805238494370_7304059711865749504_n.jpg

αγνωστο γτ αλλα εχω μανια με τις σαυροφωτο, πρεπει να εχω βγαλει κανα 300αρι αχαχχα

ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
751
1.312
Επίσης δεν αρπαξα εγω πριν κατι μηνες την φρατζολα μιας θειας που εξειχε απο την τσαντα, επεσε μόνη της! Και δεν παω να χωσω τη μουσουδα μου σε καθε τσαντα σουπερμαρκετ περαστικου, ποιοτικο ελεγχο κανω, να δω οτι ειναι ολα καλα.
Πας να κανει ενα καλο και βρίσκεσαι κατηγορούμενος!
Φίλε Batman μην δίνεις σημασία, μας ζηλεύουν. Η μόνη ένσταση που έχω είναι πως την επιθεώρηση της σακούλας στην έμαθα εγώ και οφείλεις να το λες δημόσια. Άσε τα χαζά να τρέχουν... εμείς στείλαμε άξιο εκπρόσωπο στον διαγωνισμό.... Άλλωστε όπως σωστά έγραψε ο μεγάλος ποιητής

Το φθάσιμον εκεί είν' ο προορισμός σου.
Αλλά μη βιάζεις το ταξίδι διόλου.

ΑΡΓΟΣ