Tα καμώματα του γκρεμλιν....!

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.846
13.046
Είμαι πεπεισμένος πως έφθασε η ώρα μηδέν για μετακόμιση. Σε ένα σπίτι το οποίο θα μπορεί να δεχθεί το λιγότερο τρία σκυλιά και δύο κατσούλια. Ιδανικά με αυλή και έχω δει ένα διαθέσιμο για ενοικίαση.

Λογικά, αν υπήρχε λογική, θα έπρεπε να σου επιδοτεί ένα μέρος του ενοικίου δημόσιος φορέας πχ Δήμος. Καταφύγιο αδέσποτων ζώων μικρής κλίμακας.

Τι παλαβές σκέψεις κάνω... Το σταματάω εδώ.
είναι μικρο αλλα εχει και τα καλά του, καθαρίζεται ευκολα και γρήγορα.
Ολοι οι καλοι χωράνε. :love:

IMG_3249.JPG

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.846
13.046
Το τσοπανομπορτντερι οπως την λεω μεγαλωνει......Εχει φτασει σε μέγεθος το γκρεμλιν.

Δυστυχως μεγαλη αποτυχία στην τουαλέτα. Λογω της καταστασης της δεν λειτουργουν ολα σωστα, αλλα δεν ηθελα να εγκαταλειψω, εκει επέμενα . Αφου σφουγγαρισα οσο δε σφουγγαρισα σε ολη μου τη ζωη (η μανα μου κρυφογελαει σίγουρα) και επλυνα τοσα σεντονια που εχασα το μετρημα.... καταληξαμε σε μπειμπιλινα για μεγαλα μωρα.
(Εριξα τρελο γελιο με το γκρεμλιν που σιχαινοταν να πατησει ο κατακουζινος και οταν κατεβαινε απο τον καναπε πηγαινε στις μύτες ζιγκ ζαγκ μες το σπιτι)

Εχει κάνει ουράκλα, ξεσκονίστρα κανονική την οποια κουναει σαν τρελη .... και εχει εμφανίσει μια ελαφριά κινητικοτητα, αντιδρα λιγο στα πόδια. Ισως μια μερα να σταθεί, αν και ο σκελετος της ετσι οπως εχει γίνει δεν βοηθα.

Οι δικοι της ειχαν πριν ειχαν 2 Staffordshire Bull Terrier προσπαθω να τους προετοιμασω για το τι σημαινει ξεροκεφαλη τσοπανα. Θα πάρουν και αλλο ενα κουταβι απο το χωριο να μεγαλωσει μαζι με την μικρη , οπως ειχαν τα 2 πριν , εκκολαπτομενος τσοπαναραιος και αυτος , θα καλοπεράσουν. :LOL:

160292103_4145318172154021_5348933436344351148_n (1).jpg

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.846
13.046
Είναι κουκλίτσα κι αυτήηηηηη!!!! μα που σε βρίσκουν όλα τα ομορφα??
αυτη ηταν φαση χτυπαει το κουδουνι, δεν εχουμε που να το παμε, ξερουμε οτι χτες αδειασες,
παρτο, ειναι παναγιτσα , ηρεμο κιχ δε κανει :LOL:

Η παναγιτσα ειναι ενα γκρεμλιν ιδιο στα νιατα του, ενεργεια, θρασος, απαιτηση, γαυγισμα και δεν τον αφηνει σε ησυχια.....
ο μονος τροπος να ηρεμησουμε :ROFLMAO:

165502483_255415542908208_8639488813361666046_n.jpg

Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
470
455
47
αυτη ηταν φαση χτυπαει το κουδουνι, δεν εχουμε που να το παμε, ξερουμε οτι χτες αδειασες,

Η παναγιτσα ειναι ενα γκρεμλιν ιδιο στα νιατα του, ενεργεια, θρασος, απαιτηση, γαυγισμα και δεν τον αφηνει σε ησυχια.....
ο μονος τροπος να ηρεμησουμε :ROFLMAO:

View attachment 74469
Ξέρουν που χτυπάνε...ειναι σίγουροι ότι θα έχουν το κεφάλι τους ήσυχο..

• Haha
Reactions: medusa

mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.097
19.071

Εεεεεετς
Κάνε μαλακίες, κάνε μαλακίες...απ' την δική μου τέτοια φιλοξενία, έχουν περάσει 3 χρόνια.
Και ακόμη εδώ το έχω το ρημάδι! :ROFLMAO:

Οχι εντάξει μωρέ...καλούλη είναι, δεν έχω παράπονο (λέμε τώρα, για όποιον περαστικό τύχει να διαβάζει :censored::LOL: )

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.846
13.046
Εεεεεετς
Κάνε μαλακίες, κάνε μαλακίες...απ' την δική μου τέτοια φιλοξενία, έχουν περάσει 3 χρόνια.
Και ακόμη εδώ το έχω το ρημάδι! :ROFLMAO:

Οχι εντάξει μωρέ...καλούλη είναι, δεν έχω παράπονο (λέμε τώρα, για όποιον περαστικό τύχει να διαβάζει :censored::LOL: )

Μηπως μπερδεψες τον χρόνο? Ο μπεμπης δεν νομιζω να ειναι 3 :p Εκτος αν εχεις και αλλο μαυρακι κρυμμενο πουθενα, ικανη σε εχω.

Απο οτι φαινεται η χαριτωμενη αγγελία μου σε συνδιασμο με το σπιρτοζικο μουτρακι της μικρης απέδωσαν, ηδη εχω 4-5 ραντεβου για το σκ και ποσους απορριψαμε . Καλως εχοντων (φτου φτου μη το ματιασουμε) η ελευθερια μου ερχεται συντομα :ROFLMAO:

• Like
Reactions: mareco

mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.097
19.071
Μηπως μπερδεψες τον χρόνο? Ο μπεμπης δεν νομιζω να ειναι 3 :p
Γιατί καλέ;
Που τα μπέρδεψα; :unsure:
Οκτώβριο του 2017 λέμε ότι έχει γεννηθεί περίπου.
Δεν είναι 3, είναι 3,5. Ε; :rolleyes:
Εντάξει μωρέ σιγά :p:barefoot:

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.846
13.046
Γιατί καλέ;
Που τα μπέρδεψα; :unsure:
Οκτώβριο του 2017 λέμε ότι έχει γεννηθεί περίπου.
Δεν είναι 3, είναι 3,5. Ε; :rolleyes:
Εντάξει μωρέ σιγά :p:barefoot:
εγω νομιζα οτι ηταν 2,5 μαξ.... :LOL: μη σου πω και λιγοτερο.. Πως περναει ο καιρος

• Like
Reactions: mareco

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.846
13.046
Είχα να βάλω φωτογραφία του γκρεμλιν πανω απο μήνα, χάλασα :LOL:

Παντα κούκλος, κακομαθημένος, τρελαμένος, λιχούδης και γαυγιστερός. Σταθερές αξιες!

Βατμαν@.jpg

medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.846
13.046
Εαν θέλει κανεις κανα σατανογατο εξοικιωμένο με σκυλάκι εδω τα καλα γατιά. :LOL: Το φιλοξενουμενο νο12 του 21 ειναι τιγρε κοριτσάκι και το νο13 δε ξερω αν ειναι συμπτωση αλλα ειναι ενας μαυρος και φουντωτος αγόραρος με μάτια θανατηφόρα, τον ονόμασα Αδη. :love:

j01.jpga6.jpg

Αγγελίες Tiger LIly ΕΔΩ Και Αδης ΕΔΩ

Γενικα υπαρχουν γατια για ολα τα γουστα μικρα μεγάλα, ενηλικα, εξοικιωμενα με σκυλους, γκρι , μαυρα , τιγρε, ασπρα, τυφλα, κουτσά μη διστάσετε να επικοινωνηστε.... η τελευταια γατοκολεξιον καλοκαιρι 2021 ΕΔΩ

ο κύριος Γκρεμλιν απλα κάνει υπομονη!
IMG_4737.JPG

Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
470
455
47
Εαν θέλει κανεις κανα σατανογατο εξοικιωμένο με σκυλάκι εδω τα καλα γατιά. :LOL: Το φιλοξενουμενο νο12 του 21 ειναι τιγρε κοριτσάκι και το νο13 δε ξερω αν ειναι συμπτωση αλλα ειναι ενας μαυρος και φουντωτος αγόραρος με μάτια θανατηφόρα, τον ονόμασα Αδη. :love:

View attachment 74745View attachment 74744

Αγγελίες Tiger LIly ΕΔΩ Και Αδης ΕΔΩ

Γενικα υπαρχουν γατια για ολα τα γουστα μικρα μεγάλα, ενηλικα, εξοικιωμενα με σκυλους, γκρι , μαυρα , τιγρε, ασπρα, τυφλα, κουτσά μη διστάσετε να επικοινωνηστε.... η τελευταια γατοκολεξιον καλοκαιρι 2021 ΕΔΩ

ο κύριος Γκρεμλιν απλα κάνει υπομονη!
View attachment 74747
το βλέμμα του τα λέει όλα..."τι τραβάω"...

• Haha
Reactions: medusa

ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
1.279
2.272
Ρε μπας και κάνεις εμπόριο :p; Αν δεν σε ήξερα λιγουλάκι θα μου μπαιναν ψύλλοι στα αυτιά.

* Δίπλα στον ποιμενικό που είναι στο μπαλκόνι εμφανίστηκε ένα μαύρο Shar-Pei και η κυρία που το έχει δεν το κουλαντριζει. Δώσε λίγη προσοχή αν το συναντήσεις.

Στατιστικά Forum

Θέματα
32.592
Μέλη
19.448
Νεότερο μέλος
New_dog_parent