TEAM AUDREY!




D

Deleted member 14614

Guest
Θα συμφωνήσω με sea-mol! Μην τα λες τόσο εύκολα HollywoodBrn, θα πλακώσουν και εκτός forum άτομα, έτσι και διαδοθεί ότι στο Π. Φάληρο κάποια κάνει τραπέζι!:p
 


Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
προτείνω να έχεις ένα λάπτοπ μαζί, και να βάζεις όποιον έρχεται να λογγάρει στο φόρουμ να πιστοποιείς πως έχει account :p
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Θα συμφωνήσω με sea-mol! Μην τα λες τόσο εύκολα HollywoodBrn, θα πλακώσουν και εκτός forum άτομα, έτσι και διαδοθεί ότι στο Π. Φάληρο κάποια κάνει τραπέζι!:p
προτείνω να έχεις ένα λάπτοπ μαζί, και να βάζεις όποιον έρχεται να λογγάρει στο φόρουμ να πιστοποιείς πως έχει account :p
Not to worry (so much)... "έχουσι γνώσιν οι φύλακες"...
Αν ΔΕΝ είσαι μέλος του φόρουμ, δεν μπορείς να δεις αυτή τη συζήτηση:cool:
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Θα πιω κι εγώ μια μπυρίτσα στην υγειά της σουρτούκως, το Σαββατόβραδο, να σας κάνω παρέα νοερά! Και... Hollywood πάρε καμιά ποδιά μαζί για τη λάτζα, μετά! Α,α,α! Κι αν τελικά κεράσεις σοκολατάκια, κράτα μου κι εμένα κανένα για όταν έρθω Αθήνα. Δε χαλάνε αυτά
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Not to worry (so much)... "έχουσι γνώσιν οι φύλακες"...
Αν ΔΕΝ είσαι μέλος του φόρουμ, δεν μπορείς να δεις αυτή τη συζήτηση:cool:

δεν σωζονται! το εχουν αναρτησει και στο φβ!
 


D

Deleted member 14614

Guest
δεν σωζονται! το εχουν αναρτησει και στο φβ!
Βάλτε το και δημόσιο event βρε! χαχα

Εντάξει, πέρα από την πλάκα, καλά να περάσετε το team Audrey, γιατί σας αξίζει. Μακάρι για όποιο σκυλί χανόταν να υπήρχε τέτοιο ενδιαφέρον για να βρεθεί.
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
χαχαχαχα ε καλά ρε σεις..ολο το π. φάληρο θα γυρίσουν ψάχνοντας για να φάνε παϊδάκι; Και θα γίνει σε μαγαζί, όχι σπίτι μου. Όλοι οι καλοί χωράνε δε βαριέσαι..

Orilis σοκολατάκια δεν θα χει. Μπορώ αν θες να σου κρατήσω κάνα κοψίδι στην κατάψυξη :p
 


D

Deleted member 14614

Guest
Δεν ξέρεις αγαπητή μέχρι που μπορεί να φτάσει η ανθρώπινη γυφτιά! χαχα
Ακόμα θυμάμαι που "φίλος" μάς είχε βγάλει να κεράσει για γενέθλια και μετά μου ζήτησε να του αγοράσω δύο σάντουιτς, γιατί "δεν είχε ψιλά". Αφού του τα αγόρασα, μου λέει "εντάξει, εγώ σε κέρασα το ποτό εσύ τα σάντουιτς"!