Trixie Julius-K9


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.658
7.773
Θέλω αυτό το σαμαράκι για τον Έλβις και το βρίσκω από 35 μέχρι 65 ευρώ!
Προσπάθησα να το παραγγείλω από αμαζον αλλά ο πωλητής δεν έστελνε Ελλάδα.
Στην Ελλάδα σε ένα πετ κοντά μας το βρήκα 65 ευρώ και σε μωβ χρώμα που δεν το θέλω και μετά από μία έρευνα που έκανα κατάλαβα ότι είναι αισχροκέρδεια! Το έχετε δει πουθενά σε τιμή κάτω των 53.8 που το βρήκα στο pet4u?
Θέλω το size 2, κόκκινο.
 




Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ποιο σαμαρακι εννοεις ? το κλασσικο της τζουλιους? παντως στο σαητ εχει 40 ευρω , αν δεν εχεις σκοπο να παρεις και αλλα πραματα τα εξοδα αποστολης λογικα ειναι καπου 12-15 ευρω οποτε η μια ή αλλη θα σου ερθει .
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Το είχαν πάρει στην Κορνηλία μου την τσοπάνα και το ύφασμα που συγκρατεί τον κρίκο σκίστηκε μετά από 2 μήνες χρήσεις πάνω σε απότομο τράβηγμα και η σκύλα έτρεχε ελεύθερη.
Απλά το αναφέρω.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Στηθόλουρο Gappay!

Η συμβουλή μου είναι να βρεις στηθόλουρο με μεταλλικά buckle adjustments και όχι με πλαστικούς!
Όλα αυτά τα στηθόλουρα όπως και το παραπάνω που παρέθεσα έχουν πλαστικούς!
Το παραπάνω Gappay έχει τον ένα από τους δύο μεταλλικούς και όταν μου έσπασε ο ένας αναγκάστηκα να πατήσω δυνατό γαζί σε τεντά!
 
Last edited:


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.658
7.773
Ωχ σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες!
Από αυτά που μου λέτε δεν είναι για μας αυτό!
Κριμα και μου άρεσε.. Κανένα παρόμοιο αλλά καλύτερης ποιότητας έχετε να προτείνετε? Που να σου δίνει την ευχέρεια καλού κρατήματος όμως όπως το julius.

Ναι αυτό που λες Ghelly , στο uk.
 








ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
αν τα κουμπωματα δεν ειναι μεταλικα δεν λεει.
Screenshot by Lightshot

το μοντέλο δικο σου????

επρεπε να εχουμε θέμα για τα σαμαράκια για να βάλεις φώτο!

απορια: ο οριζοντιος ιμάντας κάτω από το λαιμό δεν εχει "ανοδικές" τάσεις κατά την κινηση του σκυλου ωστε να ενοχλει?
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
το μοντέλο δικο σου????

επρεπε να εχουμε θέμα για τα σαμαράκια για να βάλεις φώτο!

απορια: ο οριζοντιος ιμάντας κάτω από το λαιμό δεν εχει "ανοδικές" τάσεις κατά την κινηση του σκυλου ωστε να ενοχλει?
ναι μωρε,ο κοπριτης μου ο ενας.
δεν κουνιεται κανενας ιμαντας ουτε κατω ουτε πανω και εχει κανει πολλα αεροπλανικα και το λεω με σιγουρια.
Screenshot by Lightshot
 














Στατιστικά Forum

Θέματα
33.133
Μηνύματα
896.055
Μέλη
19.946
Νεότερο μέλος
harouli