Westie ζητα Groomer


jimmynet

Well-Known Member
26 Μαϊου 2008
74
0
Γεια σας έχω ένα πανεμορφο Westie 5 μηνων τον Wallace. Ζουμε στην Πάτρα και εδω απ΄οτι ξερω δεν υπάρχει Groomer για να του κάνει Stripping επειδη το τριχωμα του εχει μακρυνει αρκετα. Μηπως θα μπορουσατε να μου προτεινετε καποιον (Groomer) καλο (Διευθυνση + Τηλ) να κλεισω ραντεβου και να ερθω Αθηνα για να το κανουμε ?

Σας ευχαριστω πολύ
 






kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Γνωρίζω λίγα πράγματα για την Πάτρα όσον αφορά το θέμα κτηνιάτρων και είναι αστα να πάνε..
Ελπίζω οι groomers να είναι καλύτερες..
Διάβασε πολύ προσεχτικά αυτά που έχουμε αναφέρει για τους groomers και την επιλογή τους..
Αν δεν βρείς κάποιον κατάλληλο η Αθηνα είναι διπλα αν έρθεις καμια βόλτα..,που και εδώ δύσκολα βρίσκεις εδώ που τα λέμε καλή..,στο ψάξιμο είμαστε όλοι..
Αν ξέρει καποιος καμια καλή στο grooming που να ειδικεύεται στα westie θέλω και εγώ pm..
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
Γεια σας έχω ένα πανεμορφο Westie 5 μηνων τον Wallace. Ζουμε στην Πάτρα και εδω απ΄οτι ξερω δεν υπάρχει Groomer για να του κάνει Stripping επειδη το τριχωμα του εχει μακρυνει αρκετα. Μηπως θα μπορουσατε να μου προτεινετε καποιον (Groomer) καλο (Διευθυνση + Τηλ) να κλεισω ραντεβου και να ερθω Αθηνα για να το κανουμε ?

Σας ευχαριστω πολύ
Αν δεν βρείς κάποιον κατάλληλο η Αθηνα είναι διπλα αν έρθεις καμια βόλτα..,που και εδώ δύσκολα βρίσκεις εδώ που τα λέμε καλή..,στο ψάξιμο είμαστε όλοι..
ρε Κάτια τι εχεις πάθει ??????? :D:D:D:D:D:D:D
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
oooooo !!!sorry παιδια..γραψτε λαθος:D:D:D,λίγο απείχα και είδατε τι έπαθα..!!:D:D
Eίμαι μεταξύ να ανοίγω κούτες από μετακομίση και από την άλλην στο internet..,μιας και πριν είχε κοπεί..
sorry sorry..:D:D
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
αμαν ρε Κατια,μ'αρεσεις,θα σου κανουμε απομνημονευματα στο τελος:D
προσπαθησε να μην κανεις 2 δουλειες ταυτοχρονα :p:p:p

jimmynet αμα διαβασεις λιγο τα topic ολα περι grooming στο forum
θα βγαλεις ακρη και μαλλον και λυση;)
 






jimmynet

Well-Known Member
26 Μαϊου 2008
74
0
Ευχαριστω πολυ ορισμένους για τις ειρωνικες απαντησεις τους. Ισως εκανα λαθος να κανω τετοια 'ηλιθια' ερωτηση.
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
συμπατριώτη μην παρεξηγείσαι....
λίγο χιουμορ αλαφρώνει την διάθεση... :)
αν ψάξεισ τα τοπικ που αναφερθησαν παραπάνω... έχεισ και την απάντηση;)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf