Τηλεκατευθυνομενο


afg

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2013
570
27
Στην προσπαθεια να βρω κανενα καινουριο παιχνιδι ( που δεν θα κουραζομαι εχω τοσο ) σκεφτηκα το τηλεκατευθυνομενο.
Διαπιστωσα οτι ειναι πολυ αργο. Με 2 αλματα το φτανει.
Επισης σκετο δεν του κεντριζει το ενδιαφερον , αν και δεν το περιμενα.
Μολις το εντυσα με ενα κουφαρι απο λουτρινο ομως , το επιασε και δεν μου το εδινε μετα.
Θα δω τι θα κανει οταν δεσω απο πισω του κροκετες μουαχαχχα
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
αν παρεις γρηγορο δεν θα το φτανει με τιποτα,αλλα πρεπει να τα σκασεις!
 








ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
παρε ενα βενζινοκινητο!!!! πιανουν τα 50-60 κμ/ωρα για πλακα!!!
τι λες?????????/ εδώ ακριβοπληρώνουμε τη βενζίνη στο αυτοκινητο μας, θες να πληρώνουμε και στο τηλεκατευθυνόμενο?
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
τι λες?????????/ εδώ ακριβοπληρώνουμε τη βενζίνη στο αυτοκινητο μας, θες να πληρώνουμε και στο τηλεκατευθυνόμενο?
εεε τι να σου κανω στα τηλεκατευθυνομενα δεν εχει μπει το ντιζελ ακομη!!!!!
 


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
Θελω να παρω μια ρομποτικη σκουπα αλλα σκεφτομαι οτι ο δουκας θα τη δαγκωνει και το κυριοτερο θα γαυγιζει εκνευριστικα. Για να βαλω ηλεκτρικη τον βγαζω εκτος σπιτιου αφου ορμαει και δαγκωνει την σκουπα. Εχει κανας αλλος τετοιο θεμα και πως το λυσατε βρε παιδια.Επισης εκνευριζεται και ορμαει στην ηλεκτρικη μηχανη αποτριχωσης.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
εεε τι να σου κανω στα τηλεκατευθυνομενα δεν εχει μπει το ντιζελ ακομη!!!!!
αρα ξεχναμε το βενζινοκινητο... επισης υπάρχει και το λειζερ, που ειναι κατα βάση για γάτες, αλλά μια χαρά το κυνηγουν και τα σκυλια
Θελω να παρω μια ρομποτικη σκουπα αλλα σκεφτομαι οτι ο δουκας θα τη δαγκωνει και το κυριοτερο θα γαυγιζει εκνευριστικα. Για να βαλω ηλεκτρικη τον βγαζω εκτος σπιτιου αφου ορμαει και δαγκωνει την σκουπα. Εχει κανας αλλος τετοιο θεμα και πως το λυσατε βρε παιδια.Επισης εκνευριζεται και ορμαει στην ηλεκτρικη μηχανη αποτριχωσης.
Αυτό ειπα και εγω, virobi!
Οσο για τη μηχανη αποτριχωσης, καλά κανει. Οργανο βασανισμου ειναι...
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Εμενα ενα σκυλος παλια το εκανε με την μηχανη του γκαζον.
Την γαυγιζε κ αμα κινουνταν της εκανε επιθεση.
Το λυσαμε ευκολα με το σκυλο στο "μαζι" κ οταν πηγαινε για μαλακια καπακι "μη" κ κουρευαμε παρεακι.......

Υ.Γ. afg, αν ο σκυλος σου κολυμπαει κι εχεις την δυνατοτητα για παραλια, παρε ενα τηλεκατευθυνομενο σκαφακι (η πτερυγιο καρχαρια- βολευει το σχημα) κ κολλησε πανω μια μεγαλη εντονου χρωματος μπαλα με την οποια επαιζε πριν κ γουσταρε.......
Μιλαμε για τρελλο παρτυ!!
Εμενα αντεχε πανω απο ωρα να το κυνηγαει κολυμπωντας, οι μπαταριες δεν αντεχανε για παραπανω......
 


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
Γκελυ συμφωνω οτι ειναι οργανο βασανισμου μη πω μαζοχιστικου τυπου, east θα ακολουθησω τον τροπο σου και επισης πολυ καλη η ιδεα σου για παιχνιδι στη θαλασσα.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
[video=youtube;_vx1OVLX5Rc]http://www.youtube.com/watch?v=_vx1OVLX5Rc[/video]

Πηγαινετε στο 1.50 με την τηλεκατευθυνόμενη σκουπα


εδιτ: υπαρχει και εναλλακτική λυση στο 5.00
 
Last edited:


afg

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2013
570
27
αρα ξεχναμε το βενζινοκινητο... επισης υπάρχει και το λειζερ, που ειναι κατα βάση για γάτες, αλλά μια χαρά το κυνηγουν και τα σκυλια
Why dogs chase laser beams (and why it can drive them nuts) | Fox News

Ασε καλυτερα το laser μη τρελαθει και αρχισουμε τα ψυχοφαρμακα μετα.


Εγω θελω παντως να δω φωτογραφιες απο το λουτρινο τηλεκατευθυνομενο!!
Τηλεκατευθυνομενο ελεφαντακι ηταν. Δυστηχως δεν υπαρχει ελεφαντακι πια.


Τα βενζινοκινητα πολυ ακριβα ρε παδια. Αυτο με 5 ευρω το πηρα. Στο τελος επαιζα εγω με το αμαξακι και ο σκυλος με κοιτουσε. Με την θαλασσα καλο αλλα απο του χρονου. Ενα μπανιο εχει κανει μονο. Δεν ειναι εξοικειωμενος.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Αν δεν θέλεις να κουράζεσαι πάρε και μάθε του την "επαναφορά αντικειμένου".
Δεν κουράζεσαι και αναπτύσσεις και σχέση με τον σκύλο σου μέσω της εκπαίδευσης.
Το να παίζεις εσύ με το βενζινοκίνητο και ο σκύλος να τρέχει δεν κάνεις κάτι.
Πέρα από αυτό του κεντρίζεις το drive του και μπορεί να σου δημιουργήσει έπειτα προβλήματα.

Προσωπικά δεν το βρίσκω καλή λύση!
 


afg

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2013
570
27
Στελιο αυτο το δουευω συνεχεια μαζι του. Αλλα ειναι το πιο συνιθισμενο μας παιχνιδι.
Και εγω ηθελα κατι καινουριο αλλα και ο σκυλος καποια στιγμη το βαριεται.
Ετσι και αλλιως το αμαξακι δεν του κεντριζει το ενδιαφερον. Εμαθε στα μπαλακια και τα αλλα παιχνιδια του.
Και νομιζω με το drive εχω ηδη προβληματα. Αν πεσουμε σε μικρο ζωακι που τρεχει , πολλες φορες ξεχναει οτι ειμαι διπλα του.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3