Μπορω να εχω Labrador σε διαμερισμα;


Ad94

Active Member
29 Αυγούστου 2015
42
1
29
Βρε αγόρι μου, φίλοι-φίλοι αλλά και λίγο τσουρέκια, μας τα'χεις κάνει όμως :confused:
Κατέληξε κάπου επιτέλους o_O
τοσο ευκολα σου γινονται τσουρεκια bruh? αραξεε
προφανως δεν γνωριζες για να απαντησεις :rolleyes:
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Καλό θα ήταν να αφήσεις τις εξυπνάδες, να κάτσεις να διαβάσεις για την φυλή που υποτίθεται σε ενδιαφέρει και όχι να μας πρήζεις με ερωτήσεις που θα μπορούσες να έχεις λύσει μόνος σου. Αν και για τα τζακ ράσσελ ελεγες ότι ειχες διαβάσει αλλά ουτε τα βασικά δεν είδα να ξέρεις....

Forum είναι εδώ, όχι ο Άγιος Παντελεήμονας ε....
 




Ad94

Active Member
29 Αυγούστου 2015
42
1
29
Καλό θα ήταν να αφήσεις τις εξυπνάδες, να κάτσεις να διαβάσεις για την φυλή που υποτίθεται σε ενδιαφέρει και όχι να μας πρήζεις με ερωτήσεις που θα μπορούσες να έχεις λύσει μόνος σου. Αν και για τα τζακ ράσσελ ελεγες ότι ειχες διαβάσει αλλά ουτε τα βασικά δεν είδα να ξέρεις....

Forum είναι εδώ, όχι ο Άγιος Παντελεήμονας ε....
Κοπελιτσα μου, τις υποδειξεις αλλου.. Δικο σου ειναι το φορουμ; Στο διαδικτυο υπαρχει και παντε θα υπαρχει ελευθερια γνωμεων και αποψεων..Αστροπυρηνικη φυσικη το ειδες εδω περα; Για τους μικρους φιλους συζηταμε και γιαυτο ακριβως ειναι ευνοητο να διατυπωνουμε αποριες ,σκεψεις και προβληματισμους.. Τα νταϊλικια εκει που μας παιρνουν :)
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Κοπελιτσα μου, τις υποδειξεις αλλου.. Δικο σου ειναι το φορουμ; Στο διαδικτυο υπαρχει και παντε θα υπαρχει ελευθερια γνωμεων και αποψεων..Αστροπυρηνικη φυσικη το ειδες εδω περα; Για τους μικρους φιλους συζηταμε και γιαυτο ακριβως ειναι ευνοητο να διατυπωνουμε αποριες ,σκεψεις και προβληματισμους.. Τα νταϊλικια εκει που μας παιρνουν :)
Χμμμμ, λίγο να ρίξουμε τους τόνους, ίσως; Όταν δείξεις ότι νοιάζεσαι για τα σκυλιά, έστω κατά το εν πέμπτο της "κοπελιάς", τότε να γίνεις ερωτικός. Εδώ καλά καλά βαριέσαι να ψάξεις πληροφορίες για το σκυλί που,και καλά, σε ενδιαφέρει, λες να μη βαριέσαι τις ευθύνες του όταν έρθει; Η ηλικία σου δεν με ενοχλεί (έχει αρκετά νεαρά, υπεύθυνα άτομα εδώ). Η νοοτροπία σου όμως, αρκετά. Να παρακαλας να μη μας δεις από την ανάποδη, όπως, σοφά, σου προειπαν
 


Νικόλας Β.

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2015
48
12
48
Κοπελιτσα μου, τις υποδειξεις αλλου.. Δικο σου ειναι το φορουμ; Στο διαδικτυο υπαρχει και παντε θα υπαρχει ελευθερια γνωμεων και αποψεων..Αστροπυρηνικη φυσικη το ειδες εδω περα; Για τους μικρους φιλους συζηταμε και γιαυτο ακριβως ειναι ευνοητο να διατυπωνουμε αποριες ,σκεψεις και προβληματισμους.. Τα νταϊλικια εκει που μας παιρνουν :)
Λαμπραντόρ σε διαμέρισμα μπορεί να ζήσει. Μαζί σου δεν ξέρω αν θα μπορέσει να ζήσει! Από τα σχόλιά σου πριν καταλαβαίνει κανείς πως δεν ξέρεις πολύ καλά τι θα σε περιμένει με το που τον αποκτήσεις. Και ο σκύλος θα βασανιστεί και εσύ θα κουραστείς και μάλλον θα καταλήξει κάπου που δεν πρέπει. Μάθε πρώτα τι ανάγκες έχει ένας σκύλος και τότε θα έχουμε όλη την καλή διάθεση να συζητήσουμε μαζί σου (και με τον καθένα δηλαδή) ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ. Η "κοπελίτσα" όπως την ανέφερες είχε όλη την καλή διάθεση να ασχοληθεί μαζί σου μέχρι που αγανάκτησε από αυτά που διάβαζε. Αυτό στο λέω καλοπροαίρετα και για να αποφευχθούν άλλα σχόλια επίθεσης.
 
  • Like
Reactions: yasemin and *Kiara*




Ad94

Active Member
29 Αυγούστου 2015
42
1
29
Λαμπραντόρ σε διαμέρισμα μπορεί να ζήσει. Μαζί σου δεν ξέρω αν θα μπορέσει να ζήσει! Από τα σχόλιά σου πριν καταλαβαίνει κανείς πως δεν ξέρεις πολύ καλά τι θα σε περιμένει με το που τον αποκτήσεις. Και ο σκύλος θα βασανιστεί και εσύ θα κουραστείς και μάλλον θα καταλήξει κάπου που δεν πρέπει. Μάθε πρώτα τι ανάγκες έχει ένας σκύλος και τότε θα έχουμε όλη την καλή διάθεση να συζητήσουμε μαζί σου (και με τον καθένα δηλαδή) ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ. Η "κοπελίτσα" όπως την ανέφερες είχε όλη την καλή διάθεση να ασχοληθεί μαζί σου μέχρι που αγανάκτησε από αυτά που διάβαζε. Αυτό στο λέω καλοπροαίρετα και για να αποφευχθούν άλλα σχόλια επίθεσης.
Πολυ ειρωνεια και τουπε φιλε μου απο το συγκεκριμενο member σχεδον σε καθε απαντηση, εγω εχω καθε καλη διαθεση :) κα ευχαριστω οποιον με πληροφορει και μενει στο τοπικ-και τοχω κανει και προηγουμενως-το αν ειμαι καταλληλος δεν εισαι αρμοδιος να το κρινεις, προφανως και δεν θα αραδειασω οτι γνωριζω εδω περα..και ποτε δεν ειπα οτι θα αποκτησω αυριο η σε εναν μηνα..εχω δρομο ακομη..δεν ειμαι delusional! Tωρα να προβαινουμε σε επιπολαια συμπερασματα κρινοντας απο την διαδικτυακη "γραφη" καποιου νομιζω δεν ειναι και αρκετα σωφρον.φιλικα παντα :)
 


Ad94

Active Member
29 Αυγούστου 2015
42
1
29
Επαναλαμβάνω κι εγώ... Νεφελάκι, μήπως?
Ψιλό γαζί, έ?
Περναμε σε φαση οτι ειμαι τρολλ; Χαχα ξερω απο φορουμς..δεν εχω κανενα θεμα να παραθεσω το Fb μου η το μειλ μου. Χεχε
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Κοπελίτσα σου θα πεις άτομα που σε παίρνει...εμένα όχι.
Μάθε να σέβεσαι το χώρο που βρίσκεσαι και τα άτομα που σπατάλησαν φαιά ουσία να σου απαντούν. Μπορεί να μην είναι αστροφυσική αλλά δεν είναι και καφενείο να περνάς χρόνο επειδή βαριέσαι να ψάξεις.
Εντυπωσιακό πάντως πως κατάλαβες αμέσως τι εστί Νεφελακι....
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Έχουν περάσει πάμπολλα άτομα που ήταν ανάμεσα σε 2,3 φυλές και ζητούσαν βοήθεια... Όλα είχαν ένα κοινό, ήξεραν τι θέλουν και απλά ζητούσαν να τους κατατοπίσουν τα μέλη που ήξεραν κάτι παραπάνω. Είχαν όμως κάνει μια προεργασία στο τι έψαχναν και πως ήταν η φυλή που ήθελαν.

Εσύ ωστόσο, ενώ πολλές φορές σου ζητούσαμε λεπτομέρειες τι θες να κάνεις με το σκυλί, πώς είναι η καθημερινότητα σου ...μας συνέδεες με Κάιρο και αραδιαζες threads και φυλές διαφορετικές μεταξύ τους για τις οποίες ούτε τα βασικά δεν ήξερες...τρανταχτό παράδειγμα το τζακ ράσελ και η άγνοια σου ως προς τα επίπεδα ενέργειας του. Το ότι λοιπόν σε θεωρούν τρολ το κέρδισες επάξια
 
  • Like
Reactions: Νικόλας Β.










ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
@ghelly
Δεν έχει copyright αν δεν τα έχεις κατοχυρώσει, η αν δεν μπορείς να αποδείξεις ότι ήμουν εις γνώσιν του post σου
Είχες λάβει γνώση γιατί είσαι τρελός κουτσομπόλης και δεν σου πέφτει τίποτα κάτω :p:p:D
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...Εσύ ωστόσο, ενώ πολλές φορές σου ζητούσαμε λεπτομέρειες τι θες να κάνεις με το σκυλί, πώς είναι η καθημερινότητα σου ...μας συνέδεες με Κάιρο και αραδιαζες threads και φυλές διαφορετικές μεταξύ τους για τις οποίες ούτε τα βασικά δεν ήξερες...τρανταχτό παράδειγμα το τζακ ράσελ και η άγνοια σου ως προς τα επίπεδα ενέργειας του. Το ότι λοιπόν σε θεωρούν τρολ το κέρδισες επάξια
@ghelly μου... κουράζεσαι... ΑΔΙΚΑ...;)

Πώς ξέρεις τι είναι το Νεφελάκι?
Γιατί ξέρει από φόρουμΣ...:cool:
 
  • Like
Reactions: Orilis and ghelly




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf