Mucca-American Staffordshire Terrier


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.096
10.051
Athens
να σας ρωτησω mucca συγχωρεστε με αν δεν το λεω στοσ σωστο μερος αλλα ξερω οτι εχετε αμσατφφ και εχω και γω ενα μωρο 2 μηνων αμσταφ και θα θελα να ρωτησω ποια τροφη προτεινετε για το κουταβι μου...ευχαριστω
Λογικά καταρχήν θα πρέπει να συνεχίσεις ό,τι τροφή έδινε κι ο εκτροφέας σου για να μην έχει απότομες μεταβάσεις και κάνει διάροιες. Αυτόν τον ρώτησες?
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek


grakes

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2016
67
9
27
Λογικά καταρχήν θα πρέπει να συνεχίσεις ό,τι τροφή έδινε κι ο εκτροφέας σου για να μην έχει απότομες μεταβάσεις και κάνει διάροιες. Αυτόν τον ρώτησες?
εννοειται 30 κιλα πηρα απο αυτην αλλα λεω για μετα
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Η Μούκα όπως θα θυμάστε κάποιοι έχει πρόβλημα με τις γάτες απο μικρή λόγω κακιάς εμπειρίας ώς κουτάβι...απο τη μέρα που μετακομίσαμε στο νέο μας σπίτι,στον κήπο υπήρχαν αδέσποτες γάτες και είχαμε πρόβλημα γιατί η Μούκα ήθελε να τις σκοτώσει.:censored::cautious:Αυτά βέβαια πέρυσι...
γιατί φέτος οι γάτες(που πλέον είναι μόνιμοι κάτοικοι του κήπου και σε λίγο και του σπιτιού)την έπεισαν οτι είναι μέλη της οικογένειας....Μούκα και η γάτα ΤΗΣ η Βιόλα(ναι απο το χαζοβιόλα)...:ROFLMAO::rolleyes:
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Η Μούκα όπως θα θυμάστε κάποιοι έχει πρόβλημα με τις γάτες απο μικρή λόγω κακιάς εμπειρίας ώς κουτάβι...απο τη μέρα που μετακομίσαμε στο νέο μας σπίτι,στον κήπο υπήρχαν αδέσποτες γάτες και είχαμε πρόβλημα γιατί η Μούκα ήθελε να τις σκοτώσει.:censored::cautious:Αυτά βέβαια πέρυσι...
γιατί φέτος οι γάτες(που πλέον είναι μόνιμοι κάτοικοι του κήπου και σε λίγο και του σπιτιού)την έπεισαν οτι είναι μέλη της οικογένειας....Μούκα και η γάτα ΤΗΣ η Βιόλα(ναι απο το χαζοβιόλα)...:ROFLMAO::rolleyes:
Αυτα ειναι...... Και εμεις τα ιδια. Σε εμας ομως μονο η γατα μας ειναι η γατα τους, τωρα πια γατα της γιατι εχουμε μονο την Ισιδουλα, οι αλλες παραμενουν εχθρος.
Δεν ξερω πως το βλεπει η δικια σου αλλα αν δεν εχεις δει ακομα πως αντιδρα στις ξενες, εκτος του χωρου της, εχε το νου σου.
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek








ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Υπάρχει ελπίδα δηλαδή γιατρέ μου ?????? :LOL::D

edit...
τώρα είδα αυτό


κλαψ λυγμ

και χάρηκα
Κοίτα και αυτό είναι ΜΕΓΑΛΗ πρόοδος!!!!Θεωρούσα οτι είναι ακατόρθωτο...οπότε...ελπίζουμε χαχαχαχαχαχα
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Σήμερα το κοριτσάκι μου το όμορφο γίνεται 6 χρονών.....δε το πιστεύω να πω την αλήθεια!!Τι να πώ...τα αυτονόητα....το βασικότερο είναι να είναι υγιής μέχρι τα βαθιά γεράματα!!!!!!!:love::love::love:
 








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.629
7.738
Μου φαίνεται πραγματικά ακατόρθωτο κι εμένα αυτό που συνέβη με την Μούκα και την χαζοβιόλα. Λες και ο Τζιμάκος να δεχτεί την γάτα μας; Αλλά πως να το ρισκάρω δεν ξέρω..
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Μου φαίνεται πραγματικά ακατόρθωτο κι εμένα αυτό που συνέβη με την Μούκα και την χαζοβιόλα. Λες και ο Τζιμάκος να δεχτεί την γάτα μας; Αλλά πως να το ρισκάρω δεν ξέρω..
Είναι καθαρά θέμα της γάτας τελικά...αν καταφέρει να τον πλησιάσει(και θέλει) δε θα την πειραξει,διαβάζουν τη γλώσσα του σώματος.Αφού έγινε με τη Μούκα φαντάσου....
 


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Σήμερα το κοριτσάκι μου το όμορφο γίνεται 6 χρονών.....δε το πιστεύω να πω την αλήθεια!!Τι να πώ...τα αυτονόητα....το βασικότερο είναι να είναι υγιής μέχρι τα βαθιά γεράματα!!!!!!!:love::love::love:
Πολλά και καλά χρόνια ευχομαι..
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Χρόνια πολλά, δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι που είναι - είστε καλά και περνάτε καλά και τα έχετε βρει. Είχα παρακολουθήσει το θέμα απ' την αρχή προτού την πάρεις και χαίρομαι που βλέπω ότι όλα πάνε πραγματικά καλά.
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.095
Μηνύματα
895.465
Μέλη
19.910
Νεότερο μέλος
MochiandEmma