Mucca-American Staffordshire Terrier




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Πραγματικά λυπάμαι και θα κάνω καταγγελία !!!
ο τύπος με το μεγάλο φύλλο που κάνει αέρα που είναι ? ε? :cool:
 




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Χαχαχαχα τι ειστε εσείς καλε...δεν ξέρω αν ειναι κακομεταχείριση αυτη ή ανηθικοτητα(μιας και ειναι της μόδας αυτές τις μέρες) πάντως το ομολογώ ντρέπομαι που δεν της είχα τον τύπο με το φύλλο να το κουνάει..Χαχαχαχαχα :ROFLMAO::D
 




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Μασάζ να χαλαρώσουν οι μυς πριν την πετάξεις στο pit για αγώνα, έτσι;;;; Καταγγελία τωρα!!!! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Ναι ναι αγώνα για το αν θα φάει το περισσότερο φαγητό η μπετονιέρα...χαχαχαααχαχα
 






sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
Αχχαχα καταλαβαίνω... Έχω κ εγώ μια γιαγιά που βοηθάει τον δικό μου ! Είναι κούκλα παντως, είναι λίγο πιο ομορφη από την ροζι :)
 








sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Κάθε μια έχει τη χάρη της... ;)
Οπωσδήποτε, αλλά άνθρωποι είμαστε, αδυναμίες έχουμε, και μπορεί να ταραζόμαστε που έχουμε να δούμε φωτογραφία απ' τον Οκτώβρη (στον @sake αναφέρομαι και μόνο, μη νομίζεις :whistle::p)

Πριν μερικούς μήνες με παίρνει τηλέφωνο έξαλλη μάνα στη δουλειά, γιατί έφαγα το τελευταίο παξιμάδι και τι θα φάει τώρα στο παιδί για δεκατιανό... #diaita_tha_se_taizoume_mexri_na_skaseis
(Και δεν ήθελε καν σκύλο :cry:)
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Οπωσδήποτε, αλλά άνθρωποι είμαστε, αδυναμίες έχουμε, και μπορεί να ταραζόμαστε που έχουμε να δούμε φωτογραφία απ' τον Οκτώβρη (στον @sake αναφέρομαι και μόνο, μη νομίζεις :whistle::p)

Πριν μερικούς μήνες με παίρνει τηλέφωνο έξαλλη μάνα στη δουλειά, γιατί έφαγα το τελευταίο παξιμάδι και τι θα φάει τώρα στο παιδί για δεκατιανό... #diaita_tha_se_taizoume_mexri_na_skaseis
(Και δεν ήθελε καν σκύλο :cry:)
Ποσο σε νιώθω με το δεκατιανό να ήξερες...Χαχαχαχαχαχα
 
  • Like
Reactions: sis




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU