Άλλο και τούτο...


french bulldog

Well-Known Member
28 Αυγούστου 2009
292
0
Πρώτα θέλω να σας πω ενα καλησπέρα και ότι σας πεθήμεσα έπειτα από τόσο διάστημα που έχει να επισκεφθώ το φόρουμ γιατί οι συνθήκες δεν μου το επέτρεπαν.... Τέλοσπαντο ρε παιδιά το γαλλάκι μου έχει ένα άσχημο συνήθειο τον τελευταίο καιρό...μόλις δει κάπου κόπρανα τρέχει για να ουρήση επάνω.....στο παρελθόν δεν το έκανε αλλά τώρα....ασε..... Εαν δουμε στον δρομο σε 5 διαφορετικα σημεία κόπρανα τότε τρέχει να τους ουρήση(και στα 5). Μα τι έπαθε? Συχνοουρία μόλις δει κόπρανα?
 




FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Μαρκαρει!
Ποση ειναι τωρα η ηλικια του?

Μαλλον μεγαλωσε, εγινε αντρας και θελει να προειδοποιησει την γειτονια, οτι υπαρχει και προσεχει!

Η πρωτη μου γαλλιδα το εκανε πολυ εντονα- οχι σε κοπρανα- αλλα πανω απο τσισα αλλων σκυλων.
Και τωρα το κανει και η ΜοναΛιζα, που ειναι και αρχηγος- ακομα και στης αλλες.
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Και εμένα το κάνει και στα κακά των γάτων !!!!!!!
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Μαρκάρισμα είναι - απόλυτα φυσιολογικό, μην ανησυχείς (όσο και αν σε ψιλοαηδιάζει). Το ερώτημα είναι γιατί η περιοχή σας είναι σπαρμένη με ακαθαρσίες. Έχετε αδεσποτάκια, ή ασυνείδητους σκυλοιδιοκτήτες ;
 


roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
εμενα το κανει οταν παει ασπουμε και κατουραει ενας αλλος σκυλος εκει επιτοπου παει και ο δικος μου κατουραει το ιδιο κανει και ο αλλος και συνεχιζετε αυτο πολλες φορες!! εχει φαsη :D
 


french bulldog

Well-Known Member
28 Αυγούστου 2009
292
0
Μαλλον μεγαλωσε, εγινε αντρας
κοριτσάκι είναι :)
Έχετε αδεσποτάκια, ή ασυνείδητους σκυλοιδιοκτήτες ;
το δεύτερο και μάλιστα σε σημείο αηδείας....
Άρα δεν είμαστε οι μόνες :)))))))))))))))))))))
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Επισης, υπαρχουν κοριτσια που σηκωνουν το ποδι(εχω δει)...:eek::rolleyes:
 










zoulou

Well-Known Member
19 Απριλίου 2007
245
0
48
Μυτιλήνη - Λέσβος
www.era-aegean.gr
Καλημέρα.
Να σας πω και το δικό μου πρόβλημα το οποίο είναι κάπως σχετικό με το θέμα!
Ο spirit, πάει και μαρκάρει στην τουαλέτα μόλις πάει το αγόρι μου για πιπί του!
Δεν έχω καταφέρει να του το κόψω μιας και μου ξεγλυστράει και δεν τον προλαβαίνω για να τον μαλώσω στη πράξη.
Έτσι επέλεξα να έχουμε κλησεί την πόρτα του μπάνιου όταν το αγόρι μου είναι σπίτι.
Τι έχεται να σχολειάσεται για αυτό?
Ο spirit προσπαθεί να κυριαρχίσει στο αγόρι μου?
Α! ξεκίνησε να το κάνει το τελευταίο τρίμηνο, ενώ η συγκατίκιση και των τριών μας είναι παλαιότερη!
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Καλημέρα.
Να σας πω και το δικό μου πρόβλημα το οποίο είναι κάπως σχετικό με το θέμα!
Ο spirit, πάει και μαρκάρει στην τουαλέτα μόλις πάει το αγόρι μου για πιπί του!
Δεν έχω καταφέρει να του το κόψω μιας και μου ξεγλυστράει και δεν τον προλαβαίνω για να τον μαλώσω στη πράξη.
Έτσι επέλεξα να έχουμε κλησεί την πόρτα του μπάνιου όταν το αγόρι μου είναι σπίτι.
Τι έχεται να σχολειάσεται για αυτό?
Ο spirit προσπαθεί να κυριαρχίσει στο αγόρι μου?
Α! ξεκίνησε να το κάνει το τελευταίο τρίμηνο, ενώ η συγκατίκιση και των τριών μας είναι παλαιότερη!
Ναί, και εμένα μου ακούγεται ώς προσπάθεια κυριαρχίας από αρσενικό σε αρσενικό. Μήπως ο Σπίριτ ενηλικιώθηκε πρόσφατα ; Με το αγόρι σου πώς τα πάει ;
 


zoulou

Well-Known Member
19 Απριλίου 2007
245
0
48
Μυτιλήνη - Λέσβος
www.era-aegean.gr
Καλημέρα.
Ο Spirit έκλησε τα 4 τον Απρίλιο, το καμάρι μου!!

Τα πάει μια χαρά με το αγόρι μου.
Δεν είναι τόσο δεμένοι βέβαια αλλά νομίζω είναι φυσικό αυτό ε?
Για να πω την αλήθεια δεν με ενοχλή! Θα ζήλευα λίγο διαφορετικά.
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Πιστεύω πώς όντως είναι προσπάθεια κυριαρχίας, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πώς προέκυψε ξαφνικά, εφόσον ο Σπίριτ είναι ήδη τεσσάρων ετών και η συμβίωση με το αγόρι σου δεν είναι κάτι καινούργιο για αυτόν ... :confused: