Άλλο ψάχνεις κι άλλο βρίσκεις


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Και τώρα θα σας πω την κουβέντα που έκανε ο ''έμπειρος'' χειριστής πριν μπει στον στίβο .
Αφού έχω σταθεί στην είσοδο του στίβου ελαφρώς αγχωμένος αφού ήταν η πρώτη μου φορά , αρχίζω να λέω στον Παναγιώτη << ρε φίλε δεν μπαίνει κάποιος μπροστά να βλέπω τι να κάνω >>
Αφού δε την έστησα όπως τα γερμανικά πάλι καλά να λέμε :D
 
  • Like
Reactions: ghelly and ioanna a


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
να έβλεπα την Ηλέκτρα με το πόδι στημένο όπως γερμανικό και τι στο κόσμο! :ROFLMAO:

Βρε ο τσοπάνος θέλει στήσιμο όπως η ιδιοσυγκρασία του... χαλαρόοοοοοοοοο
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Να εμπαινε στο στιβο κανα μικρόσωμο που να θέλει και τραπεζάκι να στηθεί και να σε βλέπω να κοπιάρεις... τι στον κόσμο!

(και μη μου πει κανεις για το ότι δεν εχει η ομάδα τόσο μικρόσωμα... φαντασία να υπαρχει)
 
  • Like
Reactions: vagelis_ras














Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
μόλις διάβασα όλο το θέμα της όμορφης τσοπάνας!!! Τι κορίτσαρος είναι αυτός?? Για αγκαλιές και για χουζούρι οτι πρέπει! :D
Πανέμορφη οικογένεια! Να σου ζήσουν κορίτσια και αγόρια, δίποδα και τετράποδα!
Μόνο ευτυχισμένες στιγμές να σας χαρίζουν!!
 
  • Like
Reactions: vagelis_ras


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
Είμαι απόλυτα πεπεισμένος πως παραδίδουμε (η τσοπάνα κι εγώ) τη σκυτάλη της εκπροσώπησης των Ε.Π σε ένα δίδυμο που θα πάει τη φυλή ακόμη ψηλότερα!
Βαγγέλη συγχαρητήρια και πάλι!
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Είμαι απόλυτα πεπεισμένος πως παραδίδουμε (η τσοπάνα κι εγώ) τη σκυτάλη της εκπροσώπησης των Ε.Π σε ένα δίδυμο που θα πάει τη φυλή ακόμη ψηλότερα!
Βαγγέλη συγχαρητήρια και πάλι!
Παναγιώτη σε ευχαριστώ πολύ για την εμπιστοσύνη , όπως επίσης θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για τις ευχές αλλά και που πραγματικά χαρήκατε με την χαρά μου .

Ελπίζω να καταφέρω να οδηγήσω την Ηλέκτρα σε έναν δρόμο διαφορετικό από αυτόν που πάρα λίγο να βρισκόταν.


Υ.Γ την επόμενη φορά θα έχουμε και άλλους μεζέδες , που σημαίνει ότι η καλή παρέα είναι απαραίτητη.
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Υ.Γ την επόμενη φορά θα έχουμε και άλλους μεζέδες , που σημαίνει ότι η καλή παρέα είναι απαραίτητη.
υπαρχουν εξεραισεις οι χωρανε πολοι;;;
αν ειναι για φαι....................
 
  • Like
Reactions: vagelis_ras