Έκθεση Ομίλου Κυνοφίλων Αθηνών 23-24 Mαρτίου 2013








metaxaki

Active Member
24 Μαϊου 2010
39
0
παιδια απο ποια ωρα μπορουμε να παμε στην εκθεση εχει καποιο προγαμμα?ευχαριστω
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
παιδια απο ποια ωρα μπορουμε να παμε στην εκθεση εχει καποιο προγαμμα?ευχαριστω
Συνήθως στις εκθέσεις η ώρα έναρξης είναι κατά τις 9-10.00 και τελειώνουν οι κρίσεις κατά τις 17.00-18.00!

Δεν έχω παρακολουθήσει όμως έκθεση του ΟΚΑ οπότε επιφυλάσσομαι.
Αν όμως πας από εκείνη την ώρα λίγο πολύ θα είναι καλά. Δεν θα έχεις χάσει και πολλά.
 






christos79

Well-Known Member
20 Νοεμβρίου 2011
633
27
Καλησπέρα,

έχω βρει το χάρτη και έχω δει που είναι. Επίσης διάβασει ότι οι εκθέτες μπαίνουν από την πλαϊνή είσοδο που θα έχει προσωπικό που θα τους κατευθύνει για το parking και την είσοδο στο χώρο.
Αυτό που δεν μπορώ να βρω είναι που είναι η πλαϊνή είσοδος.
Ξέρεις κάποιος σε ποια οδό είναι η πλαϊνή είσοδος?
ευχαριστώ
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Σε προηγούμενες εκθέσεις, η είσοδος ήταν, αν δεις τον χάρτη που παραθέτουν παραπάνω, στο λοξό no name δρομάκι, που φαίνεται μπροστά από την Δελφών. Εκεί κανονικά, θα υπάρχουν άνθρωποι του ΕΚΕΠ που θα καθοδηγούν τον κόσμο προς το parking, που βρίσκεται σ'αυτόν τον χώρο. Φαντάζομαι από κει θα είναι η είσοδος, ως συνήθως, αλλά οπωσδήποτε θα μπορούν να ενημερώσουν και οι υπάλληλοι.
 




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Παω στην εκθεση..οποιος θελει να μου μιλησει θα φοραω ενα πρασινο φωσφοριζε ζακετακι...καλη επιτυχια σε ολους!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 




takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Όπως με ενημέρωσε ο αγαπητός Handlergr, θα υπάρξει live streaming των τελικών (και των 2 ημερών),μέσα από το site του Ο.Κ.Α και μάλιστα θα είναι για πρώτη φορά στην Ελλάδα :)
 






karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
Καλησπέρα,
Μπορεί κάποιος να μου πει παρακαλώ μέχρι τι ωρα θα είναι η έκθεση (σήμερα και αύριο)?
Ευχαριστώ
 








mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
πρώτη φορα σε έκθεση σήμερα...
είδαμε την μια από τις 2 αγαπημένες μας φυλές.
πολλά φυσικά δεν τα καταλαβαίνουμε γιατί δεν έχουμε ασχοληθεί ξανά με διαγωνισμούς...
αλλα πετύχαμε κάθε καρυδιάς καρύδι...
σε σημείο που σηκωθήκαμε και φύγαμε γιατί δεν μπορούσαμε να ακούμε περί σκυλιών καναπέ και δεν το πήραμε αυτό γιατί δεν άρεσε στην "σούλα" το βρήκε άσχημο.
ήθελα να ξερα πως θα μπορούσε ο κόσμος πέρα από αυτό που έβλεπε
να αποκτήσει περισσότερη παιδεία ως προς τους μικρούς μας φίλους...