Ένα αντίο στο αγοράκι μας...


mpalou

Active Member
5 Μαϊου 2008
40
0
Σεβαχούλη μου σήμερα ταξιδεύεις μακριά από εμάς...
Χάσαμε το φιλαράκι μας, την οικογένειά μας, το χαμόγελό μας..
Σε ευχαριστώ για όσα μας χάρισες, για όσα μας έμαθες, για τις στιγμές που μας δάνεισες με το απλά να υπάρχεις, να μας κοιτάς, να μας αγαπάς, να μας περιμένεις.
Είμαι σίγουρη οτι εκεί που πας τα υπόλοιπα ζωάκια θα είναι τυχερά που θα έχουν ένα πλασματάκι σαν εσένα να τα προσέχει και να τα φροντίζει... Και επιτέλους θα μπορείς να τρέχεις και να βλέπεις καθαρά, χωρίς να φοβάσαι...
Συγχώρεσε και τον Μπαλού που καμιά φορά σε πείραζε... Γαβγίζει και ξέρω οτι τον ακούς και του απαντάς κ εσύ από εκεί που είσαι...
Το κενό και ο πόνος που μας άφησες, είναι τεράστιος, αλλά οι ωραίες στιγμές που μας έδωσες είναι τόσο ανεκτίμητες και τόσες πολλές και δεν μπορώ να βρω τα κατάλληλα λόγια για να τα εκφράσω...
Σε αγαπάμε,σε θυμόμαστε και σε ευχαριστούμε...

Πρόσεχε και τον Σνουπάκο... Θα νιώθει πιο ασφαλής και εκείνος δίπλα σου...

Καλό ταξίδι ψυχούλα μου....
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Αχ, λυπάμαι πάρα πολύ για το καημένο το σκυλάκι. Να ζήσετε όλοι να το θυμόσαστε... :(
 




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
καλο του ταξιδι!ζησαμε προσφατα κ εμεις το χαμω της μικρης μας κ καταλαβαινω τον πονο σου.....ελπιζω τουλαχιστον να ειχε εναν ανωδυνο θανατο κ να μην ταλαιπωρηθηκε.
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Μας ράγισε η καρδιά με αυτο το ποστ.
Δεν συγκινουμαι ευκολα, παρόλα αυτα δακρυσα. Και αποφασισα μετα απο μερες να γραψω.

Ο Σεβαχούλης ειχε σιγουρα μια πολυ ευτυχισμενη και γεματη αγαπη ζωη μαζι σου που ισως να μην την ειχε αλλου.

Εχεις και τον Μπαλού για παρηγοριά.
Καλο κουραγιο και να ξερεις οτι ειμαστε δίπλα σου.
 


nina***

Member
11 Ιουνίου 2009
16
0
43
Αντιο στο μικρο..καλο ταξιδι να εχει και ειναι ευτιχισμενο εκει που παει....κουραγιο
 




elenamagna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2008
422
3
41
ΑΘΗΝΑ
καλο του ταξιδι...
μην τον ξεχασεις ποτε κ ''παρε'' οσα σε διδαξε μεχρι τωρα για τα σκυλια, τα ζωα γενικοτερα κ την ζωη.
 




mpalou

Active Member
5 Μαϊου 2008
40
0
Μετά από πολλές μέρες τώρα μπορώ να απαντήσω και να σας ευχαριστήσω όλους σας για τα καλά σας λόγια.
Ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου που συμμερίζεστε τον πόνο μου...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.838
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU