Έτσι περναμε τα καλοκαιρια μας!




dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Ωραίος ο μικρός .... Σταμάτησε να κυνηγάει τους περαστικούς;
Βάλε και λίγο frisbee στο παιχνίδι σας, αφού το έχει και το άλμα, θα του αρέσει περισσότερο.
 










Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Ζηλευω πολυ το "διπλα" σας...εμεις οσο κι αν προσπαθησαμε...παντα υπαρχει χωρος μεταξυ ποδιου και σκυλου για ενα ακομα μικροσωμο σκυλακι (10-15κιλων)! Τελεια να περνατε παντα!
 














ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
και εγω λεω ετσι περναμε λει τα καλοκαιρια μας.. (y)
κιτρινο μπραζιλ σορτσακι (αν δεν εισαι με Αργεντινη δεν σου ξαναμιλαω) :rolleyes:,ξυπολυτη (παλι μπραζιλ) :whistle: βρεγμενο μαλλι, :D γυαλακι ηλιου σπεσιαλ.. :D
εκπαιδευση του Ροκι ειναι η κεντρο εκπαιδευσης Ταλιμπαν ! :X3: σαν γηπεδο ειναι ! :)
 
  • Like
Reactions: roky + maroyso


roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
και εγω λεω ετσι περναμε λει τα καλοκαιρια μας.. (y)
κιτρινο μπραζιλ σορτσακι (αν δεν εισαι με Αργεντινη δεν σου ξαναμιλαω) :rolleyes:,ξυπολυτη (παλι μπραζιλ) :whistle: βρεγμενο μαλλι, :D γυαλακι ηλιου σπεσιαλ.. :D
εκπαιδευση του Ροκι ειναι η κεντρο εκπαιδευσης Ταλιμπαν ! :X3: σαν γηπεδο ειναι ! :)
Καλά και εγώ π ήλπιζα οτι δεν φαινομαι:cautious: τέτοιες λεπτομέριες ουτε εγώ δεν είδα!
 
  • Like
Reactions: ntoulis


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
το ΄χει παρατειρήσει και κανένας άλλος οτι το καλοκαίρι τα σκυλιά χαμογελάνε περισσότερο?
Μήπως επειδή απλά ζεσταίνονται περισσότερο και αυτός είναι ο τρόπος να ρίξουν τη θερμοκρασία τους;
 
  • Like
Reactions: roky + maroyso


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Το έχω δοκιμάσει αλλά το αγνοεί -.-


Ο συγκεκριμένος μέσω του καναλιού του, στο οποίο και έχω γραφτεί, έχει πολύ ωραία πράγματα να μας διδάξει, σε ότι αφορά την εκπαίδευση του σκύλου, πάντα με θετικό τρόπο. Έχει τουλάχιστον 5 διαφορετικά βίντεο για το φρίσμπι.
 
Last edited:






roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess


Ο συγκεκριμένος μέσω του καναλιού του, στο οποίο και έχω γραφτεί, έχει πολύ ωραία πράγματα να μας διδάξει, σε ότι αφορά την εκπαίδευση του σκύλου, πάντα με θετικό τρόπο. Έχει τουλάχιστον 5 διαφορετικά βίντεο για το φρίσμπι.
Τον ξέρω τον τυπά! Τον παρακολουθουσα παλιά, θα τον ξανά δω. Σε ευχαριστώ!
 
  • Like
Reactions: d-friend


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981