Ήρα (έρωτας & λατρεία)!!!




Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Κουκλα η Ηρα σου ! ( το χει το ονομα φαινεται :whistle: ) Να τη χαιρεσαι και να περνατε παντα τοσο ομορφα!
Απο που την εχεις παρει?

(για να μη ρωταμε μονο τους νεοαφιχθεντες .. :LOL: )
Ευχαριστω πολυ!
Η Ηρα ειναι "προϊόν" byb οταν καποτε οι εννοιες ηταν καπως συγκεχυμενες στο μυαλό μου (καθώς νομιζα οτι byb=puppy mill κ πιστεψα οτι εκεινος ο ανθρωπος συγκαταλεγεται στην κατηγορια "ερασιτέχνης εκτροφεας" αφου εκανε/κανει κ εκπαιδευση -vip σωματοφυλακη-μη με ρωτησετε τι παει να πει, ιδεα δεν εχω...) παραυτα σταθηκα τυχερη κ η Ηρα περαν απο εντοπισμενη δεμοδηκωση οταν ηταν κουταβι δεν παρουσιασε κανενα αλλο "γενετικο" πρόβλημα.
Περαν τουτου οφειλω να ομολογησω οτι σε καθε μου πρόβλημα (στην αρχη που ημουν ππποολλυυυ ψαρωμενη) σταθηκε πλάι μου, με συμβουλεψε (τωρα που ξερω πεντε δεκα πραγματα αντιλαμβανομαι οτι ηταν κ σωστες οι συμβουλες...δλδ ηξερε για τι μιλαγε) παρα πανω απο μια φορες προσφερθηκε να ερθει ή να πάω (δεν ημασταν κ διπλα) να τρέξουμε μαζι σε δικους τους κτηνιατρους, ακομη κ να εκπαιδευσει την Ηρα.
Φυσικα ολα αυτα δεν αναιρουν το γεγονος οτι προκειται για byb αλλα εχω χρεος να ειμαι ειλικρινής.
Υποθετω απλα σταθηκα κ@λοφαρδη!

@*Kiara*
Ευχαριστουμε παρα πολυ, απτο στομα σου κ στου Θεου ταυτι (δεν ειμαι κ θρησκα..φαντασου...:whistle:)

@ntoulis
:LOL::LOL::LOL:
στα αξεσουαρ ζωων προτιμω δερμάτινα με καρφια κλπ (τα περιλαιμια δε,τα επιλεγω για ευνόητους λογους ετσι φτιαγμενα) δεν μου αρεσουν καθολου τα αλλα...
Οσον αφορα τις νεκροκεφαλες, ειναι αδυναμια μου μεγαλη....εχω οτι μπορεις να φανταστεις με νεκροκεφαλες, εε ειπα να εντρυφήσει κ το παιδι στις αδυναμιες της μαμας!
(Την συγκεκριμενη νεκροκεφαλη μου την φεραν δωρο απτην Ταϊλάνδη ειδικα για την Ηρα...γενικα ειμαι ευκολη στα δωρα νεκροκεφαλη ας εχει κ ας ειναι οτι ναναι :ROFLMAO:)
 




Mozart

Active Member
9 Ιουνίου 2015
30
4
30
Καλά εντάξει είναι μια κούκλα δεν χορταίνω να κοιτάω τις φωτογραφίες της! Απλά ΘΕΑ!
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
τωρα αν πω οτι ειναι μια κουκλα θα γινω "γραφικος" οποτε θα πω οτι ειναι τρελο κουκλι και θα πρτωτοτυπισω ετσι! χαχαχα
Να την χαιρεστε και να περνατε παντα ομορφα κι ωραια και να χετε παντα ευχαριστες στιγμες!
 






Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
:LOL::ROFLMAO::LOL:
Το παιδι αμα εχει κεφια να στηθει για φωτο ειναι τρελο μωρο!:rolleyes:

Ευχαριστουμε ευχαριστούμε :X3::love::X3:

ΥΓ :το κινητο μαμιεται σημερις:mad:
 
  • Like
Reactions: Mozart and spyv


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.984
Βλεπετε εε..δεν χρειάζομαι παρακαλια εγω για να δωσω φωτος στον λαο..:ROFLMAO::rolleyes:
'Οχι καλέ, απλά σου παίρνει 2 χρονάκια, αλλά όταν βάλεις αναπληρώνεις για την καθυστέρηση!

Είναι πολύ χαρούμενο αυτό το σκυλί, κάτι που το κάνει αυτόματα υπερπανέμορφο! Kudos Μαρία!
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
@spyv εεεφφφτττααασσσεεεεεεε!!!:p

@Estranged το καλο πραμα αργει να γινει!:LOL:

Παρτε κ ενα blast from the past!

Η πρωτη πρωτη φωτο της Ηρας, 6 το πρωι, 6-1-13 , σε ενα μπασκετακι καπου στην Νικαια!

Screenshot_2015-06-23-19-19-01~2.jpg

Νανι με το παπακι της
Screenshot_2015-06-23-19-18-20~2.jpg

Καταληψη στο κρεββατι του Ρόι (κολληταρι)
Screenshot_2015-06-23-19-20-18~2.jpg

Ο Ρόι
Screenshot_2015-06-23-19-21-08~2.jpg

Νανι στριμωγμενη αναμεσα σε μαμα κ μπαμπα (σε ενα μπαρακι καπου στο Γκαζι)
Screenshot_2015-06-23-19-19-39~2.jpg

Τον πρωτο μας χειμωνα ζησαμε σε ενα διαμερισμα
Screenshot_2015-06-23-19-16-44~2.jpg

Δεμενη κ απορημενη
Screenshot_2015-06-23-19-17-26~2.jpg

Κ τα σημερινα μας χαλια...
:X3::X3::X3:
Screenshot_2015-06-23-19-13-59~2.jpg
Screenshot_2015-06-23-19-14-32~2.jpg
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
χαχα, καλα η φωτο που ειναι δεμενη με το βλεμα γεματο απορια ειναι απιστευτη!
Σαν κουταβι δεν λεω τιποτα...ειναι πολυ χνουδομπαλα!
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Χνουδομπαλα κ τα πατουσακια τοσο μα τοσο μαλακα σαν βελουδο...
ααχχ τα πατουσακια!:love:

Τωρα της εμεινε μονο η μπακα, ζεστη κ τρυφερή (καλα κ η γουνα δε λεω) αλλα σα την κοιλιτσα δεν εχει...:rolleyes:
 
  • Like
Reactions: Mozart




Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
ωραια παραλια εχετε στα μερη σας. Τυχερη η Ηρα. Ειναι σημαντικο να εχεις παραλια κοντα σου.τοσο για μπανιο οσο και για βολτα!
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ποταμι ακριβως πισω απτο σπιτι, τεχνητες λιμνες ενα μισαωρο αποσταση, καταρράκτη (ο Θεος να τον κανει) ενα 45λεπτο, θαλασσα στα 500m...μονο το υδατινο στοιχείο δεν μας λειπει εδω!
Τον χειμωνα παμε σχεδον καθε μερα στην παραλια για βολτα...τωρα που χουμε λιγη κινηση παραπάνω ( δε θελω να τρομαζουν διαφοροι κ με την σειρα τους να φρικαρουν κ την Ηρα με τις υστερίες τους...χωρια οτι ο ολος σκοπος ειναι να παει να τρεξει στην αμμουδια, να σκαψει, να κυνηγησει πετρες κλπ εε με κοσμο δεν γινεται ολο αυτο) οποτε κανουμε μια μικρη διαδρομη οπως φαίνεται κ απτις φωτος κ περνάμε στην διπλανη παραλια που εγγυημενα σε εκεινο το σημειο εισαι εσυ κ οι γλαροι παντα, χειμωνα καλοκαιρι.
 




ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Ποταμι ακριβως πισω απτο σπιτι, τεχνητες λιμνες ενα μισαωρο αποσταση, καταρράκτη (ο Θεος να τον κανει) ενα 45λεπτο, θαλασσα στα 500m...μονο το υδατινο στοιχείο δεν μας λειπει εδω!
Τον χειμωνα παμε σχεδον καθε μερα στην παραλια για βολτα...τωρα που χουμε λιγη κινηση παραπάνω ( δε θελω να τρομαζουν διαφοροι κ με την σειρα τους να φρικαρουν κ την Ηρα με τις υστερίες τους...χωρια οτι ο ολος σκοπος ειναι να παει να τρεξει στην αμμουδια, να σκαψει, να κυνηγησει πετρες κλπ εε με κοσμο δεν γινεται ολο αυτο) οποτε κανουμε μια μικρη διαδρομη οπως φαίνεται κ απτις φωτος κ περνάμε στην διπλανη παραλια που εγγυημενα σε εκεινο το σημειο εισαι εσυ κ οι γλαροι παντα, χειμωνα καλοκαιρι.
we hates you:p ειδικα για το bold
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU