Ήρα και Ζήνα


mariakapa

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2009
167
0
Aθηνα
Πανεμορφες!!! Harry3 να εισαι καλα και να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου!!!!
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Ευχαριστω και παλι

Μερικες παλιες φωτογραφιες με τις δυο καρδούλες μου.
Στην πρωτη η Ζηνα είναι μολις 7 μηνων. Στις άλλες είναι περιπου 2 ετων, στην Ξανθη και σε ορεινες διακοπες.







 




Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Φτου φτου! Να σου ζήσουν οι αγάπες σου! (Αυτή με τον ύπνο είναι όλα τα λεφτά! Κάτι μου θυμίζει πως κοιμόμαστε εμείς με τη διαφορά πως εγώ είμαι ολόκληρη γαιδούρα......:D:D:D)
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Συνεχεια μαλωνουμε ποιος θα κοιμηθει αγκαλια με την Ζηνα. Φυσικα η Ζηνα προτιμαει σχεδον παντα τον μπαμπακούλη της :):)
 




Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Συνεχεια μαλωνουμε ποιος θα κοιμηθει αγκαλια με την Ζηνα. Φυσικα η Ζηνα προτιμαει σχεδον παντα τον μπαμπακούλη της :):)
Την βρήκες μικρή και βολική τη Ζήνα ε???? Γιατί δεν την αφήνεις στην κορούλα σου να κοιμάσε εσύ με την Ήρα??? Σου πέφτει μεγαλούτσικη?:p
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Η Ηρα παραείναι κυριαρχικη για να της επιτρεπεται να κοιμαται στο κρεβατι μαζι μας.
Εξαλλου μετα θα πρεπει να αλλαξει μερος υπνου η γυναικα μου γιατι απλά δεν θα χωραει και φυσικα πρεπει να αλλαζει σεντονια και σκεπασματα κάθε μερα λογω της τριχαρας της Ηρας, του χωματος στα ποδια κλπ :D

Η Ηρα είναι μαζι μου ολη τη μερα και η Ζηνα ολη τη νυχτα. Είναι ο,τι πιο δικαιο μπορω να κανω :)

Επισης οι υποχρεωσεις της Ζωης μεγαλωσαν αρκετα (παμε τριτη δημοτικου), η Ζηνα θελει παιχνιδια στο κρεβατι και η Ζηνα την ενοχλει και δεν την αφηνει να κοιμηθει.
Αρκετες φορες η Ζωη βγαζει την Ζηνα εξω από το δωματιο της για να ησυχασει :D
 
Last edited:


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Και δυο σημερινες. Κονγκ με υπερσυμπιεσμενο κοτοπουλο χαρη στον δυνατο μου αντιχειρα :D

Η βροχη μας εκλεισε μεσα Κυριακατικα.
Βγηκαμε ομως δυο φορες μεχρι τωρα.



 


Darkness

Well-Known Member
8 Απριλίου 2010
792
4
Καλά, η φωτό με το φιλάκι της μικρής στη μεγάλη είναι όλα τα λεφτά!! :)

Κούκλες και οι δύο, να τις χαίρεσαι:)
 


aris83

Well-Known Member
17 Απριλίου 2010
202
0
Γέρακας
Είσαι τυχερός άνθρωπος να χαίρεσαι την οικογένεια σου και πραγματικά τα 3 κοριτσάκια σου είναι κούκλες να σου ζήσουν
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Άρη, βάζω αυτό το ποστ σ' αυτό το νήμα μια και το άνοιξες ειδικά για την Ήρα και τη Ζήνα ώστε να το δεις σίγουρα και να μην ανοίγω κιόλας άλλο. Σκεφτόμουν λοιπόν σήμερα ότι ίσως θα έπρεπε κάπως να δεις τα βίντεο της σειράς Dogtown του National Geographic, απ' όπου θα πάρεις σίγουρα ιδέες για την περαιτέρω εκπαίδευση και τη συμπεριφορά της Ήρα. Τα σκυλιά του καταφυγίου αυτού είναι από πολλά διαφορετικά background και εμφανίζουν πολλές ιδιαιτερότητες. Είναι πολύ χρήσιμο ντοκυμαντέρ που υπογραμμίζει το πόσο χρονοβόρα είναι η εκπαίδευση και οι διορθώσεις της συμπεριφοράς.