Ήρθαμε σπίτι!






Moutsi Moutsi

Well-Known Member
11 Μαϊου 2018
95
85
43
Αττική
gkiouzelis.wordpress.com
Να σας ζήσειιιιι!!! Πολύ γλυκούλι είναι!! Κι εγώ είμαι νέος με τα σκυλάκια! Μόλις χθες πήρα κι εγω ενα γερμανικό ποιμενικο 2 μηνών! Κι εμενα ετσι ακριβως τα κανει παντου! Εβαλα το dettol αρεομμένο με νερό σενα μπουκάλι με φυσητυρα, σαν σπρέη δεν ξερω πως λεγεται :)rolleyes: δεν ξερω πως να το πω: εχει μπροστα αυτο πουχει κ το Αζαξ για τα τζάμια!) και τον αφηνω να τα κανει όπου θελει κ μετα με χαρτί τα μαζευω κ μετα ριχνω κ το dettol και δεν μυριζει τίποτα ασχημο! Μεχει σώσει! (y) Αλλα η αγρυπνία... αγρυπνία!

Ενα σου λέω! Μόλις έφτιαξα ένα φραπόγαλο!

Cheers..!

(Σςςςς κοιμήθηκε...!)

:);););)
 
  • Like
Reactions: Zodi and N_B




Ευαγγελία1987

Well-Known Member
20 Απριλίου 2018
77
33
Σκύλο ΔΕΝ διαλέγουμε. Κοιτάμε πο τα αδέσπτα ποιός έχει πιό πολύ ανάγκη.

Με εκατομμύρια αδέσποτων στην Ελλάδα, οτιδήποτε άλλο είναι απαράδεκτο.
 




Ευαγγελία1987

Well-Known Member
20 Απριλίου 2018
77
33
Και ΟΚ, τώρα μετά αο διάβασμα και ψάξιμο (LOL δεν είναι κολλέγιο του γιού) πήρατε ένα μωρό. Να σας ζήσει!! Βεβαίως ν τον στειρώσετε μόλις ωριμάσει σεξουαλικά. ΄ταν δηλαδή αρχίσει να σηκώνει το πόδι για την ανάγκη του.

Η στείρωση είναι απαραίτητη για να σταματήσει η παραγωγή νέων αδέσποτων. Και για να μην παιδεύεται ο σκύλος κάθε φορά που μυρίζει θηλυκιά σε οίστρο. Μακροπρόθεσμα, φυσικά προστατεύει και απο καρκίνους του αναπαραγωγικού συστήματος.
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Σκύλο ΔΕΝ διαλέγουμε. Κοιτάμε πο τα αδέσπτα ποιός έχει πιό πολύ ανάγκη.

Με εκατομμύρια αδέσποτων στην Ελλάδα, οτιδήποτε άλλο είναι απαράδεκτο.
Δεν είμαι υπεύθυνος για όλα τα άτυχα πλασματα αυτού του τόπου. Θα ήθελα να βοηθήσω, και βοηθάω πολλά. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορώ να ψάξω και να βρω κάτι που ταιριάζει στον τρόπο ζωής μου.και τα θέλω μου.
Απαράδεκτο είναι να πετάγεσαι και να λες ιστορίες γενικά και αόριστα.
 


Penguin

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2017
621
1.187
28
Έτσι μαυροτσούκαλος που είναι, και για το καλό της αναπαραγωγικής του υγείας, βεβαίως, βεβαίως, αν έπαιζε κανένα ρομάντζο ανάμεσα σε Κούρο και γκρέμλιν εγώ να ξες ένα κουτάβι θα το έπερνα για να μην μείνει αδέσποτο.
 
  • Like
Reactions: vasilis_mike


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Και ΟΚ, τώρα μετά αο διάβασμα και ψάξιμο (LOL δεν είναι κολλέγιο του γιού) πήρατε ένα μωρό. Να σας ζήσει!! Βεβαίως ν τον στειρώσετε μόλις ωριμάσει σεξουαλικά. ΄ταν δηλαδή αρχίσει να σηκώνει το πόδι για την ανάγκη του.

Η στείρωση είναι απαραίτητη για να σταματήσει η παραγωγή νέων αδέσποτων. Και για να μην παιδεύεται ο σκύλος κάθε φορά που μυρίζει θηλυκιά σε οίστρο. Μακροπρόθεσμα, φυσικά προστατεύει και απο καρκίνους του αναπαραγωγικού συστήματος.
Επίσης μην μας ζαλίσεις με όλα τα κακά του κόσμου. Και η στείρωση μπίζνα είναι και δεν είναι αναγκαία... Μπορεί κανείς απλά να προσεχει.
 
Last edited:


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Εσείς των φιλοζωικών, όχι ολοι,μα οι περισσότεροι ,έχετε φορέσει παρωπίδες και είστε τόσο κουραστικοί, που αντί να προσελκύσετε τον κόσμο ,τον απωθείτε. Και δεν μιλαω για άτομα εγγεγραμμένα σε φιλοζωικά σωματεία απαραίτητα ,μιλάω για άτομα που μιλανε με το ιδιο στυλακι με το δικό σας. Απευθύνομαι σε εσένα @Ευαγγελία1987
 


stefanosk

Well-Known Member
9 Μαρτίου 2018
261
295
Ανάβυσσος
Και ΟΚ, τώρα μετά αο διάβασμα και ψάξιμο (LOL δεν είναι κολλέγιο του γιού) πήρατε ένα μωρό. Να σας ζήσει!! Βεβαίως ν τον στειρώσετε μόλις ωριμάσει σεξουαλικά. ΄ταν δηλαδή αρχίσει να σηκώνει το πόδι για την ανάγκη του.

Η στείρωση είναι απαραίτητη για να σταματήσει η παραγωγή νέων αδέσποτων. Και για να μην παιδεύεται ο σκύλος κάθε φορά που μυρίζει θηλυκιά σε οίστρο. Μακροπρόθεσμα, φυσικά προστατεύει και απο καρκίνους του αναπαραγωγικού συστήματος.
Ποιό είναι επιτέλους το προβλημά σου ?
Σταμάτα αυτή την προπαγάνδα υπέρ του γενικού ΑΚΡΩΤΗΡΙΑΣΜΟΥ όλων γενικώς των ζώων.
Μήπως να στειρωθείς εσύ γιά να μην διαιωνισθεί η συνομοταξία πού ανήκεις.
Δυστυχώς κάποιοι μπορεί να σε παίρνουν στα σοβαρά.
Όσο για τους καρκίνους του αναπαραγωγικού συστήματος και άλλων ασθενειών πού αποφεύγονται υπάρχουν και άλλες τόσες που δημιουργούνται.
Διάβασε αυτό μπάς και ξεστραβωθείς.
https://www.skylakos.gr/οι-επιπτώσεις-της-στείρωσης-στην-υγεί/

Αυτό πού κάνεις δεν είναι πιά απλό τρολάρισμα αλλά καταντάει μονομανία.

Αυτά και ας κοιτάξει ο admin τα post σου.
 
  • Like
Reactions: N_B and theokets






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU