Αγαπησιάρικες φώτο!! <3










vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
είναι μερικές φωτογραφίες που τις βλέπεις και απλά νιώθεις οτι αυτός ο άνθρωπος δε μπορεί να ταιριάξει περισσότερο με άλλο σκυλί απο αυτό που κρατά στην αγκαλιά του,και φυσικά αυτά είναι λιγα απο τα δείγματα που έχουν ανέβει στο θέμα,τα πιο "χτυπητα" για τα δικά μου μάτια
 


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Αχχχ νοσταλγησα κ εγω εκεινες τις μερες που η Ευουλα ηταν μια σταλια και κοιμοταν πανο ακριβως απτο κεφαλι μου
...292819_101503064773&.jpg
 






Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Αχχχ νοσταλγησα κ εγω εκεινες τις μερες που η Ευουλα ηταν μια σταλια και κοιμοταν πανο ακριβως απτο κεφαλι μου
...View attachment 33551
δεν έχω λόγια για να την περιγράψω κάθομαι πέντε λεπτά και κοιτάω σα χαζός
 










Lucimar

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
664
14
Ιωάννινα
είναι μερικές φωτογραφίες που τις βλέπεις και απλά νιώθεις οτι αυτός ο άνθρωπος δε μπορεί να ταιριάξει περισσότερο με άλλο σκυλί απο αυτό που κρατά στην αγκαλιά του,και φυσικά αυτά είναι λιγα απο τα δείγματα που έχουν ανέβει στο θέμα,τα πιο "χτυπητα" για τα δικά μου μάτια
Αυτό που λες το λέει ο φίλος μου κάθε μέρα,μου λέει ίδιες είστε με τη Λούση,δε θα μπορούσατε να ταιριάζετε πιο πολύ!! Ίδιος χαρακτήρας,ίδια ανυπομονισία για όλα,το ίδιο λιγούρες,το ίδιο αγαπησιάρες και αγκαλίτσες καθώς και το ίδιο πείσμα!! :D