Αγαπητέ Σκύλε


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
Αγαπητέ Σκύλε

Τα πιάτα με την εκτύπωση ποδιού επάνω είναι δικά σας και περιέχουν το φαγητό σας. Τα άλλα πιάτα είναι δικά μου και περιέχουν τα τρόφιμα μου. Παρακαλώ σημειώστε, οτι η τοποθέτηση του ποδιού σας μέσα στο πιάτο μου δεν δικαιολογεί το αίτημα να γίνει τροφή και πιάτο σας και δεν το βρίσκω καθόλου καλαίσθητο.

Η σκάλα του σπιτιού δεν είναι μια πίστα. Το να με κερδίσεις στο κατέβασμα δεν είναι το αντικείμενο. Tο να με πετάξεις κάτω δεν βοηθά, επειδή κατρακυλάω γρηγορότερα από ό, τι μπορείτε να τρέξετε.

Δεν μπορώ να αγοράσω τίποτα μεγαλύτερο από ένα υπέρδιπλο κρεβάτι. Λυπάμαι πολύ γι 'αυτό. Δεν νομίζω ότι θα συνεχίσω τον ύπνο στον καναπέ για να εξασφαλίσω την άνεσή σας. Τα σκυλιά μπορούν πράγματι να κουλουριαστούν αναπαυτικά και σε μια μπάλα όταν κοιμούνται. Δεν είναι απαραίτητο να κοιμηθούν κάθετα μεταξύ τους απλώνοντας το σώμα τους στο μεγαλύτερο δυνατό βαθμό. Γνωρίζω επίσης ότι τεντόνοντας τις ουρές ευθεία και έχοντας γλώσσες να κρέμονται έξω από το άλλο άκρο, για να μεγιστοποιήσετε το διάστημα δεν είναι παρά σαρκασμός.

Για τελευταία φορά, δεν υπάρχει μυστική έξοδος από το μπάνιο. Εάν από κάποιο θαύμα φτάσω πρώτος εκεί και καταφέρω να κλείσω την πόρτα, δεν είναι απαραίτητο να ξύνετε, κλαίτε, ή προσπαθήστε να γυρίσετε το πόμολο για να ανοίξετε την πόρτα. Πρέπει να βγώ από την ίδια πόρτα που μπήκα.

Η σωστή σειρά είναι: φιλί, μετά οσμή πισινού άλλου σκύλου. Δεν μπορώ να το τονίσω αυτό αρκετά!

Για την δικιά σας χάρη, αγαπητά μου κατοικίδια, έχω τοποθετήσει το ακόλουθο μήνυμα στην μπροστινή πόρτα μας:

Κανόνες για τις μη-ιδιοκτήτες κατοικίδιων ζώων που επισκέπτονται και διαμαρτύρονται για τα κατοικίδια ζώα μας:

1. Ζουν εδώ. Εσύ όχι.
2. Εάν δεν θέλετε τις τρίχες τους στα ρούχα σας, μείνετε μακριά τα έπιπλα.
3. Μου αρέσουν τα κατοικίδια ζώα μου πολύ καλύτερα από τους περισσότερους ανθρώπους.
4. Για σας, είναι ένα ζώο. Για μένα, αυτός είναι ένα υιοθετημένο γιος / κόρη που είναι μικρό, τριχωτό, περπατάει στα τέσσερα και δεν μιλά καθαρά.

Τα σκυλιά είναι καλύτερα από τα παιδιά ... τρώνε λιγότερο, δεν ζητούν χρήματα συνέχεια, είναι πιο εύκολο να εκπαιδευσεις, έρχονται συνήθως όταν τους το ζητάς, ποτέ δεν οδηγούν το αυτοκίνητό μου, δεν συχνάζουν με φίλους που χρησιμοποιούν ναρκωτικά, δεν καπνίζουν ή πίνουν, δεν χρειάζεται να αγοράσουν την τελευταία μόδα, δεν φορούν τα ρούχα σας, και δεν χρειάζονται εκατομύρια για το κολέγιο - και εάν μείνουν έγκυος, θα μπορώ να πωλήσω τα παιδιά τους.

αγνωστος συγγραφέας
 
Last edited:




amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Τα σκυλιά είναι καλύτερα από τα παιδιά ... τρώνε λιγότερο, δεν ζητούν χρήματα συνέχεια, είναι πιο εύκολο να εκπαιδευσεις, έρχονται συνήθως όταν τους το ζητάς, ποτέ δεν οδηγούν το αυτοκίνητό μου, δεν συχνάζουν με φίλους που χρησιμοποιούν ναρκωτικά, δεν καπνίζουν ή πίνουν, δεν χρειάζεται να αγοράσουν την τελευταία μόδα, δεν φορούν τα ρούχα σας, και δεν χρειάζονται εκατομύρια για το κολέγιο - και εάν μείνουν έγκυος, θα μπορώ να πωλήσω τα παιδιά τους.

αγνωστος συγγραφέας
:D
 






ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Τα σκυλιά είναι καλύτερα από τα παιδιά ... τρώνε λιγότερο, δεν ζητούν χρήματα συνέχεια, είναι πιο εύκολο να εκπαιδευσεις, έρχονται συνήθως όταν τους το ζητάς, ποτέ δεν οδηγούν το αυτοκίνητό μου, δεν συχνάζουν με φίλους που χρησιμοποιούν ναρκωτικά, δεν καπνίζουν ή πίνουν, δεν χρειάζεται να αγοράσουν την τελευταία μόδα, δεν φορούν τα ρούχα σας, και δεν χρειάζονται εκατομύρια για το κολέγιο - και εάν μείνουν έγκυος, θα μπορώ να πωλήσω τα παιδιά τους.
Ισοπεδωτικό μεν, χιουμοριστικό δε.

Ωραίο. :)
 






George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
τρώνε λιγότερο, ΣΩΣΤΟ
δεν ζητούν χρήματα συνέχεια, ΣΩΣΤΟ
είναι πιο εύκολο να εκπαιδευσεις, ΣΩΣΤΟ
έρχονται συνήθως όταν τους το ζητάς, ΣΩΣΤΟ
ποτέ δεν οδηγούν το αυτοκίνητό μου, ΣΩΣΤΟ
δεν συχνάζουν με φίλους που χρησιμοποιούν ναρκωτικά, ΧΜ.. ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ
δεν καπνίζουν ή πίνουν, ΣΩΣΤΟ
δεν χρειάζεται να αγοράσουν την τελευταία μόδα, ΣΩΣΤΟ
δεν φορούν τα ρούχα σας, ΣΩΣΤΟ
και δεν χρειάζονται εκατομύρια για το κολέγιο - ΣΩΣΤΟ
και εάν μείνουν έγκυος, θα μπορώ να πωλήσω τα παιδιά τους ΣΩΣΤΟ

ορίστε 10 στα 11 σωστά
 








Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Το περίεργο είναι ότι το Μουφ ασχολείται με τις κάλτσες μου μόνον αν του έχω πάρει όλα τα πρώην αρκούδια, νυν παρτάλια του και το έχω αγνοήσει ενώ θέλει να παίξει και να με σηκώσει πάνω, συνήθως από φάση που χαλαρώνω. Φέρνει λοιπόν μια κάλτσα μου για να παίξει διελκυστίνδα! Στην αρχή που το είχα πάρει έπαιρνε καμιά φορά κάλτσα ή μπλουζάκι και καθόταν αγκαλιά, μάλλον διότι φοβόταν ότι θα το εγκαταλείψω, έτσι που έφευγα το πρωί προς άγνωστη κατεύθυνση. Τώρα έχει σταματήσει κάτι τέτοια.

Τις δικές σας κάλτσες τις σκίζει? Τι κάνει με αυτές?

Από τη λίστα, το μόνο που δεν είναι σωστό στην περίπτωση Μουφ αφορά στο φαΐ του διότι ως γνωστόν πατάει κάτι αγριομπούκια άλλο πράμα!
 






Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Δεν μπορώ να αγοράσω τίποτα μεγαλύτερο από ένα υπέρδιπλο κρεβάτι. Λυπάμαι πολύ γι 'αυτό. Δεν νομίζω ότι θα συνεχίσω τον ύπνο στον καναπέ για να εξασφαλίσω την άνεσή σας. Τα σκυλιά μπορούν πράγματι να κουλουριαστούν αναπαυτικά και σε μια μπάλα όταν κοιμούνται. Δεν είναι απαραίτητο να κοιμηθούν κάθετα μεταξύ τους απλώνοντας το σώμα τους στο μεγαλύτερο δυνατό βαθμό. Γνωρίζω επίσης ότι τεντόνοντας τις ουρές ευθεία και έχοντας γλώσσες να κρέμονται έξω από το άλλο άκρο, για να μεγιστοποιήσετε το διάστημα δεν είναι παρά σαρκασμός.
Μα αν ειναι δυνατον. . . ολα τα ιδια κανουν!!!!:D

Τελειο το post σου!!! :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.115
Μηνύματα
895.843
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981