Αγγελίες




Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
με "ω" ....ίσως να σκέφτηκε πώς πρέπει να ανοίξει μια φάρμα ο τύπος δεν εξηγείται.
Αυτό σκέφτηκα κι εγώ, αλλά στη φάρμα δεν θα του χρειαστεί σόμπα, θερμοσίφωνα, στεγνωτήριο (δεδομένου του Καλαμποκιστανικού κλίματος) και κουζίνα;;:confused:
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Εξαρτάται πόσο χρονών είσαι. Εγώ το γράφω με ω...:cool:
Είσαι λυκόπουλο, γι'αυτό! :p

Υ.Γ ναι με εχει πιασει η βλακεια μου !!
Δικαιολογείσαι απόλυτα! Περιμένεις κουτάβι! :p

----------

Στις φάρμες δεν πλένονται? Δεν βάζουν μπουγάδες? Δεν μαγειρεύουν?
 


christaras

Member
11 Μαϊου 2013
13
1
ΠΑΤΡΑ
εδώ και 1 μήνα το σκυλάκι αυτό έχει κατασκηνώσει στο σπίτι μου.επειδή εχω 2 σκυλιά δεν μπορω να το κρατήσω και όποιος το θέλει χαρίζεται..είναι αρσενικό έχει και λουράκι και του εχω βάλει σπρευ για τα τσιμπούρια.αν ενδιαφέρετε κάποιος ασ στύλει pm.IMG_0886.jpg
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Εδώ που το έβαλες christaras, δεν θα το δει κανείς.
Προσέχετε, τι ποστάρετε και που;
 














Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
ΤΣΙΑΟΥΑ. 2 μηνών, πανέμορφα για να τα χαρίσετε στα παιδιά σας ή σε φίλους σας. Μόλις τα δειτε θα τα αγαπήσετε. Τιμή ευκαιρίας λογω αναχώρησης στο εξωτερικό. Από υγιείς γονείς που είναι τσιάουα και πεκινουά., τιμή 50€, συζητήσιμη
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Μεχρι να διαβάσω όλη τη φράση, έβγαζα καπνους...τηλέφωνο δεν έβαλες όμως, ενδιαφερομαι για ένα ΤΣΙΑΟΥΑ
 


spyrval

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2013
75
0
ΤΣΙΑΟΥΑ. 2 μηνών, πανέμορφα για να τα χαρίσετε στα παιδιά σας ή σε φίλους σας. Μόλις τα δειτε θα τα αγαπήσετε. Τιμή ευκαιρίας λογω αναχώρησης στο εξωτερικό. Από υγιείς γονείς που είναι τσιάουα και πεκινουά., τιμή 50€, συζητήσιμη
Η αναχώρηση στο εξωτερικό συνέπεσε με τη γέννα, γκαντεμιά για τους ανθρώπους. Όλα συζητήσιμα,τιμή, αν είναι σκύλος ή ποντίκι, τσιάουα ή πεκινάουα κλπ
 




ploutos

Member
19 Ιουλίου 2013
11
1
s.africa
διαβασα και αηδιασα. απατεωνες βρωμεροι και τρισαθλιοι. ειναι δυνατον να υπαρχουν αυτοι οι τυποι?
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
ζητειται καθαροαιμο θηλυκο beagle για ζευγαρωμα. Μονο σοβαρες προτασεις. Πέτρος Θεσσαλονικη 6948646512
Όταν λες σοβαρές προτάσεις εννοείς με σκοπό το γάμο ε;