Αγγελίες


eadie

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2008
246
0
αθηνα
παρακαλω το εν λογω πιτ μπουλ να ειναι δεκτικο στα φιογκακια και στα ρουχαλακια (αν γινεται να εχει και στυλιστικη αποψη) και να ειναι φιλικο και παιχνιδιαρικο με τα αλλα ζωακια.σε περιπτωση που δεν βρεθει,ανταλλαζω την ιντη μου με ημιαιμο μπαρμπουνι εως 2 ετων.ευχαριστω.
 




greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
paντωσ για ν α σας προετοιμάσω... υπάρχουν πολλά πτ ιδανικά για ξαπλες και καναπεδες...
Και βεβαια .Ειναι μια αποδειξη του ποσο κακο κανουν μερικοι ιδιοκτητες στα ζωα τους.
 


giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
Η ηλιθιοτητα του ανθρωπου.... : κουταβι απο πατερα αγριο, κουαβι rott μεχρι 5 κιλα,
Σκυλος πωλειται 2000Ε
εγω θα κανω το αλλο θα διασταυρωσω ενα rott ενα γερμανικο ενα κανις και ενα τσιουαουα και θα πω 500ευρω η ρατσα ε αφου ειναι 4 ρατσες 2000 το ενα απο αυριο ανοιγω το εκτροφειο.. θελει κανεις?:maria::cool::rolleyes: χαχχαχαχαχα θα ειναι 4 σε ενα μεγαλα οσο το rott και το γερμανικο θα τρωνε οπως το τσιουαουα και θα εχουν το τριχωμα του κανις.:D

Αυτο ειναι που λεμε : μπροστα στη βλακεια και οι θεοι ειναι ανισχυροι:eek::maria:

Και δε με νοιαζει τιποτα αλλο μονο τα καιμενα τα ζωα που το ποιο πιθανο ειναι να καταλιξουν στο δρομο να τρωνε πετρες και ξυλο...και μετα
"ενα κακο σκυλι μου ορμισε"

Ρε αμα λεω εγω οτι οποιος θελει σκυλι πρεπει να περναει απο ψυχιατρο σαν να θελειε να υοθετισει παιδι...γινομαι υπερβολικος:mad:

Παντως η ιδιεα του ψυχιατρου ειναι πολυ καλη δεν μπορειτε να πειτε ε? :rolleyes:
Και οποιος λεει μλκιες για την ανατροφη του σκυλου..να του κανουμε οτι λεει...
πχ "θα κανω το σκυλο καλο φυλακα και αγριο και θα του ριχνω και καμια με κανενα ξυλο" τοτε θα του που οκ...εγινε αλλα ενα να σου μαθουμε και να τον αρχιζουμε μετα:D
οχι οχι δεν ειμαι κακος απλα βρε να μη μαθει να δερνει καλα το αφεντικο αυτο? ε να του μαθουμε:cool::D
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
"Καλημέρα,
Ζητώ κουτάβι, αρσενικό, μπόξερ σε λογική τιμη.
Δε με ενδιαφέρουν καθαροαιμίες και χαρτιά.
Προτιμώ καφε ασπρο αλλα αν πάλι είναι και μπλε μαρε, το ίδιο θα το αγαπήσω.
Στείλτε pm ή email *************
Ευχαριστω,
Παναγιώτης"

Τι άλλο θα ακούσουμε....
 
Last edited by a moderator:


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
"ΝΤΟΓΚΟ ΚΑΝΑΡΙΟ κουτάβια και μεγάλα, άριστοι φύλακες και σωματοφύλακες, πολύ μυώδη και οξυδερκή,πολύ ευέλικτα,κατάλληλα για υψηλές θερμοκρασίες,δεν γαβγιζουν πολύ,μεταφερονται εύκολα,υπάκουα κ αγαπάνε τα παιδια.ΒΛΕΠΕΤΕ ΓΟΝΕΙΣ.Με full pedigree.Επίσης συνεργαζόμαστε με εκτροφεία Ισπανίας,Πολωνίας,Γερμανίας και Η.Π.Α για όποιον ενδιαφέρετε για εισαγωγή κουταβιού.Άριστες τιμές.ΔΕΚΤΕΣ εξετάσεις,συγκρίσεις,επιβιβάσεις κ ότι έχει σχέση με την φυλή.Τηλ.xxxxxxxxxxxxxx"

Κανουμε και εισαγωγές τώρα !!!!
Και επιβιβάσεις !!!!!
Και μεταφέρονται έυκολα (Τα Ντόγκο Κανάριο :eek: ) και δεν γαυγίζουν και αντέχουν στον κάυσωνα !!
Ολα τα κάνουν και συμφέρει :)

Τι άλλο θα ακούσω σε αυτή την ζωή :):)
 




Vasoulini

Member
5 Οκτωβρίου 2008
20
0
Γειά σας! Ψαχνω αρσενικό γαλλικό bulldog σε οικονομικη τιμή. Όποιος γνωρίζει που μπορώ να βρώ ή καποια προσφορά ας επικοινωνίσει μαζί μου.
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Γειά σας! Ψαχνω αρσενικό γαλλικό bulldog σε οικονομικη τιμή. Όποιος γνωρίζει που μπορώ να βρώ ή καποια προσφορά ας επικοινωνίσει μαζί μου.

είσαι σε λάθος τόπικ
εδώ διακωμοδούμε αγγελίες απο διάφορες πηγές,δεν βάζουμε αγγελίες

Για γαλλάκια απ ότι ξέρω υπάρχουν πολλοί και πολύ καλοί εκτροφείς στην Ελλάδα.

Πάρε τηλ τον ΚΟΕ και ζήτα εκτροφείς για την φυλή που ενδιαφέρεσαι


Καλή η παρατήρηση της moderator περί προσφοράς
 
Last edited:


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Μπορεί να μην έχω μπόξερ μπλε μαρέ :)maria::paja1:) αλλά ορίστε μερικές νέες:

ΚΟΚΕΡ καθαρόαιμα 2 θηλυκά, κανελί, μικρόσωμα, εμβολιασμένα, 3 και 1,5 ετών, κατάλληλα για αναπαραγωγή, για ζωόφιλους με κήπο, συνολική τιμή 500 ευρώ
(...αλλά που να βρεις ζωόφιλο με κήπο που να αναπαράγει τη σήμερον...)

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΑΣΚΙ ΜΑΛΑΜΟ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΧΩΡΙΣ ΜΠΛΕ ΜΑΤΙΑ
(έχω εγώ ένα χάσκυ... μάλαμα!)

ζητω να μου χαρισουν σκυλακι πεκινουα,σιχ τσου,τσοου-τσοου οποιασδηποτε ηλικιας..ειτε νεογεννητο κουταβακι λαμπραντορ,λυκοσκυλο,σαρπει,μποξερ..
(φαντάζομαι σου κάνει ένα πεκινουά 15 ετών κι ένα λυκόσκυλο 2 ημερών που μου βρίσκονται. Ε?)

Panemorfos Tekel(Datshund) onerevete na gnorisi ena koritsi...
(Ω! Τι ρομαντικό!)

basset θηλυκο για ζευγαρωμα με basset-pit bull
(κάτσε... τα θηλυκά πιτ γιατί τα απορρίπτουμε? Είναι κοντός ο γαμβρός?)

tha ithela ena kutavaki shihtzu gia na mou kani parea giati mou aresun ta katikidia :)
(αράχνες δεν έχει το σπίτι σου?)

ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΓΕΝΑ ΡΟΤ ΒΑΙΛΕΡ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΥ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΠΤΗΓΜΕΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ,ΑΡΙΣΤΗ ΦΥΚΑΚΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΖΩΝ.ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣΑΓΟΓΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΕΟΛΟΓΙΚΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ. ΤΙΜΕΣ ΣΥΖΗΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ Κ ΠΕΤ ΣΟΠ ΑΠΟ 500ΕΥΡΟ
(από πού να σε πιάσω εσένα? Άστο!)

ΝΤΟΓΚΟ ΚΑΝΑΡΙΟ.κουτάβια?-Ναι. Μεγαλύτερα?-Ναι.Δυνατοι φύλακες/αγρια?-Ναι.Χαρτιά?-Ναι.Γονείς Βλέπουμε?-Ναι.Γαβγίζουν πολύ?- Οχι,δαγκώνουν όμως.Για διαμέρισμα?-Άριστα,ανθρωπεκεντρικά.Με τη ζέστη?-Ελλας-Ισπανία ίδιο κλίμα.Κεφάλι,πόδια,στήθος?-Βλέπε φώτο. Βοήθεια για Εισαγωγή?-Βεβαίως από Κ.Νήσους,Ισπανία,Η.Π.Α.κ.α Εκπαιδεύσιμα?-Στο μέγιστο.Είχα/έχω..κλπ?-Ξεχαστε τα,δεν θα βρείτε καλύτερη φυλή,όλα σενα-πείρα σε Ροτβαϊλερ,Πιτ Μπουλ,Καυκάσου,Κ.Ασίας,Ελλ.Ποιμενικό-. Περιοχή?-Κόρινθος. ΤΙΜΕΣ?-άριστες.
(αυτός πρέπει να 'ναι ο ίδιος που έβαλε η Έλενα. Προσέλαβε διαφημιστή φαίνεται :maria:)

01 Οκτωβρίου γεννήθηκαν καθαρόαιμα αρσενικά Maltese, όχι απο εκτροφείο αλλά από ιδιώτη!! Αν ενδιαφέρεστε να αποκτήσετε ένα γλυκύτατο μαλτεζάκι, μπορείτε να επικοινωνήσετε είτε μέσω e-mail, είτε στο ********, Κατερίνα (στην φωτογραφία φαίνεται η πανέμορφη μανούλα, η Milou!!)
(ΟΥΑΟΥ! Όχι από εκτροφείο!!! Τρέχτε όσο ακόμα είναι μικρά!!!)

Ενδιαφέρομαι άμεσα για ζευγάρωμα με τζακ ρασσελ. Περιοχή Θεσσαλονίκης μόνο. Ευχαριστώ
(γούστα είναι αυτά... εγώ προτιμώ τους άντρες!)

ζητητε νυφη
(το λακωνίζειν... κ.λπ κ.λπ)
 


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
ΝΤΟΓΚΟ ΚΑΝΑΡΙΟ.κουτάβια?-Ναι. Μεγαλύτερα?-Ναι.Δυνατοι φύλακες/αγρια?-Ναι.Χαρτιά?-Ναι.Γονείς Βλέπουμε?-Ναι.Γαβγίζουν πολύ?- Οχι,δαγκώνουν όμως.Για διαμέρισμα?-Άριστα,ανθρωπεκεντρικά.Με τη ζέστη?-Ελλας-Ισπανία ίδιο κλίμα.Κεφάλι,πόδια,στήθος?-Βλέπε φώτο. Βοήθεια για Εισαγωγή?-Βεβαίως από Κ.Νήσους,Ισπανία,Η.Π.Α.κ.α Εκπαιδεύσιμα?-Στο μέγιστο.Είχα/έχω..κλπ?-Ξεχαστε τα,δεν θα βρείτε καλύτερη φυλή,όλα σενα-πείρα σε Ροτβαϊλερ,Πιτ Μπουλ,Καυκάσου,Κ.Ασίας,Ελλ.Ποιμενικό-. Περιοχή?-Κόρινθος. ΤΙΜΕΣ?-άριστες.
(αυτός πρέπει να 'ναι ο ίδιος που έβαλε η Έλενα. Προσέλαβε διαφημιστή φαίνεται :maria:)
Ειδες τι λεφτά βγάζουν απο την αναπαραγωγή, τις εισαγωγές και τις επιβιβασεις ;)
Ανέβηκαν οι δουλειές και έκαναν προσλήψεις προσωπικού ;)
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΓΕΝΑ ΡΟΤ ΒΑΙΛΕΡ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΥ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΠΤΗΓΜΕΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ,ΑΡΙΣΤΗ ΦΥΚΑΚΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΖΩΝ.ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣΑΓΟΓΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΕΟΛΟΓΙΚΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ. ΤΙΜΕΣ ΣΥΖΗΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ Κ ΠΕΤ ΣΟΠ ΑΠΟ 500ΕΥΡΟ
(από πού να σε πιάσω εσένα? Άστο!)
Να και κάτι που δεν ήξερα!!!
Όσο ζεις, μαθαίνεις!!! Οι γονείς του Ρότ Βάιλερ (Γερμανικό ονοματεπώνυμο) είναι εισαγωγείς!!! Τι εισάγουν άραγε? Αμάξια από Γερμανία? Να μας πουν τα κόλπα να φέρουμε κι εμείς ένα πτηνό (φθηνό)

Τα ζα, των ζων

:eek:
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Α ρε Chloe, ζωγράφισες σήμερα! Έλιωσα στο γέλιο με τα σχόλια, να'σαι καλά! Επι της ουσίας... Πιάσε τον έναν και χτύπα τον άλλον... (δεν έχουμε και εικονίδιο να τραβάει τα μαλλιά του!).
 










Mary_25

New Member
18 Ιουλίου 2008
1
0
Παιδιά γεια σας! Διαβάζοντας αυτό το topic δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό να ανεβάσω αυτή την αγγελία. Απολαύστε :p

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ 150 ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΒΟΥΝΙΣΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ "ΚΕΔΡΩΝΑ" ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ - ΝΟΜΟ ΠΕΛΛΑΣ ΤΗΛ

(Τα μόνα κατσίκια στην αγορά με δικαιώματα :D)
 




LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΓΕΝΑ ΡΟΤ ΒΑΙΛΕΡ ΑΠΟ ΑΡΙ ΣΤΟΥ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΠΤΗΓΜΕΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ,ΑΡΙΣΤΗ ΦΥΚΑΚΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΖΩΝ.ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣΑΓΟΓΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΕΟΛΟΓΙΚΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ. ΤΙΜΕΣ ΣΥΖΗΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ Κ ΠΕΤ ΣΟΠ ΑΠΟ 500ΕΥΡΟ

μου αρεσε πολυ η δυσλεξια του:D