Αδέσποτο κουτάβι


kostvl18

Well-Known Member
2 Ιουνίου 2007
51
0
Μυτιλήνη οεο
Καλησπέρα σας,βρήκα ένα κουταβάκι στο δρόμο και το πήρα σπίτι μου.Δεν είναι απόλυτα σίγουρο αν θα το κρατήσω αλλά και πάλι αν δεν,θα βάλω αγγελία για να υιοθετηθεί.Μπορεί κανείς να μου πει σε ποιά ράτσα ανήκει,μου μοιάζει με τον Ίαρο τον σκύλο που έπαιξε σε μια Ελληνική ταινία πρίν 2 χρόνια αλλά τώρα έχει πεθάνει. :cry:



Πάντως είναι κουκλί!
Εμένα μου θυμίζει αυτό:
 










magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
607
2
Athens
Μπράβο kostvl18 που έσωσες το κουταβάκι από το δρόμο =D> .
Ο δικό σου φαίνεται να μοιάζει με τον Ίκαρο, ίσως πιο μικρόσωμος θα γίνει
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
δεν το κρατας ειναι πολυ γλυκα..! :p

p.s αυτο το σκυλακι που εβαλες απο κατω τι μου θυμιζει..?ποιανου ειναι? ειχε παιξει σε ταινια? :-k
 




kostvl18

Well-Known Member
2 Ιουνίου 2007
51
0
Μυτιλήνη οεο
Kango1 οσκύλος που έβαλα ναι έχει παίξει σε μια ταινία που πρωταγωνιστούσε ο Καφετζόπουλος.Δν θυμάμαι πως λεγεται η ταινία,ο σκύλος ανήκει σε ένα εκπαιδευτή δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω σε ποιόν.
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
ααα τωρα θυμιθηκα που ανοικει σε ενα εκπεδευτη που πεθανε ναι ναι τωρα θυμιθηκα ειναι πολυ γνωστος ..και απο οτι ξερω τωρα εχει παρει ενα αλλο.. ναι ναι ..πρεπει να ηταν πολυ καλο σκυλακι ... :cry:
 


giulia

Active Member
3 Δεκεμβρίου 2007
39
0
kostvl18 said:
Kango1 οσκύλος που έβαλα ναι έχει παίξει σε μια ταινία που πρωταγωνιστούσε ο Καφετζόπουλος.Δν θυμάμαι πως λεγεται η ταινία,ο σκύλος ανήκει σε ένα εκπαιδευτή δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω σε ποιόν.
Ο Ίκαρος (ας είναι καλά εκεί που βρίσκεται) είναι το πρώτο σκυλί με θετική εκπαίδευση στην Ελλάδα. Είχα την τύχη να το γνωρίσω. Αγγλικός ποιμενικός.
Όσο για την ιδιοκτήτρια έχεις το δικαίωμα βάσει νόμου να έχεις 2 κατοικίδια (υπάρχει και παραθυράκι για 3ο). Αν σε ζαλίζει πες της να μη σου κολλάει γιατί θα φέρεις ελέφαντα αχαχαχα (έτσι είπα παλιότερα και ηρέμησε).

κουκλί το σκυλάκι αν μπορείς κράτησέ το, θα κάνει και παρέα στο ήδη υπάρχον.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU