Αδέσποτο μωροκούταβο


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Προς το παρόν, μόνο με τα δικά σου σκυλιά καλό θα ήταν να την φέρνεις σε επαφή, αν αυτό είναι εφικτό.
Ολα τ'άλλα, άστα για πολύ αργότερα.
 


mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
μα.......την βγαζω απο το παρκο και την βαζω κοντα τους και ...........κανουν πωςς δεν την βλεπουν !!!! ΠΟΣΟ κακομαθημενα τα εχω η γυναικα ? :)
ΑΣΕΕΕΕΕΕ , εχω ραμματα για την γουνα τους !!!μολις κανει και τα πρωτα εμβολια , θα τους βαζω και τους δυο μεσα στο παρκακι !!μαζι με την μπεμπα :rolleyes:
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Βάλτους από τώρα, εμβολιασμένα δεν είναι τα δικά σου?
Είναι σημαντικό να έρχεται σε επαφή με άλλα σκυλιά.
 






mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
δολοφονικο καπως μου μοιαζει ρε παιδια ......λετε ? λες και την χρησιμοποιω για κοινομαχιες ειναι ....η φατσα της :confused:.τωρα που την ξαναβλεπω ! τελος παντων θα δειξει
mareco , οχι δεν την κανουν παρεα , κανουν πως ΔΕΝ υπαρχει και αυτο ειναι το προβλημα μου ........ολη μερα καθεται μεσα στο παρκακι μονη της η κακομοιρα και παιζει ,,,,,,,,,,,,,,,με τον αερα , μασουλαει και γρυλλιζει με καμμια ζαρα του παπλωματος που την εχω και σε ενα κουκλακι που της κρεμασα ,
θα κανω υπομονη μεχρι να της κανω και τα πρωτα εμβολια , και να σρτωσω κατω στο πατωμα , μην κρυωσει τωρα .........εδω που φτασαμε , τι αλο μπορω να της αφηνω γιοα παρεα ? κατι δερματινο να κρεμεται ισως ? κανενα πανι ?
Ασε που κατεβαζει τον αμπακο !! 4ο κουτι γαλα σε μολις 4 ολοκληρες εβδομαδες !! μεχρι να σταματησει το γαλα θα γινουμε συνεταιροι στην ορμιλακ !!
 
Last edited:


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Δεν χρησιμοποιείς καλύτερα ένα fleece κουβερτάκι;
Πιστεύω θα της αρέσει καλύτερα.
 










mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
ευχαριστω για τα καλα σας λογια ! οχι γαλα δεν πινει ακομα μονη της , φοβαμαι να την βαλω σε πιατακι , ακομα μια βδομαδα και μετα θα την βαλω , σημερα που μου εκανε <μαγκιες > γρυλλισματα ανακαλυψα και σιγοβγαινουν δυο μικρα δοντακια , το σκατο ! αγριευει κιολλας χαχαχχαα
mareco την εχω σε κουβερτα , μεσα στο παρκακι και σε μια ψευτικη γουνα σκεπασμενη , και σε αυτην μαγκιες κανει !!! θα νομιζει οτι ειναι πιτ μπουλ χχαχχαχ ποιος ξερει
alexia ισως την αλλη βδομαδα θα της αρχισω ξηρη τροφη , σιγα σιγα και λιγο μαγειρευτο κιμα λες ? παντως 35-40 ημερων θα της κανω τα εμβολια , ουφ !πολυ ανχος μεχρι να ξεθαρεψει .....απο παιχνιδια δεν μου ειπατε τι κανω ?
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Μαρία έγινεολόκληρο σκυλάκι το σκατό , μπράβο σου!!
Έτσι γρυλίζουν και παίζουν και με τα αδελφάκια τους , μια χαρά είναι και κουκλίτσα, ροτβάιλερ έχει η χάρη της άραγε;
 




ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Πωπω γινεται σκυλακι σιγα σιγα. Μπραβο Μαρια για οτι κανεις για την μικρη. Κι εγω πιστευω οτι μπορει να εχει ροτ αλλα ποτε δεν ξερεις.
 




eleutheriaria

Well-Known Member
27 Ιουλίου 2012
300
1
Μπράβο σου που μεγαλώνεις αυτό το μωράκι!! Έχει τρομερή γλυκόφατσα και τέλεια πατουσάκια!!
 


mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
γεια σας και ευχαριστουμε εγω και η μπεμπα για τα καλα σας λογια , θα την παω στον κτηνιατρο μου ειπε 35-40 ημερων για τα πρωτα της εμβολια για να μπορεσω να την βγαλω καμμια βολτα
κατι αλο που θα ηθελα τα φωτα σας ειναι , ποσων ημερων βλεπουν καθαρα ? γιατι οταν την αφηνω στο δωματιο για να παιξει με τα αλλα ...που ακομα δεν την πλησιαζουν ...........την βλεπω και ψιλοκουτουλαει στα διαφορα αντικειμενα , και καπως μου φαινεται ,
η starter η κουαβοτροφη ειναι πανακριβη , εντελως !!40 ευρω τα ποσα κιλα δεν θυμαμαι γιατι ζαλιστηκα , καποια αλλη αντιστοιχη εχετε και νου ?
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.928
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95