Ακιτουλα και κουταβακια


Status
Κλειδωμένο θέμα

Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Τέλεια!!!!!!!!!!!!! Μολις επέστρεψα από τη φιεστα της ομαδας μου ας μη χαλαστώ με τις αηδιες που λες.....
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
παρακολουθώ μια συζήτηση που μάλλον δεν θα έπρεπε να γίνεται γιατί τα αυτονόητα είναι αυτό ακριβώς...ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ.

απο τα γραφόμενα της Lindaki ,καταλαβαίνω οτι πρόκειται για μια πολύ ακραία περίπτωση με ψυχοπαθολογικά χαρακτηριστικά και δυστυχώς εκτός του ότι η ίδια είναι θύμα της κατάστασής της ,την πληρώνουν και τα σκυλιά που έχουν περάσει απο τα χέρια της.

Δεν έχω σκοπό να ανοίξω κανένα διάλογο μαζί της γιατί δεν υπάρχει λόγος ούτε η ίδια να εκτίθεται πιο πολύ ούτε και έχει δικαίωμα να προσβάλλει κανέναν όπως αρέσκεται να κάνει.
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Αλλο ενα θλιβερο ποστ... που ομως δεν εντυπωσιαζει καθολου αφου ηταν αναμενομενο...
Ευχομαι τα μωρα να ειναι παντα υγιη και να βρουνε υπευθυνους ιδιοκτητες που δε θα κανουν το "λαθος" που εκανες εσυ!
 


Lindaki

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2010
849
2
παρακολουθώ μια συζήτηση που μάλλον δεν θα έπρεπε να γίνεται γιατί τα αυτονόητα είναι αυτό ακριβώς...ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ.

απο τα γραφόμενα της Lindaki ,καταλαβαίνω οτι πρόκειται για μια πολύ ακραία περίπτωση με ψυχοπαθολογικά χαρακτηριστικά και δυστυχώς εκτός του ότι η ίδια είναι θύμα της κατάστασής της ,την πληρώνουν και τα σκυλιά που έχουν περάσει απο τα χέρια της.

Δεν έχω σκοπό να ανοίξω κανένα διάλογο μαζί της γιατί δεν υπάρχει λόγος ούτε η ίδια να εκτίθεται πιο πολύ ούτε και έχει δικαίωμα να προσβάλλει κανέναν όπως αρέσκεται να κάνει.
Οχι δεν ανοιγεις κανενα διαλογο μη σε νοιαζει κι αυτο με το ψυχοπαθολογικο χαχαχαχαχαχα!!Γελασα βραδιατικο καλο!!
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
παρακολουθώ μια συζήτηση που μάλλον δεν θα έπρεπε να γίνεται γιατί τα αυτονόητα είναι αυτό ακριβώς...ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ.

απο τα γραφόμενα της Lindaki ,καταλαβαίνω οτι πρόκειται για μια πολύ ακραία περίπτωση με ψυχοπαθολογικά χαρακτηριστικά και δυστυχώς εκτός του ότι η ίδια είναι θύμα της κατάστασής της ,την πληρώνουν και τα σκυλιά που έχουν περάσει απο τα χέρια της.

Δεν έχω σκοπό να ανοίξω κανένα διάλογο μαζί της γιατί δεν υπάρχει λόγος ούτε η ίδια να εκτίθεται πιο πολύ ούτε και έχει δικαίωμα να προσβάλλει κανέναν όπως αρέσκεται να κάνει.




:nono: γιατί τα έγραψες αυτά???
θα σε απειλήσει κιόλας τώρα...
θα στην φυλάει...τελείωσε...

είναι ένα άσπρο πράγμα και το λές άσπρο? Ε το βρίζεις...
 
Last edited by a moderator:


Lindaki

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2010
849
2
Αλλο ενα θλιβερο ποστ... που ομως δεν εντυπωσιαζει καθολου αφου ηταν αναμενομενο...
Ευχομαι τα μωρα να ειναι παντα υγιη και να βρουνε υπευθυνους ιδιοκτητες που δε θα κανουν το "λαθος" που εκανες εσυ!
Να ευχεσαι να ευχεσαι μπραβο!
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Δεν καταλαβαίνει Δεεεεεν καταλαβαίνει.... ΟΚ!!!!! όλοι εμείς που έχουμε κορίτσια θα έπρεπε να την καταλάβουμε τη δόλια μάνα!!!!
 


Lindaki

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2010
849
2
:nono: γιατί τα έγραψες αυτά???
θα σε απειλήσει κιόλας τώρα...
θα στην φυλάει...τελείωσε...

είναι ένα άσπρο πράγμα και το λές άσπρο? Ε το βρίζεις...
...καλα μη φας...εχουμε γλαρο...
 


Lindaki

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2010
849
2
Τέλεια!!!!!!!!!!!!! Μολις επέστρεψα από τη φιεστα της ομαδας μου ας μη χαλαστώ με τις αηδιες που λες.....

Ε στο καλο τι μας το λες;;
 


Lindaki

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2010
849
2
Δεν καταλαβαίνει Δεεεεεν καταλαβαίνει.... ΟΚ!!!!! όλοι εμείς που έχουμε κορίτσια θα έπρεπε να την καταλάβουμε τη δόλια μάνα!!!!
Η μανα ειναι μανα ότι και να κανει, εσυ ουτε τη μανα σου δε σεβεσαι;;
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
το τι ΣΕΒΟΜΑΙ ΕΓΩ ειναι δικό μου θέμα το τι σεβεσαι εσυ στη σκύλα σου ας μην το κουβεντιασουμε καλυτερα δεν σε συμφερει
 




mariakapa

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2009
167
0
Aθηνα
Μηπως Lindaki το παραχοντρυνες το πραγμα? Δεν χρειαζεται να κοροιδευεις και να εισαι γλωσσου.Δεν σου αρεσουν οι απαντησεις μην το συνεχιζεις το θεμα. Να χαιρεσαι τα κουταβακια και μακαρι να πεσουν σε καλα χερια.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Δεν θα σου απαντήσω με πμ στο πμ σου.
Αν θέλεις απάντηση, ξαναγράψτο δημόσια και θα την έχεις.
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Το θέμα όπως όλοι αντιλαμβάνεστε κλειδώνεται!
Οι ύβρεις και οι αλληλοπροσβολές δεν έχουν θέση στο forum!
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
μπορεί καποιος καλός στα μαθηματικά να υπολογίσει πόσα σκυλάκια εν δυνάμει κακοποιημένα και αδέσποτα θα έρθουν στον κόσμο απο αυτή την γέννα?
 


Status
Κλειδωμένο θέμα