Ακτιβιστές φιλόζωοι (269 Branding) in Athens Greece


20 Φεβρουαρίου 2016
2
0
37
Είμαι vegan αλλά δεν συμφωνώ με αυτήν την δράση,την ξέρω αυτή που το έκανε,είναι πολύ καλός άνθρωπος που αγαπάει όλα τα αισθανόμενα πλάσματα και αγωνίζεται καθημερινά για να βοηθήσει τα ζώα που υποφέρουν για την γευστική απόλαυση.Εγώ δεν το θεωρώ καλό τρόπο να ευαισθητοποιήσεις τον κόσμο ίσως και το αντίθετο αλλά κάποιοι το θεωρούν συμπαράσταση στα ζώα όπως κάποιοι κάνουν απεργία πείνας σαν συμπαράσταση για τους αθρώπους που πεινάνε.Κάτι άσχετο,διαγράφηκε ο αδερφός μου από το φόρουμ κατηγορούμενος για trolling επειδή άνοιξε ένα θέμα για την χορτοφαγία και θέλω να μάθω γιατί.
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Καλησπέρα Βιγκάνικους, καλώς ήρθες στο dog forum. Διάβασε τους κανονισμούς και τη θεματολογία του φόρουμ, και στη συνέχεια θα χαρούμε πολύ να μοιραστείς μαζί μας τις απόψεις σου για τους σκύλους, την εμπειρία που είχες/έχεις/θέλεις να αποκτήσεις με κάποιο σκυλάκι και άλλα συναφή θέματα. Αν τυχόν χρειάζεσαι περισσότερες διευκρινίσεις για τη λειτουργία του φόρουμ και τους κανονισμούς, μπορείς πάντα να επικοινωνήσεις με τον @admin.